Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
a gdzie masz ten blok????
-
Spociki Łódzkie
czyli nie bedzie bialych zeby nalepic np. na klape ;(
-
Spociki Łódzkie
heheheh nie no ja tez bede potzrebowal biala :gwizdanie:
-
[B5 ADP] Wymiana czujnika cisnienia oleju
juz sie dowiadywalem tam jest kolor czarny 1,4 bara
-
Spociki Łódzkie
ty bartek ale juz wydrukowales na tej folii biala naklejke????
-
[B5 ADR] Dziwny świst silnika
a masz LPG???
-
Spociki Łódzkie
pany ja lece spac bo o 5.50 tzreba wstac ;( do jutra bedzie i flacha do grila jak znalzl na spociku dzieki bartek na pabianickich blachach
-
[ALL] Praca sprężarki klimy
a glownie jest po to zebys mial na co wydawac pieniadze
-
Spociki Łódzkie
jak wogole gdziekolwiek pojde bo jak sie kierowniczka dowie ta pijaczka to dzien roboczy z glowy
-
Spociki Łódzkie
:decayed:to chyba jutro poplyne [br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 23:16_________________________________________________ale jak mozna zapomniec o wlasnych urodzinach
-
Spociki Łódzkie
tak sobie leze i mysle co jutro jest za data wykminilem ze jest 30.03 i co sobie przypomnialem ze za 45 min mam urodziny
-
Spociki Łódzkie
kazdy z koszykiem niech przyjedzie wymienimy sie pisankami [br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 23:00_________________________________________________czyli kiedy sie spotujemy gdzie i kiedy prosse umiescic komunikat na stronie panie rezyseze producencie
-
[ALL] Zawieszenie eibach
amory nie maja nic do tego jak kolega wyzej mowil musisz wymienic sprezyny wtedy pojdzie nieznacznie do gory ale zawsze troche
-
Spociki Łódzkie
no ale w tygodniu kiedy????? kaazdy robi kase trzepie
-
Spociki Łódzkie
no na to wyglada ;( wtedy mozmey cos pomyslec moze niech panu kierownik dzialu spoty lodzkie zrobi tam naglowek ze spot z przyczyn atmosferycznych odbedzie sie w sobote
-
[ALL] Co ile powinno się nabijać klimatyzację
to mi nikt nie mowil o zadnym smarowaniu sprezarki pierwsze slysze zeby samemu smnarowac sprezarke
-
Spociki Łódzkie
zaloze peruke i ogole nogi tak patrze na pogode to pokazuje ze tylko w sobote ma nie padac piatek leje niedziela leja poniedzialek leje
-
Spociki Łódzkie
ja ci obsluze bede glownym kuchmistrzem :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Wgnieciony próg
wyciagniecie progu z tego co napislale to bedzie ok 300-350 zl ale ile listwa nie mam pojecia
-
Spociki Łódzkie
kaloryfer to jest taki wielki parking na ul.wycieczkowej tam mozna robic ogniocho grile sa lawki taki domki ze stolikami pelan kultura tam sa czasme organizowane spoty vw
-
[B5 ADP] Wymiana czujnika cisnienia oleju
no wielkie dzieki jutro wymieniamy
-
Spociki Łódzkie
grilla mozemy pyknac na kaloryferze chyba mniej wiecej kazdy wie gdzie to jest :gwizdanie:
-
[B5 AAH] Połamana osłona silnika
nie baw sie juz z plastikami poszukaj metalowej(aluminiowej) na pewno bedzie drozsza ale trwlasza [mod]1. uzywaj opcji: sprawdz ortografie2. Troche kultury :gwizdanie: [/mod]
-
Spociki Łódzkie
a jak bys wziol i opierdolil ten wezyk silikonem??? jest taki czarny do wyskokich temp. :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
hmmmm..... a moze..... jakas dziurka w chlodni???? i kapie z niej i splywa po tej plastikowej pokrywie no bo jak mowiszs ze nie wraca.... lepiej niech sie bartek zastanowi on zna odpowiedz na wiekszosc moich pytan to na towje tez znjadzie odpowiedz