Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
na parkingu leroymerlin na nr. 4 troche sie z poczatku szukaliosmy ale sie wszyscy znalezli to jak mowisz ze szedl ogien z d*py to musieliscie sie nalykac jakies wysokooktanowki Pb98
-
Spociki Łódzkie
byl spot cale 4 auta i nowy klubowicz mariusz ze zgierza bardzo mily gosc takze bylo a jak tam bartek bylo w gorach??? chyba musze zmienic nick na "pat"
-
[ALL B5] Nawiew i parujące szyby
a jak ci paruje nawet jezeli masz wlaczony nawiew to wymien filtr pylkowy od klimy
-
[B5 ADP] Przy jakim przebiegu wymiana paska rozrządu
a no faktycznie napisalem co 10 przepraszam za blad jedno 0 mni gdzies umknelo
-
Spociki Łódzkie
mariusz wiesz co ja jestm w szkole w zgierzu w kolegium bedziesz startowal ze zgierza???? jak tak to mozmey razem poleciec [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 16:56_________________________________________________no to lece juz to pojedzimey osobno
-
Spociki Łódzkie
no git ja sie moge chwilke spoznic ale tez bede jeszcze ktos sie dolaczy??? a bartki nie sa chetne :gwizdanie:
-
[ALL B5] Nawiew i parujące szyby
stary juz sie robi cieplo wlacz klime i wszytsko ci wyschnie jak sahara i ci nie bedie parwalo albo otowrz wszytskie okna pojezdz tydzien i tez ci wyschnie i nie bedzie parowalo i zoszczedzisz na nawiewie
-
Spociki Łódzkie
no to dzisiaj walimy pod manu tylko o ktotrej??? 18.30?? na parkingu leroymerlin :>[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 15:57_________________________________________________pasuje wszystkim godzina????[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 16:28_________________________________________________czyli d*pa zbita bo chetnych nie ma
-
[B5 ADP] Wysoka temperatura podczas postoju
tez obstwiam ze termostat do wymiany najlepiej doluz pare zloty i kup valeo albo boscha
-
[B5 ADP] Przy jakim przebiegu wymiana paska rozrządu
chyba nie ma takiej reguly juz w starszych autach na moje oko powinno sie ywmieniac rozrzad co 10.000 tys dla spokojnej glowy a pompe wody wymienia sie razem z paskiem rozrzadu i na moje oko powinienes juz to zrobic jak najszybicej dla wlasnego spokoju
-
[B6 AWA] Ubywa płynu z chłodnicy...
wiesz co on jest pod taka czarna pokrywa obok rozrzadu jaki koszt naprawy nie mam pojecia poniewaz sam takie rzeczy starm sie naprawiac a pompa jak juz zaczyna ciec to jest raczej nie do odratowania musisz popatrezc na allegro jaki jest jej koszt ja zaplacilem ok 115 zl
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
dziekuje od tygodnia szukam na ten temt info nie mglem nigdzie znalezc :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no to jak sie juz wszystkim czas zwolni to piszcie i wtedy sie dogadamy
-
Spociki Łódzkie
to kireowce sobie skrec :gwizdanie:
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
juz to zrobilem i jest w porzadku a ten czujniczek wiesz ilu barowy moze byc???
-
Spociki Łódzkie
juz teraz sie dowiedzialem ze moge o 19 najwczesniej jak cos piszcie o ktorej ja sie dosttosuje [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 14:19_________________________________________________tylko moze faktycznie zrob go w innym miejscu np. jak mowil bartek na parkingu manu pod leroymerlin co wy na to????
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
ja nie twierdze ze tak musi byc tylko radze bo moze byc po9dobnie i ostrzegam co mi sie przytrafilo ;([br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 14:46_________________________________________________a jak juz jestesmy przy oleju moze orientuje sie ktos ilu barowy jest czujnik cisnienia oleju w A4 B5 1.6 benzyna albo chciaz jaki ma kolor ten czujnik
-
[ALL B5] Czy warto zakładać gaz do 1.6 ?
nie m co sie zastanawiac montuj gaziowo ile bys nie robil bedzie taniej a w 1.6 nie bedziesz czul roznicy czy to gaz czy benzyna i tak mulek i tak
-
Spociki Łódzkie
zegrek przestawiles ?? ja zaraz jade na przejazdzke i bede dopiero ok. 19 jak cos to prosze o spota w gdziach 19.30-20.00 bo chcialbym byc tez obecny :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ja dzisiaj odpadam chyba ze sie spykniemy o 20 :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 09:53_________________________________________________ no co jest z wami zyjecie troche???
-
[B6 AWA] Ubywa płynu z chłodnicy...
a ja bym obstawial raczej na pompe wody :gwizdanie: bo z tego co mowisz dzieje sie tak samo jak u mnie najpierw ubywa troche a poniej jak pocieklo to jak kozie z d*py musisz zwrocic uwage czy ci sie poci pompa
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
a ja bym nie kombinowal i zalal bym go mineralnym tak jak byl zalany ja tez mialem taki sam problem jak ty i zalalem pol syntetykiem i zaczola mi ten olej ciec gdzie sie tylko dalo lepiej kup moim zdaniem jakas mineralke np.sheell 5L. 72 zl :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
:polew: :polew: :polew: :polew: ale ja nie mam kota ;( i czerwonego autka- Spociki Łódzkie
no to czekam..... ale i tak chyba bedzie lepiej jak wrzucisz na uploada - Spociki Łódzkie