Treść opublikowana przez Artur82
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jak kiedys zlapiesz gume to dzwon :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nawet nie mam zamiaru sie migac spedzic czas w milym towarzystwie to czysta przyjemnosc
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to trche stron Zuza naklepalismy beda mieli rano chlopaki co czytac zamiast gazety
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zuza ja nigdy nie wymiekam... ale cenie to ze nie kazdy ma czas itd... Nie boj sie o mnie ja Cie nie zawiode
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
teraz Karol i manny przebijaja sie przez gaszcz wiadomosci :polew: powodzenia chlopaki Zuza a Ty tak trzymja masz zapal i to sie ceni
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
popostu niech jest jak jest a kto moze wiecej ten da z sibie wiecej [br]Dopisany: 31 Maj 2010, 01:00_________________________________________________ja koncze bo rano nie wstane do pracy :polew: ale powiem na koniec...JEST DOBRZ A BEDZIE JESZCZE LEPIEJ
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
wedzialem wiedzialem ze Reniu cos madrego napisze i za to GOSCIA SZANUJE!!!!!!! :notworthy:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:polew: kazdy...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a co bys wykorzystala Zuza?? ok to juz tego argumentu nie uzywam i poddaje sie Tobie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Artur, szkoda, że się tak szybko ulotniłeś, następnym razem wymyślę coś lepszego niż tylko guma...[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 00:39_________________________________________________ daj na priv namiary gdzie pracujesz To wcale nie jest śmieszne. Mam najgłupszy zawód świata. Zuzka trzymam Cie za slowo...Powaznei wszyscy to przeczytaja i poswiadcza... ...jesli tylko czas pozwoli to nastepnym razme jade z Toba na wspinaczke
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A reniu teraz widze ze czyta i nie wierzy :polew: :polew: RENIU pozdrowienia dla Ciebie!!!!!! Widzisz jak mlodziez szlaej z Torunia pod 200km/h cigneli w ulewie :polew: :polew: Zuza ja napstepny razem jade z Toba na wspinaczke
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Naowek ale zrozum tak sie nie da!!!! sam o tym dobrze wiesz ...przyjdzie czas to ustalimy na nastepny w Bydzie i to narazie niech wystarczy!! PS. Zuza dzis Ty i Twoje auto "byliscie" atrakcja spota i to dale Ciebie za atrakcje
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:polew: :polew: Majki chyba Cie zdejma z tronu Prezesa :polew: :polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nowek ja nie mam do nikogo pretensji..o nic tylko hamuj swoje zapedy bo nie kazdy jest tak szybki w dzialaniu jak Ty...byly kiedy teksty ze trzeba sie spotkac obgadac rozne tematy (np. koszulki) i co i nic...Kierownik wrzucil temat na forum a na spocie ani slowem nie wspomina...i co uwazasz ze np. ja bede drazyl temat...otoz nie zamowie poprostu koszulke klubowa i bede mial...bo to sa wlasnei mlodziencze zapedy tak jak napisal Majki... SKONCZMY TEMAT bo to do niczego nie prowadzi!!!!! POPROSTU NASTEPNY SPOT BEDZIE ZORGANIZOWANY!!!!!!!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tak pija do Cibie bo Ty to napisales a teraz Ty przyznaj ze napisales to dlatego bo nie mogles dzis Grzesiu byc z nami a jak narzie w tym roku jak byla pogoda to zrobiliscie grila i bylo (tylko sie domyslam bo nie bylem) a wiecej okazji nie bylo na organizacje czegos w plenerze
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
byle Nowek w poznaniu i niczym wielkim tamten spot od naszego sie nie roznil ... a co do mlodziezy to pewnie ze kazdy ma racje glosu...sam jestem swiezy w klubie a4...z tym ze nie zawsze jest tak jakbys sobie to wymarzyl... poprostu nastepny spot sie zorganizuje lepiej i bedzie a dzisiejszy i tak byl mega udany bo pogoda nas zawiodla a autek bylo jak nalezy I na kolejny wyjazdy jeden wyznaczony gosc jedzie przodem i jego sie trzymamy a nie jakies mijanki itd...kto wycisnie wiecej...spytaj Tomka jak rowniotko sobie wracalismy i bylo ok... Nie zpominajmy ze Majki jest prezesem sekcji kuj-pom i sluchajmy sie jeden osoby a nie...jakies rewolucje...i jeszcze jedno jak komus spoty stane nie odpowiadaja to przeciez na lince go na spota nie ciagniemy [br]Dopisany: 31 Maj 2010, 00:15_________________________________________________a i co do ramek i smyczy to ja kiedys na luczniczce sie pytalem komu zamowic i temat ucichl a ja 5lat nie mam zeby sie 100razy pytac...jak widzieliscie ja juz smigam z ramkami klubowymi...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:polew: na stacji w stzyzawie powiedzilem do rafiego ze poprowadzi nas droga na Toruni i co...i kierownik musial pokazac ze ma 125km i wydarl pierwszy i piskiem opon wiec gdzie tu mowa o jakiejs organizacji jak sie mlodziez przed szereg wystawia :polew: PS. Nowek nie goraczkuj sie...nastepnym razme sie cos zorganizuje i bedzie git...tego roku to jeszcze nawet paru dni pogody nie bylo i jak pada to ciezko cos organizowac...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nowek to jest nowek Majki a mam czego zalowac - tzn bylo jeszcze cos po moim wyjezdzie?? Tomek4don dziekuje za eskorte do samej bydzi troche Cie zalewalem ale dales rade
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kierownik czas na wstwienie oznaczen do profilu
-
Podłączenie przewodów CAN z zegarów do radia
raczej nie byloby podswietlenia ale tego nie jestem pewien...podejdz do kogos z innym Vagiem jeszcze
-
[B6 AVF] Otwieranie bagażnika z pilota
potwierdzam mozna otwierac od reki
-
[ALL B5] Szaleństwo zegarów. Co jest grane?
tez obstawiam wode...poczekaj chwile az przestanie padac i wszystko wyschnie wtedy zobaczysz
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nowek a jak Ci polecilem mechanika to pojechales "gdzies" teraz masz efekty
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja juz w domu...dziekuje za spota
-
Podłączenie przewodów CAN z zegarów do radia
wyjscia sa dwa jesli nie mozesz polaczyc sie z radiem...albo zle podlaczone kableki albo radi jest uszkodzone...bo o ile sie nie myle to z Vagiem powinno sie polaczyc bez problemu