Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. skoro masz pomysl to czemu nie napiszesz jaki popieram kolegow z tymi 17..zaloz i smigaj na 17 a nie kombinuj z 15 no chyba ze masz jakis glebszy cel
  2. Artur82 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Polska sól weryfikuje auta z należytym honorem
  3. to bedzie oslona silnika a napisz za kolem ale w ktora strone patrzac do tylu auta czy do przodu
  4. kto wie moze sie wybiore ale jeszcze nie wiem
  5. GP w TORUNIU poprostu wyjasnilo kto w tym roku DOMINUJE!!! :gwizdanie:
  6. chwile mnie nie bylo a tu prosze ... :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 18:29_________________________________________________dobra ide na GP Polski...majki a Ty na jutro sie piszesz??
  7. Wujku Reniu a Ty na jutro bys sie pisal??
  8. tomiczka zadzwon do Michala ze sie cos bedzie jutro odbywac
  9. ja juz wszystkie egzaminy mam za soba wiec moze jutro jakis spontan kto sie pisze!! 1. ArturB6 2. ...
  10. no witam Michal [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2010, 21:01_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/galeria_czlonkow_a4klubpl_kujawskopomorskie-t121426.0.html WPISYWAC SIE!!!!!!!
  11. pewnie ze sa lakier bezbarwnw w macie...dziwne ze nie mogles nigdzie dostac bo z tego co sie orientuje prawie kazda firma pradukujaca lakiery samochodowe ma cos takiego w swojej ofercie
  12. Kola i felgi i opony poprostu super...no i auto w koncu jakos wyglada
  13. takie dokladki to kwestia gustu...moj zderzak tez jednym sie podoba innym nie
  14. Wujku Reniu spokojnie dzis dopiero pokazalem nowemu koledze jak sie poeruszac po forum i OCB
  15. no i kolega MichalG23 - czyli nowy kolega zwerbowany przez Tomiczke juz sie zarazil...i dzis w pracy opowiadal juz o modach, ktore zaczely mu chodzic po glowie
  16. ale tu cisza... przez 4h ani jednej wiadomosci jakis strajk??
  17. kolor jak kazd inny...z tym ze efekt oczekiwany moze nie byc dobry
  18. tez jestem ciekawy efektu...ale domyslam sie ze zdjecie tego nie odda
  19. O gustach sie nie dyskutuje
  20. na moje to z klimatronika (prawie ze na 100%!!!!) pociagnal podswietlenie bo to wlasnie mogles widziec na elektrodzie i lepiej sie tego pozbadz i zrob instalacje od nowa bo inaczej nie ujedziesz!! Pusc kabelki do licznika i Vaguj to musi byc dobrze!!!!!! Jakis koles przed Toba chcial i spie..olil sprawe !!
  21. 2500Zl to nie jest zla cena... (mozna tez znalesc taniej np. u mnie ) wydaje mi sie ze kolega pytal o czas - w tym sensie ze ile to zajmie ogolnie a nie ile lakiernik bedzie machal pistoletem no i jesli tak mialo brzmiec pyatnie to ostatnio tak Avant w B5 robil sie u mnie troszke ponad tydzien
  22. Karol pisal chyba o sobocie :gwizdanie:
  23. Artur82 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    :polew: :polew: sory ale chyba nie wiesz co piszerz na pewno nie robią tego perfekcyjnie jestem lakiernikiem i widziałem kilkaset robót z niemiec napewno nie robią tego perfekcyjnie... a moze jakis kamyszek ci tam puknął tego może nie być widać a cos się może dziać. ale też bez watpienia mogło coś być grzebane szczerze to nigdzie nie robia tego perfekcyjnie :polew:
  24. wymontowanie...o ile sie nie myle podwazasz i wyciagasz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.