Treść opublikowana przez marjankowi
-
podgrzewana multifunkcyjna kierownica + tasma airbag + okablowanie + moduł
Na stronie Ross-Techa są błędne dane, moduły pod grzanie to wyłącznie, tak jak podawałem wyżej te z końcówką R i T Sa przeciez ORI grzane kiery w B6 Masz rację , dla B6 są moduły z końcówką M i P Ale Q z B7 na pewno nie obsługuje grzania, miałem taki i musiałem zmienić.
-
Wymiana wyświetlacza na większy
Wymiana samego wyświetlacza w liczniku, na większy, jest niemożliwa do zrealizowania. Inne sterowanie a co za tym idzie inna elektronika siedzi w środku. Tylko podmiana całych zegarów.
-
Czy te liczniki są takie same?
Problem kolegi, to brak manetki do sterowania odblokowanym FISem. Co z tego że odblokuje FIS, jak nie będzie mógł nim sterować. Licznik, to jeden element systemu, drugim niezbędnym jest manetka.
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
chodzi Tobie o element zaznaczony nr 12 na schemacie? Ta osłona o numerze 12 nie jest plastikowa. Mario, sprecyzuj dokładniej o jaką osłonkę chodzi.
-
podgrzewana multifunkcyjna kierownica + tasma airbag + okablowanie + moduł
Na stronie Ross-Techa są błędne dane, moduły pod grzanie to wyłącznie, tak jak podawałem wyżej te z końcówką R i T
-
[B5 ADP] Wymiana osłonki gumowej tłoczka zacisku tylnego!
wystarczy że zakupisz zestaw naprawczy i wymienisz wszystkie uszczelnienia Kolego devastation , właśnie poszukuję tej zewnętrznej osłony do uszczelnienia ośki od ręcznego. Czy da się to gdzieś kupić osobno, czy trzeba z zestawu? Wydaję mi się, że gdzieś w jakimś poście czytałem ,iż kolega niezbyt poleca reparaturki autofrena. I w związku z tym pytanie, czy jest możliwość zakupu lepszych elementów, może oryginalnych. A ASO są osłony, aleosłony nie ma.
-
wyciąganie RNS-E
Też tak miałem, tymi z allegro niewiele można zdziałać. Kupiłem w ASO i bez problemu RNS-E wychodzi. nr. wyjmaków 8E0 051 530 komplet 4sz 36zł
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Ależ oled to także LED.
-
nyszy pod maska na zimnym silniku
Potwierdzam ,że z komory silnika dochodzi świerczenie jakiejś przetwornicy, to na pewno nie paski. Latem miałem nawet zamiar zlokalizować, co tak słychać, lecz jak zwykle brakło czasu.
-
Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
To może zdradzisz jaki.
-
System Homelink – otwieranie bramy wjazdowej i garażowej w Audi A4 B6/B7
Raczej nie ma szansy , aby to zadziałało . Homelink z B8 współpracuje z MCE i modułem komfortu, i w przekazywaniu sygnału z klawiatury do nadajnika za pomocą magistrali LIN pośredniczy MCE i komfort. W B7 sygnał jest przekazywany bezpośrednio, a współpracuje z zegarami i sterownikiem drzwi. Te różnice prawdopodobnie uniemożliwiają przeszczep.
-
Webasto - pytanie o świecę.
Jeszcze może być wypalony ten talerzyk pod wiatraczkiem rozpylającym paliwo. Przy dziesięcioletnim urządzeniu to możliwe.
-
Ksenony bez sprysków i samopozionowania dopuszczone!
to cytat z aukcji Papier przyjmie wszystko.
-
benzyna zamiast ropy
Kolego,wystarczy rozłączyć przewód przy filtrze paliwa i będzie wiadomo co jest zalane do zbiornika.
-
Rozbiórka obudowy lusterka wewnętrznego z fotochromem
Trzeba czymś miękkim podważać, ja zaczynałem koło przycisku .
-
Pakiet oświetlenia w B7
Nie dodatkowy moduł, tylko moduł komfortu w odpowiedniej wersji. Tu masz odpowiednią wiedzę: http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-b7-lista-modulow-komfortu-opisem-funkcji-114454/ http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b7-montaz-licht-pakietu-elektrycznych-podnosnikow-tylnych-drzwiach-143493/
-
Rns-e dla b7
Ta druga to jakaś trefna. Nie ma przycisku MEDIA , tylko CD/TV i symbol jaki gościu podaje nie istnieje. RNS-E z EXEO to jest 3R0035192 a nie 3R0035193
-
Karty pamięci - uszkodzone dane
A jak ma się ta porada, do obsługi kart przez RNS-E?
-
Aktywacja i Montaz AUX dla RNS E
AMI zadziała tylko z RNS-E ledowym.
-
System Homelink – otwieranie bramy wjazdowej i garażowej w Audi A4 B6/B7
Ok , będę teraz robił rozrząd, to będzie okazja zmierzyć jak długie są te dwa kabelki. Wiem już, dlaczego miałem taki problem z lokalizacją miejsca montażu sterownika w zderzaku. Po prostu w B6 jest on montowany po stronie pasażera, a w B7 po stronie kierowcy. Wiązka zderzaka będzie więc inna.
-
System Homelink – otwieranie bramy wjazdowej i garażowej w Audi A4 B6/B7
Proszę jeszcze o informację,jakiej długości są te dwa dodatkowe kabelki w wiązce zderzaka miedzy złączem pośrednim T10x a wtyką modułu. Wydaje mi się patrząc na zdjęcie, że te złącza pośrednie są też po tej prawej stronie, a odejście do modułu jest przed środkowym czujnikiem PDC. To w B6 a czy w B7 jest tak samo?
-
System Homelink – otwieranie bramy wjazdowej i garażowej w Audi A4 B6/B7
Pod którym spryskiem, lewym czy prawym montuje się nadajnik? Może ma ktoś zdjęcia.
-
RNS-E sygnał telefonu
A nie masz przypadkiem wyciszonego dzwonienia. Spróbuj w momencie jak dzwoni przez RNS-E, podgłośnić dzwięk gałką od głośnosci. Dzwięk dzwonienia powinien być słyszalny przez głośniki.
-
Brak dlugiego kodowania VCDS
A może to chodzi o Passata B6, tam faktycznie jest długie kodowanie. Jeżeli A4 to dopiero B8
-
Aktywacja i Montaz AUX dla RNS E
Kabelek z pierwszego zdjęcia służy do wyprowadzenia USB z AMI. Jest też możliwość za pomocą innego kabelka podłączenie urządzeń typu Iphone, Ipod. Można także uzyskać wejście analogowe aux. Na drugim zdjęciu jest przejściówka do podłączenia AMI do RNS-E. Ja u siebie przejściówkę zrobiłem tylko na zasilaniu i CANie, czyli czterech przewodach z RNS-E Ami instalujesz zamiast zmieniarki. W to złącze z przodu wpinasz kabelek z pierwszego zdjęcia.