Treść opublikowana przez turbobastard
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Rozebrane, dzisiaj widzialem, serce mnie zabolalo
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Mozliwe ze i padla pompa bo sie przycina w jednym miejscu ale panewki do wymiany i ogolnie lancuch i inne zostaly zmielone w srodku, jesli opilki dostaly sie do turbiny to i to pewnie do wymiany bedzie tez, koszty poki co sie dowiedzialem to 1,3-1,5 tys funtow
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Mechanizm napedu pompy oleju mam posypany i przemielony w motorze...
-
Zalety i wady 2.0TFSI
No na castrolu wczesniej jezdzil heh
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Na vagu zero bledow
-
Zalety i wady 2.0TFSI
ponoc jakby to byla pompa to po odkreceniu korka nie byloby czuc powietrza pompowanego a u mnie czuc. Olej to Motul VW SPECIFIC 5W-30
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Wczoraj wyskoczyla mi kontrolka cisnienia oleju na dodatek i zaczal glosno chodzic wiec kumpel z forum zaholowal pod dom i bede dzisiaj gdzies go dalej zabieral zeby to sprawdzili to porusze temat przepustnicy. Mam nadzieje ze to nie pompa oleju.
-
Zalety i wady 2.0TFSI
No wlasnie z tego co szukalem na necie to tez znalazlem o przepustnicy, nawet testu jej w vcdsie zrobic nie moge.
-
B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia
Co Ty gadasz, za 38 to spoko, mozna sie szarpnac. Z uszczelka w sumie nie bylo tak zle, nam to dluzej zajelo.bo poczyscilismy tam od razu te wszystkie pozdejmowane czesci. Anteny jakies do tunerka potestowales juz?
-
B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia
Hej Adrian, tak uszczelke ogarnalem pare tyg temu z ziomkiem z londynu, podjechalem do niego bo tez zmieniac chcial u siebie wiec tak sobie na spokojnie pol niedzieli spedzilismy Ta dokladke to normalnie z aso zamowiles? Ile kosztuje ? Moze sie skusze tez
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Maly update, wczesniej to przerywane wycie dalo sie slyszec od 4000 a teraz juz od 2100 co mnie niepokoic zaczyna. Mam tez blad na silniku 001602 - sensor reference voltage A: circuit P0642 - 002 - low - Intermittent Zaraz sprobuje wstawic plik z dzwiekiem bo nagralem dzisiaj. http://yourlisten.com/bartydee/audio-recording-2014-08-13-14-49-37
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Witajcie, chcialem was zapytac czy u was przy ponad 4000 obrotow silnik wydaje taki dziwny dzwiek jakby wachadlowy nie wiem jak to okreslic, nie jest to jednostajny dzwiek "wycia" a taki jakby no wachadlowy takie okreslenie przychoodzi mi do glowy, przy okazji sprobuje nagrac to bo jest tak samo na postoju na uzie jak i podczas jazdy, u kumpla na 200hp motorze tego nie ma wiec postanowilem zapytac tutaj.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
To musisz chyba w telefonie sie pobawic zeby sie laczyl od razu
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Dokladnie ziom
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Ta
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
H i Q to takie popularniejsze, tak mialem do czynienia juz chyba ze wszystkimi 8P0
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
E nie bo to Low, ale reszta da rade
-
B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia
Ueee, gicior, ale az z chin?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Moze w seatach jest?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Lcd 0650 led 0220 , tak mi sie wydaje
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ze spolszczeniem nie bedzie tal latwo, jest jakis powod ze to tyle kosztuje.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Wiesz co ja mam navi z PL i juz miala polski soft 0300 ale nie sadze zeby byl oficjalny jako ze te z pl jezykiem widnieja jako wyzsze bo sa kombinowane. Co do dzwieku to mam balans, fader sopran i bas ---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:23 ---------- Mam mapy 2014 ale tam wciaz jest 0220
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Jak dasz downgrade i wrzucisz ori plytke stara to powinien wrocic do 0200. Z tego co pamietam to regulacji srednich nie mam, ale zaraz bede jechal do roboty to lukne i napisze.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Moze polaczy moze nie, nie testowalem. Jak miales 0200 w navi to na 99% jest to led i 0650 to tam ci sie nie wgra, jak juz to 0220 jest chyba najnowszy ale nie pamietam czy oficjalny czy z pl jezykiem kombinowany, bede zaraz w aucie to lukne jaki jest u mnie
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
A podepnij vaga i zobacz jaki to numer czesci jest i Ci powiem czy led czy lcd. Po ustawieniu na 1 downgrade musi wziac soft jaki mu tam.podasz