Treść opublikowana przez Artur82
-
[B6 AWX] Work in progress...
fele 18" juz na aucie Foto narzie takie bo innych nie mam na 1stronie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nowki i opony tez... felgi model RS4 Et30 (dobrze ze nie bralem et35) 8"x18" Opony 225/40/18
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
juz juz
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nadszedl czas zeby sie pochwalic narazie takie foto ale kiedy tam bedzie lepsze :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dobra :polew: pomylilo mi sie chodzi mi o sobote
-
[ALL B5] Pryszcze na drzwiach.
no i tym pistoletem to sie kladzie baze i lakier wiec lakierowac tez trzeba
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dobra dobra pisac tu o ktorej jutro spot...ja proponuje 17:30
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mi ten link od Renia dziala :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
z tego co wiem Reniu robil z Rafim logi...moze oni Ci pomoga
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
gurban6 uderz do dropsona - kolega z Torunia
-
[ALL B6] Spalanie podczas jazdy
od razu pisze sorry za OT ale poprostu pytanie urwane z ksiezyca
-
[ALL B7] Rdza
no tu zes podpadl forumowicza z tym odejsciem od marki :bicz3:
-
[ALL B5] Pryszcze na drzwiach.
tak sa "pistolety punktowe" jak to nazwales...tzw zaprawkowe ale to sie wiaza z ingerencja lakiernika...pozniej i tak trzeba element polerowac
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mi sobota tez pasi ale po 17 bo wczesniej w szkole jestem [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 14:53_________________________________________________aha i Tomiczka dotarl do pracy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Tomiczka juz nie zyjesz... mam nadzije ze jestes dzis wypoczety bo po pracy na bank nie bedziesz [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 12:26_________________________________________________dobra ja ruszam do pracy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
szczerze to nick jest tylko...bo cos trzeba podac...moim zdaniem i tak najlepiej pisac po imieniu- [ALL B6] Cicho Ciemny By Otles2
świeta racja...ja z moim tez mam takie wrazenie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ALE tu cisza- [ALL B7] Rdza
to jak audi jest cale Valeo...to z czego sklada sie inne marki, jak juz audi jedzie na valeo ? :polew:- [B6 AVF] Poprawka oryginalnej dokładki
Inna moja poprawka "spray" właśnie przetrwała zimę. Robiona była na blachach opla Astry. podkład który użyłem pod szpachlę to wynalazek który stosuje się do malowania okrętów. Odporny na wszystko. Skoro na blachch opla się trzyma to na blachach powinno się też trzymać. Tak sądzę dobra nie bede polemizowal..."sprajem" to sobie mozna obore pomalowac a nie auto ale skoro ktos uwaza ze tak jest ok...to niech tak zostanie... aha kolego Doman na lakierowaniu sie akurat znam- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nowek Ty sprzedajsz to czy kupujesz bo nie kumam ? :gwizdanie:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jak tam mija dzionek ... bo ja dopiero wstalem i kawke pije- [ALL] Pierscienie centrujace?
dobra juz wszystko wiem, dziekuje za pomoc- [ALL] Pierscienie centrujace?
Witam! Zakupilem felgi z otworem 66,6...czy bede potrzebowal jakis pierscien centrujacy...jak tak to jaki?? Czy audi b6 potzrbuje otworu w feldze 57,1?? Prosze o pomoc. Z gory dziekuje za odpowiedz - Meetingi Kujawsko-Pomorskie