Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
ja dzsiaj noszac listy spotkalem pana w bramie i zrbil siku w spodenki i nie potrzebowal dzrewa
-
Spociki Łódzkie
nom ladnie bylo i gdzie sa ci ludzie teraz???
-
Spociki Łódzkie
mnie sie pytasz gdzie mieszkam???
-
Spociki Łódzkie
no nic jak jest potrzeba to sie poleci a no to gitarra miejmy nadzieje ze dojedzie
-
Spociki Łódzkie
o ku***a to kawal drogi ode mnie
-
Spociki Łódzkie
no nic jak cos to zrobimy ognicho :gwizdanie: a to wiesz moze gdzie w koncu bedziemy leciec docelowo????
-
Spociki Łódzkie
no a grilla mamy??? bo nie wiem czy jakjies sobie miesiwo krecic
-
Spociki Łódzkie
tylko jak tam jest plac zabaw to zeby nikt po miski nie dryndnal
-
Spociki Łódzkie
chlopaki a powiedzcie mi a ktos ma jakiegos grila????? bo tak sie wybieramy a moze byc d*pa..... i bedziemy ,musieli prosic krzyska tego co ma zeby podgrzal
-
Spociki Łódzkie
to moze tez mi cos przywiezie ale to jak cos to ci wytlumace na spocie
-
Spociki Łódzkie
mariusz przeciez nie jestes taki stary nic nie dygaj zamek w bagazniku wymieniles???
-
Spociki Łódzkie
ta zostanie poczekaj jak bedziesz ze mna jechal na grilla dam ci taka samakowa landryneczke poczujesz sie jak w niebie poniej
-
Spociki Łódzkie
jak to mnie bedzieszs znal ja juz cie rozdziewiczlaem pod manufaktora
-
Spociki Łódzkie
k**wa faktycznie nawet nie skojarzylem
-
Spociki Łódzkie
hehehe musimy sie zglosic do polsatu tam jest program gdzie pannami zamieniaja na tydzien [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 14:57_________________________________________________http://www.gadu-gadu.pl/5455083347299567233/unia-zwariowala1-rozcienczy-nam-wodke :bicz3:
-
Pytanie o instalacje do Skoda fabia - może ktoś miał styczność.
po co taki silnik gazowac???
-
[B6 AWA] Co oznacza ta ikonka ?
nie mowie i nie bede sie sprzeciwial
-
Spociki Łódzkie
ciekawe czy sie zapyta mnie czy jechalem kiedys czarnym avantem wskocze do niego bez gadania
-
[ALL B5] Problem ze wskaźnikiem paliwa
stary no ja chcialem pomoc ale nie mam zielonego pojecia pierwszy raz spotykam sie z takim problemem jak vag nic nie pokazal mowisz to juz zupelnie zgupilem ;( zajeb go do pelnma wacha moze sie odblokuje mu
-
[ALL] Wymiana diod w trzecim świetle stop
najpredzej w hutrowni z elektryka bo bo na stacji bedzie ciezko tez szukalem takich zaroweczek(pierdolek) i dopier w hutrowni dostalem :confused4:
-
[ALL B6] Brak ogrzewania tylnej szyby
odlacz wtyki od ogrzewwania tylniej i przeczysc najprostszy sposob i najbardziej skuteczny :gwizdanie:
-
[B6 AWA] Co oznacza ta ikonka ?
tzw. inspekcja :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
swiat jest pelen zboczencow nie "nie zostawiajcie kolegi samego w parku" bartek jak chesz moeg cie zabrac ale musisz mi wtyedy zalac za jakies 150 zl bo przez ciebie i twoje produkty spozywcze bede mial za***iste obciazenie i wiecej spali ale powaznie jqk chcesz moge cie zgarnac gdzies
- Spociki Łódzkie
-
[ALL B6] Dolna osłona silnika z blachy
no to gitarra jak sie zbiore i zrobie wstawie foto jak mi poszlo :gwizdanie: