Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafcisz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafcisz

  1. Pewnie ze 2.0 TDI to nie sa zle silnki,ja narazie na swoj nie narzekam.Oprucz tego ze posypal mi sie tlumik i troszke glosniej pracuje,a po za tym jest OK
  2. Dokladnie tak jak mowisz
  3. Kolego wiadomo że o silniki 2,0TDI trzeba dobrze dbać. Jak zadbasz tak długo pojeżdzisz A ta cała gadka o zajechanych zębatkach i zbierakach oleju które padają przy przebiegach 130 tyś.km-150 tyś.km to przyczyna zajerzdzanych w Niemczech samochodów. Ja sam mam teraz przejechane 155 tyś.km i w 10 miesięcy zrobiłem prawie 15 tyś.km i byłem raz u mechanika bo musiałem tarcze wymienić,no i teraz też pojade bo coś z układem wydechowym się stało. A tak narazie jest git. Na początku też bałem się tego silnika,a póżniej mówie jak ma się sypnąć to i tak się sypnie :gwizdanie: takie życie
  4. No właśnie kolego,jak byś nie przerobił to byś już mniał probem A tak na marginesie ile cię kosztowała przeróbka?
  5. no ja raczej o takim przypadku nie słyszałem,tylko każdy zgania na zbierak
  6. A jaki masz kolego przebieg? bo od tego to tez zalezy
  7. dzieki kolego za nastepna rade bo o takich obiawach siadajacego walka to nie wiedzialem.
  8. to samo co Audi z silnikeim BLB
  9. Kolego nie wydaję mi się że by u ciebie był wałek,chyba pisałem z jednym furomowiczem któremu w PBW posypał się wałek to silnik nie pracował mu głośno tylko coś tam dudniło i chałasowało. Tak jak u mię podejrzewam gdzieś uszkodzony układ wydechowy lub ta plecionka bo na wolnych obrotach to i silniczek głośniej pracuje ale i tez słychać jakieś dzwięki z okolic rury wydechowej.
  10. To ile wymiana z walkiem moze kosztowac?[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 12:42_________________________________________________Wlasnie sie dowiedzialem ze walek+robocizna to cos o kolo 1000 zl.[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 15:01_________________________________________________koledzy a jak mozna zdiagnozowac wykanczajacy sie walek rozrzadu? I to jest tez przyczyna glosnej pracy silnika?[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 19:13_________________________________________________Panowie nagrałem dwa dzwięki mojego silnika.Jedno nagranie jest blisko maski,a drugie z o koło pól metra od maski.Poproszę o wasze zdanie bo moim zdaniem silnik pracuję głośno bo w porównaniu z Audi A4 1,9 TDI 110 KM z 1997roku to ta starsza Audi pracuje ciszej.
  11. Też bym chciał poznać tą chwilę prawdy
  12. preparat napewno cś wspomaga po to chyba on jest
  13. też był by dobry bo nadaję się na mrozy i z tego co tam wyczytałem to konserwuje układ paliwowy.[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 21:55_________________________________________________ [br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 12:43_________________________________________________
  14. Koledzy proszę o pomoc w wyborze dodatku do Paliwa,bo nie wiem który był by dobry i skuteczny,bardziej mi chodzi o środek który czyści i konserwuje układ paliwowy i pomaga silnikowi lżej odpalać.Po proszę o pomoc,który preparat waszym zdaniem był by lepszy: http://moto.allegro.pl/diesel-skydd-black-arrow-depresator-1l-i1333709595.html http://moto.allegro.pl/xeramic-diesel-protector-40-1l-dodatek-do-diesla-i1324640351.html http://moto.allegro.pl/liqui-moly-diesel-spulung-czysci-wtryski-warszawa-i1339116405.html http://moto.allegro.pl/forte-diesel-fuel-conditioner-srodek-do-diesla-i1333154842.html http://moto.allegro.pl/liqui-moly-super-diesel-additiv-dodatek-do-diesla-i1317085531.html http://moto.allegro.pl/kleen-flo-994-do-oleju-napedowego-smaruje-diesel-i1319231778.html http://moto.allegro.pl/twoj-diesel-potrzebuje-wlasnie-tego-co-smaruje-i1320942555.html http://moto.allegro.pl/liqui-moly-diesel-fliess-fit-1l-zima-1878-i1326972898.html
  15. Dzięki kolego za pomoc.
  16. Koledzy Zrobiłem Logi i proszę o pomoc bo zabardzo i to dokładnie nie wiem o co biega 0272 LAMPKA KONTROLI ŻARZENIA PRZERWA ZWARCIA DO MASY
  17. dzisiaj jadę na diagnostykę to napiszę co i jak.[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 06:22_________________________________________________Zrobiłem Logi i proszę o pomoc bo zabardzo i to dokładnie nie wiem o co biega 0272 LAMPKA KONTROLI ŻARZENIA PRZERWA ZWARCIA DO MASY [br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 15:28_________________________________________________ [br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 20:50_________________________________________________
  18. Ty kolego to masz już nieźle pojechane :gwizdanie: 0272 dotyczy zakłoceń elektomagn. (np. tel. , HID ... ) Kolego a czy mógł byś jaśniej bo i tak z tego nic nie kumam
  19. Zrobiłem Logi i proszę o pomoc bo zabardzo i to dokładnie nie wiem o co biega 0272 LAMPKA KONTROLI ŻARZENIA PRZERWA ZWARCIA DO MASY
  20. ]Koledzy znalazłem chyba przyczynę głośnej pracy w moim silniku. Od jakiegoś czasu jak odpalę autko i czy jest zimne czy ciepłe to słychać z okolic przedniego fotela kierowcy pod podłogą dziwne dzwięki,coś takiego jak by jakieś małe blaszki latały w tłumiku.Podniosłem autko na lewarku i wydawało mi się że z pod silnika w ziemię uderzał głos pracującego silnika.Z doświadczenia wiem że takie przypadki były spowodowane dziurką w tłumiku lub wydmuchną uszczelką,chyba że ta plecionka u mnie się już wysypała.I zaraz jak będę w Polsce jadę do Mechanika w tej sprawie i mam nadzieję że powie mi że jednak tłumik lub ta siatka jest przyczyną głośnej pracy silnika. Co wy o tym myślicie?może tak być?czy się mylę? Jeszcze jedna prośba do was koledzy którzy posiadają silniczki BPW czy mogł by ktoś wstawić na forum prace swojego silnika dla porównania z moim?Jutro ja zrobie nagranie i umieszczę na forum. Pozdrawiam.[/b
  21. Ten dodatek czyści układ wtryskowy ale nie zapobiega wytracaniu się parafiny z ON podczas mrozów. to jaki środek byście polecili? dobry i skuteczny?
  22. Koledzy czy do mojej Audi nadaje sie o to taki srodek LM do dolewania do ropy ?? http://moto.allegro.pl/liqui-moly-diesel-spulung-czysci-wtryski-warszawa-i1339116405.html
  23. Kolego miałem ten sam problem tylko że w Pasacie B5 i okazało się że był walnięty termostat.Nie wiem co te dwie żeczy mniały do tego ale po wymianie działało :>
  24. Koledzy to jak by nie bylo.Z tego co widac to zywotnosc naszych silnikow zalezy od naszej eksplatacji tyle, ze niestety zazwyczaj dotyczy to poprzedich uzytkownikow, ktorzy wykonali przebieg przed zakupem przez nas... to też

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.