Treść opublikowana przez JUZIU
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
w dziale sprzedam jest Eisemann do ośki tylko cena miażdży bo chce chyba 8stów:grin:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Bo przeciez B6 i B5 chodza w tej samej wdze:grin: w B5 mozna miec 15-20 km mniej i beda równo szły racja, zapomniałem o tym ale chodziło mi o to że z KO3 ciężko ugrać 211km bez żadnych innych modów
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Wszystko jest opisane w tym temacie ile możesz wyciągnąć z 1.8t bex-a i jakie mody najpierw warto zrobić przed programem. TIP+DP+FMIC to podstawa. tylke tylko ze z seryjnej K03s nie wydmuchasz 250km ale moze niewiele brakować do tej liczby ---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ---------- Spoko, spoko pisałem tak żebyś jechał na program a nie kupował gotowca. Rogal to porządny tuner więc napewno lepiej bryke oddać w jego ręce niż gotowca kupować
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dokładnie jak kolega wyżej pisze, ważne jak auto jeżdzi na drodze a kreski z hamowni mozna sobie zrobić zeby mieć mniej więcej wiedze ile km ma auto ale podstawa to sprawna i dobrze ustawinona hamownia obciążeniowa
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Kolego o gotowcach były juz setki tematów, jedź do porządnego tunera i tyle. Zrobi Ci soft pod twoje auto i będzie dobrze. To ze jakiś nieudolny "tuner"" wgra Ci tez gotowca to inna sprawa. Także dozbieraj na soft i ogeń
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
na seryjnej K03 osiągnołeś 211km??? i na serii miałeś 177km? troche nie realna ta seria. ciekawe jaki to ma odbicie na drodze??? kolega ma a4 b6 1.8T i też po sofcie+ DP+Tip wypluło mu niby 208km a jak ścigaliśmy sie to równo szliśmy a ja miałem wtedy 193km:decayed: teraz nie hamowałem swojej ale objeżdzam go jak chce. Dodam że startowaliśmy z rolki
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
w po chipie to może i tak ciekawe ile u mnie teraz jest, jak wcześniej mierzyłem to było 178 ale teraz lepiej trzyma doładowanie bo dv miałem rozjebany:decayed:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
kłamią, idzie na ponad 180g/s idzie w okolice 200g/s
-
Świeci się kontrolka ładowania ale...
tak.pasek jest ok pod tym względem wszystko się kręci
-
Świeci się kontrolka ładowania ale...
Panowie dzisiaj po dłuższej jeżdzie nagle zaświeciła mi się kontrolka ładowania i nie gaśnie. Dodam że jakiś czas temu zauważyłem że jak przeciągałem auto to tak od 6tys zaświacała się ta kontolka. na niższych obrotach było ok. To chyba nie szczotki w takim razie? Regulator do wymiany czy moze byc coś innego?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
bedzie trzeba bo gwarancja do kwietnia:wink:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
hybryda to jest ale śrub już mocniej chyba nie da rady dokręcić bo próbowałem:kwasny:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
wiesz pompuje dobrze ale to chyba nie jest normalne w turbinie zeby obracać jedną częścia na prawo i lewo
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
program do poprawki tak myślełem:) ma szczęście GTO ogarnie to:) Dev jak wymieniałem kolektor to zauwarzyłem ze turbo (te które Ty załatwiałes) da się poruszyć część zimną a część gorąca stoi tak jakbym były luzy między tymi częściami to nie jest czyba dobrze co?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie założyłem ten kolektor z kwasiaka i jest taki temat ze turbo ładuje 1bar tak do 5tys potem spada na 0.8 i przy 6tys znowu wzrasta do 1 bara, wczesniej tak nie maiłem jak juz zaczeło spadać to nie wracało na 1 bar? cos jest nie tak czy co? ale na wysokich obrotach czuc różnice
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
daj odrazu cene tutaj i kazdy będzie wiedział. doloty pod puche czy stożek?
-
wiecej mocy
czyli ja miałem marnego tjunera bo po modach wyszło 193km:decayed: ciekawe ile teraz mam:grin:
-
wiecej mocy
ciężko będzie samym programem zrobić 210km, szczerze to niesądze bo 200 pękło
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nie hamowałem jeszcze
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
z kreski trudno dobrze wystartować bo sa duże problemy z trakcją i wtedy jak źle wbije 2 bieg to uśliźnie się i po zawodach z rolki daje rade do odciny:wink:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
seryjne i jakoś daje rade ale ile razy już upalone było to nie potrafi zliczyć
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
sam baran to nie będzie bo do tej pory jet już FMIC, tip, dp, Hybryda K03s, wtryski 440cc i wystrojone wszystko u GTO. Pytanie czy jak teraz dołoże barana to odczuje to czy nic to nie da
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie leży u mnie kolektor z kwasówki pod K03 tzw baran. Duża różnica będzie km i nm po jego zamontowaniu czy tylko optycznie będzie ladniej? montował ktoś u siebie?
-
Turbo K04
dzięki a co z garrettami czytałem o GT2x o turbinie z volvo. Wtedy musisz robić nawy kolektor pod turbo, nowy dolot, inne są przewody wodno-olejowe, wydech też nie pasuje p&p. Ogólnie worek $ szykuj jak chcesz iść inne turbo. Pytanie czy przy FWD jest sens iść w 250KM+? ja po przemyśleniu odpuściłem. Teraz mam juz duze problemy z dobrym starem
-
Turbo K04
na 115 w moim aeb to nic nie ma chyba:decayed: logi bede robił jutro dla GTO bo musi mi jeszcze soft porpawić troszeczke wiec jutro wrzuce logi z przepływki jeżeli to Cie interesuje