Treść opublikowana przez marjankowi
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
OK, spróbuję z podłączonymi ksenonami. Czy w Security Acc wpisując się kolejno 02000 i zatwierdza, 03000 i zatwierdza , 04000 i zatwierdza , 05000 i zatwierdza, dopiero teraz koduje? Potwierdzam diagnozę H4mm3R. Po podłączeniu lamp do magistrali, sterownik dał się przekodować według opisanej wyżej procedury.
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
Czy ten problem kodowania wynika za braku podłączonych ksenonów do magistrali lokalnej?
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
Czy da się na stole przekodować moduł 4F0907357F pod A4. Bez podłączonych ksenonów. ciągle mam błąd: coding rejected error22 : conditions not correct, or request sequence error
-
Podłączenie Xenonu na stole
Podpinasz minus 12V do 5 , plus 12V podpinasz do 6, w tym dużym czternastopinowym półokrągłym gnieździe. Ksenon powinien zapalić.
-
RNS E nie chce czytac kart SD
  Nazwa może mieć maksymalnie 64 znaki, dłuższych nie widzi.
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
te duracele są za długie tu masz ogniwa http://a4-klub.pl/index.php?/topic/214844-rozwiazanie-problemu-baterii-do-pilota-webasto/?hl=%2Brozwi%B1zanie+%2Bproblemu+%2Bbaterii
-
błąd 01771 - czyżby był bixenon skrętny?
Ten błąd wcale nie świadczy , że były biksenony skrętne. Po prostu jest brak komunikacji z modułem lamp, który jest też i w biksenonach. Nie jest łatwo zmienić skrętne na normalne biksenony, trzeba dokładać przewody do wiązki, także będzie to widać . Sprawdź przy wtyczce lampy.
-
RNS E nie chce czytac kart SD
A karta jaka jest SD czy SDHC? Wymagana dla RNS-E jest SD.
-
Nawigacja ktora prosze o porade . pilne
Ja raczej patrzyłbym na numer i wygląd menu , panel przedni u wszystkich tych navi jest przełożony, gdyż oryginalnie nie było Leda do A4 Pierwsza jest ledowa , wygląd menu radio z ostatniego zdjęcia to potwierdza.
-
Brak Siły I Pomysłu Na Ogarnięcie Tv, Dvd Itp. Potrzebuje Pomocy.
Ze zdjęć wynika ,że tuner DVB jest na region germany. A tam obowiązuje standard kodowania mpeg2, w Polsce musi być mpeg4. Nie znalazłem specyfikacji tego tunera, ale przypuszczalnie to może być ta przyczyna braku odbioru
-
Moduł Wałków Wyrównoważających
Zniżki fajna rzecz, ale ja dalej nie wiem czy ten moduł da się zastosować do BRE.
-
Moduł Wałków Wyrównoważających
Czy próbował ktoś zastosować do silnika BRE moduł wałków z nowszych silników z B8. Z imbusem 100mm. Mam taki moduł na stole i widzę ,że różni się tylko ilością śrób którymi jest przykręcony do bloku. Oryginalny jest na 8 śrub, a ten na 6 śrub. Czy to jedyna różnica?
-
Valeo po lifcie na xenon
Z homologacją to oczywiście będzie problem. Przecież na szkle ze zwykłej lampy masz homologację na żarówki.
-
nie czyta kart SD
Już kiedyś pisałem na forum, sprawdzone na starej RNS-E Komputronik karty Platinium 4GB SD Secure Digital (SD) 4GB Platinum - Sprzęt komputerowy - sklep Komputronik.pl
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Bo trzeba używać odpowiednich pinów do odpowiednich kostek. Wtedy wszystko pasi.
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
to ja się powtórzę, coś ktoś wie co to jest za moduł? high czy low? Jutro sprawdzę, przypomnij się jakbym zapomniał.
-
jaka przednia szyba była montowana seryjnie
W ubiegłym roku wymieniłem w serwisie na oryginał , przy okazji montując lusterko fotochromowe i czujnik. Teraz jazda nocą nie sprawia problemów, stara brała chyba udział w starciu z rojem maleńkich meteorytów. Szyba 8E0845099AGNVB coś koło 1300 ze zniżkami
-
Oświetlenie tylnich drzwi nie przez MK
Na 100% pod siedzeniem kierowcy.
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Wygląda to na webasto analogowe, pewnikiem dało by się założyć do każdego samochodu. Na zdjęciach widać autonomiczny zegar sterujący.
-
RNS-E - karty SD?
Czy aby na pewno, zwykły RNS-E obsługuje karty SDHC ?
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
Mam 193B z menu w języku polskim i z SDS, lecz niestety ta przyjemność nie była darmowa.
-
Jak założyć łokieć z Mc Donaldem do tylnej kanapy
Zwróć uwagę przy montażu podłokietnika, aby ten nacięty ząbek na końcu ośki wszedł pod blachę wspornika.
-
Przekładka "pleców" tylnej kanapy pod roletę bagażnika (Avant)
Prowadnice z B6 dosyć łatwo się wyciąga, bo blokuje tylko ten ruchomy zaczep (zdjęcie Bromchita), niestety te nowsze z B7 dużo trudniej. Oprócz tego zaczepu trzymają też boki i bez specjalnego przyrządu od zewnątrz nie da rady zdemontować. Jedynie od środka, po odchyleniu gąbki można wybić. Ja użyłem końcówki klucza nasadowego 18 i przedłużki.
-
Brak częśći do zamontowania maskownicy zbiorniczka płynu do spryskiwaczy (8E0103927F)
ETKA a strona: IFI :: Free services
-
Can Bus
Kolego , doprecyzuj pytanie, bo nie bardzo wiadomo o co Ci chodzi.