Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turbobastard

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turbobastard

  1. Kodowanie do przyjmowania plytek do downgrade'u to raczej nie ma nic wspolnego
  2. panowie czy modul BT 8P0 862 335 M (MY 2007) [Europa] bedzie dzialal w USA w B7 i Symphony II+ ? Nikt nic sie nie orientuje?
  3. ale jakis pomysl juz ma podsuniety, tylko brac i rozkrecac. Mialem raz tak ze wyatarczylo tasiemke tylko przyciac z 2mm i znow smigalo
  4. Jesli mruga ekran, lub sie wylacza a dalej np muzyka gra to obstawialbym tasme, niech ja sobie sprawdzi
  5. Tasma ekranu kolego, na to mi to wyglada, ekran znika a muzyka dalej gra itp?
  6. Slabo widoczna fotka. Sorki na komorce w aplikacji byla slaba, ale w przegladarce bylo juz czytelne. No masz ten rfsl, szkoda ze zdjecie nie siega rozpiski pinow odpowiadajacych za video in.
  7. Jemu chyba chodzilo o dorobienie we wtyczce a nie w samej navi, bo skoro tam na rozpisce nie ma rfsl a jest pusto pod C2 to chyba nic nie da podpinanie sie.tam, nie mam racji? Tak czy inaczej chodzilo mi o to ze jesli brakuje rfsl w C2 to moze tez brakowac tych innych. Nie pamietam juz teraz dokladnie jakimi pinami sie te navki roznily ale bylo ich chyba ze 3 wiec twoja navi moze poprostu nie byc kompatybilna z kamera? Ja tez myslalem ze wszystkie sa ale w kwestii a3 tak najwyrazniej nie jest, tak mi powiedzial jeden gosciu ktoremu sprzedawalem takiego rnsa i akurat mialem do porownania te z G z 2012 i z 2013 i byly roznice a on ponoc montowal juz kamery w a3 z rnse i na to wygladalo ze mial.racje. Wyjmij rnsa.i zrob fotke rozpiski pinow i podrzuc to porownamy
  8. Ma zwiazek z przelaczaniem obrazu przy wrzucaniu wstecznego czy jakos tak, juz dojladnie nie pamietam. Faktem jest ze ledy do a3 nie wszystkie maja ten pin, bodajze tylko te z koncowka B maja i sa kompatybilne z kamerami, oraz te wyprodukowane w 2013. Mialem so porownania G z 2012 i 2013 i rozpiska pinow sie roznila pare pozycji w wersji G z 2012 bylo pustych miedzy innymi rfsl
  9. A ma ta ledowa navi twoja pin RFSL? Z tego co sie orientuje to nie jest to w standardzie
  10. Aktywne jest chyba przy cabrio tylko, czyz nie, chopaky?
  11. Pewnie mi sie oberwie, sorry za OT ale chce kupic B7 2.0 TDi i martwi mnie ten silnik BLB, czy problem z walkami wystepuje tylko w nim i czy jest jakas roznica miedzy 2005 a 2007 rocznikiem auta i owego silnika?
  12. Pewien jestes? Trzeba by chyba rozbierac to cale ustrojstwo zeby tam sie dostac.
  13. Nie zwrocilem uwagi, no ale juz wiem co i jak, dzieki panowie
  14. W tym drugim jest czesto czujnik alarmu czyz nie? Mialem raz tak ze siedzial czujnik a miejsca na mikrofon nie bylo wogole
  15. Pytam bo czesto jest tam tylko jedno miejsce na mikrofon
  16. Aaaacha, hmm w takim razie gdzie podlacza sie ten do AP?
  17. Dzieki za dokladne wyjasnienie, pytanie teraz czy po zalozeniu mikrofonu bez dsp bedzie mozna normalnie z blutka korzystac? Juz pomijajac ten bajer z dostosowywaniem.
  18. Dzieki, a DSP to skrot od czego jest?
  19. Heheh, a to ja spalem 5h tylko ---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 11:25 ---------- Pod Bose jakis specjalny mikrofon ma byc czy to obojetne?
  20. A podawal tu ktos iles stron temu ale wez to teraz znajdz
  21. Mi sie przy montowaniu tez tak czasem zdarzalo i zwykle to cos w okablowaniu nie laczylo wiec sprawdz kabelki sobie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.