Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. tomiczka bedzie tak jak piszesz i to ja o to zadbam
  2. aju to auto bylo malowane cale...chyba nie doczytales
  3. Sobota godz.17:30 Bydgoszcz pod łuczniczką 1. majki 2. rafi 3. Kierownik 4. Reniu 5. tomiczka? 6. Artur - na 90%
  4. :polew: lutas nie badz takim pesymista... poczytaj troche forum i zobaczysz ze przypadkow z drgajacyjmi wskazowkami jest wiele i nie koniecznie trzea wymieniac licznki no i przede wszystki nie zawsze wina lezy po stronie tych ze licznikow
  5. aju co to jest niedorobka?? moi ludzie nie znaja takiego pojecia!!
  6. Filipe ...ja sie na taka biala koszulke pisze...lepsza niz czarna...bo latem bedziemy przeciez w nich chodzic...a latem w czarne to troche grzeje BIALA [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 23:38_________________________________________________No Panie i Panowie...na Mannego aucie pokazalem jak moze polakierowac auto "moj" czlowiek wiec jak cos to zapraszam DLA KUBU A4 - Ceny do negocjacji!!!!!!!
  7. na Panowie to byla proba mozliwosci moich lakiernikow Manny gratki
  8. Kierownik a nie widze Twojego nabytku w dziale B5...czemu sie nie chwalisz...tylko nie pisze ze nie masz foto bo hjakies masz na bank
  9. to prawda ze chodzi tu raczej o naciag paska...brat mial to samo w swoim aucie
  10. zaden defekt - przynajmniej nie jest to przesadzone... a nie jest czasmi tak ze jak popada to Ci predkosciomierz wariuje... Podaj kolego DiAMOND wiecej szczegółów
  11. na bank w drzwiach masz podobnie...ja mam to samo z tylem od strony pasazera tylko ze nie mam sie kiedy zabrac... a zeby uprzedzic pytanie jak zdjac tapicerke to juz Ci pisze: http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_demontaz_boczka_od_strony_pasazera_oraz_wymiana_raczki-t23854.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_naprawa_przerwanego_kabla_od_glosnika_w_gumowym_polaczeniu_drzwi_z_buda-t131981.0.html [powyzej masz 2 linki ktore powinny ulatwic Ci sprawe
  12. to moze kosztowac okolo 150zl a za cale drzwi bys zaplacil okolo 300... a co do malowania samego "pryszcza" jak to nazwales to tak tym pistoletem pomaluje "pryszcza" no i oczywiscie jego okolice bo inaczej sie nie da
  13. 10 lat wytrzmac powinno z tym ze wszystko moim zdaniem zalezy od uzytkownika i sposobu w jaki bedzie sie z kiea obchodzil
  14. czujnik zbicia szyby :polew: to jest...tak jak koledzy pisali wczesniej cos od telefonu
  15. manny90 to mozesz juz uzupelnic profil
  16. manny jestes zadowolony??
  17. a nie masz drugiego?? :polew:
  18. Reniu oblukasz na zywo i wtedy bedziemy gadac...bo boje sie pozniej co zrobie zima na moim 15"
  19. na zywo nie jest zle...a za zawieszenie tez sie zabiore :gwizdanie:
  20. jesli sie Tobie podoba to sie nie zastanawiaj tylko zbieraj kase
  21. Jedrek jako ze jestem starszy to pozwole sobie skwitowac to tak ... co za duzo to nie zdrowo...
  22. progi w przyszlym roku razem z nowym lakierem teraz musze sie zajac kosmetyka z tym ze teraz sesja sie zaczyna wiec jeszcze troche [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 21:10_________________________________________________a opony z allegro i o firme nie pytaj :polew:
  23. jezdzi sie poprostu [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 21:05_________________________________________________moglby byc nawet 19"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.