Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turbobastard

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turbobastard

  1. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Rozebrane, dzisiaj widzialem, serce mnie zabolalo
  2. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Mozliwe ze i padla pompa bo sie przycina w jednym miejscu ale panewki do wymiany i ogolnie lancuch i inne zostaly zmielone w srodku, jesli opilki dostaly sie do turbiny to i to pewnie do wymiany bedzie tez, koszty poki co sie dowiedzialem to 1,3-1,5 tys funtow
  3. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Mechanizm napedu pompy oleju mam posypany i przemielony w motorze...
  4. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    No na castrolu wczesniej jezdzil heh
  5. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Na vagu zero bledow
  6. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    ponoc jakby to byla pompa to po odkreceniu korka nie byloby czuc powietrza pompowanego a u mnie czuc. Olej to Motul VW SPECIFIC 5W-30
  7. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Wczoraj wyskoczyla mi kontrolka cisnienia oleju na dodatek i zaczal glosno chodzic wiec kumpel z forum zaholowal pod dom i bede dzisiaj gdzies go dalej zabieral zeby to sprawdzili to porusze temat przepustnicy. Mam nadzieje ze to nie pompa oleju.
  8. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    No wlasnie z tego co szukalem na necie to tez znalazlem o przepustnicy, nawet testu jej w vcdsie zrobic nie moge.
  9. Co Ty gadasz, za 38 to spoko, mozna sie szarpnac. Z uszczelka w sumie nie bylo tak zle, nam to dluzej zajelo.bo poczyscilismy tam od razu te wszystkie pozdejmowane czesci. Anteny jakies do tunerka potestowales juz?
  10. Hej Adrian, tak uszczelke ogarnalem pare tyg temu z ziomkiem z londynu, podjechalem do niego bo tez zmieniac chcial u siebie wiec tak sobie na spokojnie pol niedzieli spedzilismy Ta dokladke to normalnie z aso zamowiles? Ile kosztuje ? Moze sie skusze tez
  11. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Maly update, wczesniej to przerywane wycie dalo sie slyszec od 4000 a teraz juz od 2100 co mnie niepokoic zaczyna. Mam tez blad na silniku 001602 - sensor reference voltage A: circuit P0642 - 002 - low - Intermittent Zaraz sprobuje wstawic plik z dzwiekiem bo nagralem dzisiaj. http://yourlisten.com/bartydee/audio-recording-2014-08-13-14-49-37
  12. turbobastard odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Witajcie, chcialem was zapytac czy u was przy ponad 4000 obrotow silnik wydaje taki dziwny dzwiek jakby wachadlowy nie wiem jak to okreslic, nie jest to jednostajny dzwiek "wycia" a taki jakby no wachadlowy takie okreslenie przychoodzi mi do glowy, przy okazji sprobuje nagrac to bo jest tak samo na postoju na uzie jak i podczas jazdy, u kumpla na 200hp motorze tego nie ma wiec postanowilem zapytac tutaj.
  13. To musisz chyba w telefonie sie pobawic zeby sie laczyl od razu
  14. H i Q to takie popularniejsze, tak mialem do czynienia juz chyba ze wszystkimi 8P0
  15. E nie bo to Low, ale reszta da rade
  16. Ze spolszczeniem nie bedzie tal latwo, jest jakis powod ze to tyle kosztuje.
  17. Wiesz co ja mam navi z PL i juz miala polski soft 0300 ale nie sadze zeby byl oficjalny jako ze te z pl jezykiem widnieja jako wyzsze bo sa kombinowane. Co do dzwieku to mam balans, fader sopran i bas ---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:23 ---------- Mam mapy 2014 ale tam wciaz jest 0220
  18. Jak dasz downgrade i wrzucisz ori plytke stara to powinien wrocic do 0200. Z tego co pamietam to regulacji srednich nie mam, ale zaraz bede jechal do roboty to lukne i napisze.
  19. Moze polaczy moze nie, nie testowalem. Jak miales 0200 w navi to na 99% jest to led i 0650 to tam ci sie nie wgra, jak juz to 0220 jest chyba najnowszy ale nie pamietam czy oficjalny czy z pl jezykiem kombinowany, bede zaraz w aucie to lukne jaki jest u mnie
  20. A podepnij vaga i zobacz jaki to numer czesci jest i Ci powiem czy led czy lcd. Po ustawieniu na 1 downgrade musi wziac soft jaki mu tam.podasz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.