Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turzol

Pasjonat

Treść opublikowana przez turzol

  1. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przednie byly szmaciane jak i z tworzywa. Ja miałem wlasnie z tworzywa i zmienialem na szmaciane, kupowałem nowe.
  2. Z nowymi piktogramami Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Chciałbym mieć ten komfort Jeszcze foto spontan moda którego popełniłem wczoraj. Manetki nowego typu on Board Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Dobry wybór. Na kiedy masz termin? Ja za 10dni oddaje tam auto żony i mnie wyjdzie 3000pln z butlą 59 i reszta podobnie jak napisałeś.
  5. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Choojnie mam w robo, szef przylecial i musze udawać że pracuje
  6. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Smialo, normalnie odpalisz.
  7. RIM na zimówkach wytrzymał u mnie 6 miesięcy, z tym że nie używałem praktycznie mocnej chemii do czyszczenia a tylko wody z szamponem. Ogólnie mycie felg po tej powłoce nawet na bezdotyku jest bajecznie proste. Jedna butelka 30ml starcza mi na 3 komplety felg, więc obleciałem jeszcze zimówki i felgi w aucie żony. Co do produkcji felg to musze zerknąć, ale też pierwszy raz spotkałem się z produkcją OEM felg w Norwegii Z zaległych tematów mam jeszcze kilka fotek. Nowe halogeny S4 Od razu zabezpieczyłem je przezroczystą folią i dostały żarówki H11 LED COB Nowe oem dywany welurowe Wpadły nowe poduchy pod silnik. I coś na co długo czekałem czyli PDC przód i tył ogarnięte w 100% Podziękowania dla kaju Tym samym na ten sezon nie planuje już nic większego bo finanse idą teraz na modzenie Golfa żony, a tam jest co rezać
  8. Dużo nie opuszcze, koszt nowej to 550pln na dzien dzisiejszy, ja na niej zrobilem kilka tys km po czym sie zorientowałem że zakupilem złą.
  9. Poduszka z literką Q została wycofana i zastąpiona nowym numerem. Najnowszy wypust tej poduszki to 8E0199382AH. Mam takową prawie nową jakby co.
  10. apropo białasa - sąsiad wczoraj odebrał z salonu nowe Paserrati. Niby tylko Pasek, ale...sąsiada poniosło - 280kuni TFSI, pełna lista z konfiguratora + full R-line, 19'' i musze powiedzieć że kopare zbieram z podłogi. Trzyma to pod blokiem i już ściule mu obijają drzwi
  11. turzol odpowiedział(a) na sandmann temat w Audi A4 B6/B7
    14kabli = full opcja czyli elektr. sterowane, ogrzewane, fotochrom, pamiec, tilt Mam takie u siebie
  12. bez różnicy, podobno twoje stoi w garażu od 2 lat do tej dziupli żodyn palca nie wetknie bo nawalone po sam dach, a co dopiero auto tam trzymać
  13. Ja sie wyłamałem i dzisiaj letnie założyłem
  14. Są nowe nr tych śrubek. Teraz jest torx z nierdzewki kiedyś były na krzyżak i lubiło je łapać. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Ideał! Świetna jest. Kolor, napęd i wypas
  16. Poszło na priv Idzie zima trzeba założyć letnie kapcie Nowe opony Vredestein Ultrac Satin 225/40/R18 wzmacniane. Totalna nowość i jeszcze nawet opinii o nich nie ma, ale zaryzykowałem bo na gumach z tej firmy jeszcze się nie zawiodłem. Nowe OEM felgi z A6 C6 o nr jak poniżej Komplet zabezpieczyłem powłoką kwarcową Gyeon RIM No i na gotowo wyszło tak Już A4 obute, ale fotek na razie brak
  17. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    IOtóż to, dlatego trzeba celować w 3.0TDI ale z oznaczeniami 4-literowymi np. CAPA. Znajomy kupił B8 z tym silnikiem i nie mogę sie nadziwić, że mu to pali przy jeździe mieszanej w okolicach 9 litrów, a nogę ma ciężką i to bardzo. Auto jest po programie na ok 300kuca i powiem szczerze że dla mnie nic do szczęścia więcej nie trzeba Grzesiek nie patrz na rocznik bo to o niczym nie świadczy, B8 zaraz będzie miało też 10lat....
  18. Pokaż zdjęcie jak masz zamontowany ten adapter w otworze maski.
  19. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja bym sobie w ogóke odpuścił szukania takiego auta w PL gdzie wiadomo że 95% sprowadzanych jest po przygodach lub zdjęte z szafy (albo to i to ) W DE spokojnie znajdziesz fajnie wyposażone auto od prywatnej osoby w kwocie 10-12tys ojro tak na szybko. Fajna opcja, privatanbieter, bezwypadkowy z historią http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=234297881&scopeId=C&isSearchRequest=true&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&adLimitation=ONLY_FSBO_ADS&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2009-01-01&maxFirstRegistrationDate=2010-12-31&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&pageNumber=4
  20. Współczuje. Przechodziłem to samo bo tez po LEDa przyszli... Nawet ta sama strona co u Ciebie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. no to pssyt po meczyku
  22. turzol odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    B9 http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=233759301&damageUnrepaired=ONLY_DAMAGE_UNREPAIRED&scopeId=C&isSearchRequest=true&minFirstRegistrationDate=2009-01-01&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&pageNumber=2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.