turzol
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: Asystent rozpoznawania znaków drogowych w Audi A4 B9
Treść opublikowana przez turzol
-
B6 DIVISION
Przednie byly szmaciane jak i z tworzywa. Ja miałem wlasnie z tworzywa i zmienialem na szmaciane, kupowałem nowe.
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Z nowymi piktogramami Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Chciałbym mieć ten komfort Jeszcze foto spontan moda którego popełniłem wczoraj. Manetki nowego typu on Board Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Szukam "gazownika" do 250KM 1.8T BEX SLĄSK
Dobry wybór. Na kiedy masz termin? Ja za 10dni oddaje tam auto żony i mnie wyjdzie 3000pln z butlą 59 i reszta podobnie jak napisałeś.
-
B6 DIVISION
Choojnie mam w robo, szef przylecial i musze udawać że pracuje
-
B6 DIVISION
Smialo, normalnie odpalisz.
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
RIM na zimówkach wytrzymał u mnie 6 miesięcy, z tym że nie używałem praktycznie mocnej chemii do czyszczenia a tylko wody z szamponem. Ogólnie mycie felg po tej powłoce nawet na bezdotyku jest bajecznie proste. Jedna butelka 30ml starcza mi na 3 komplety felg, więc obleciałem jeszcze zimówki i felgi w aucie żony. Co do produkcji felg to musze zerknąć, ale też pierwszy raz spotkałem się z produkcją OEM felg w Norwegii Z zaległych tematów mam jeszcze kilka fotek. Nowe halogeny S4 Od razu zabezpieczyłem je przezroczystą folią i dostały żarówki H11 LED COB Nowe oem dywany welurowe Wpadły nowe poduchy pod silnik. I coś na co długo czekałem czyli PDC przód i tył ogarnięte w 100% Podziękowania dla kaju Tym samym na ten sezon nie planuje już nic większego bo finanse idą teraz na modzenie Golfa żony, a tam jest co rezać
-
poducha silnika o nr 8e0199382q
Dużo nie opuszcze, koszt nowej to 550pln na dzien dzisiejszy, ja na niej zrobilem kilka tys km po czym sie zorientowałem że zakupilem złą.
-
poducha silnika o nr 8e0199382q
Poduszka z literką Q została wycofana i zastąpiona nowym numerem. Najnowszy wypust tej poduszki to 8E0199382AH. Mam takową prawie nową jakby co.
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
apropo białasa - sąsiad wczoraj odebrał z salonu nowe Paserrati. Niby tylko Pasek, ale...sąsiada poniosło - 280kuni TFSI, pełna lista z konfiguratora + full R-line, 19'' i musze powiedzieć że kopare zbieram z podłogi. Trzyma to pod blokiem i już ściule mu obijają drzwi- Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
N10625802- Lusterka 14 pin
14kabli = full opcja czyli elektr. sterowane, ogrzewane, fotochrom, pamiec, tilt Mam takie u siebie- Spoty Katowice i okolice
bez różnicy, podobno twoje stoi w garażu od 2 lat do tej dziupli żodyn palca nie wetknie bo nawalone po sam dach, a co dopiero auto tam trzymać- Spoty Katowice i okolice
Ja sie wyłamałem i dzisiaj letnie założyłem- Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Są nowe nr tych śrubek. Teraz jest torx z nierdzewki kiedyś były na krzyżak i lubiło je łapać. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Individual avant vol. IV by jozek726 NA SPRZEDAŻ
Ideał! Świetna jest. Kolor, napęd i wypas- [B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Poszło na priv Idzie zima trzeba założyć letnie kapcie Nowe opony Vredestein Ultrac Satin 225/40/R18 wzmacniane. Totalna nowość i jeszcze nawet opinii o nich nie ma, ale zaryzykowałem bo na gumach z tej firmy jeszcze się nie zawiodłem. Nowe OEM felgi z A6 C6 o nr jak poniżej Komplet zabezpieczyłem powłoką kwarcową Gyeon RIM No i na gotowo wyszło tak Już A4 obute, ale fotek na razie brak- B6 DIVISION
IOtóż to, dlatego trzeba celować w 3.0TDI ale z oznaczeniami 4-literowymi np. CAPA. Znajomy kupił B8 z tym silnikiem i nie mogę sie nadziwić, że mu to pali przy jeździe mieszanej w okolicach 9 litrów, a nogę ma ciężką i to bardzo. Auto jest po programie na ok 300kuca i powiem szczerze że dla mnie nic do szczęścia więcej nie trzeba Grzesiek nie patrz na rocznik bo to o niczym nie świadczy, B8 zaraz będzie miało też 10lat....- Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Pokaż zdjęcie jak masz zamontowany ten adapter w otworze maski.- A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Jest ogień!- B6 DIVISION
Ja bym sobie w ogóke odpuścił szukania takiego auta w PL gdzie wiadomo że 95% sprowadzanych jest po przygodach lub zdjęte z szafy (albo to i to ) W DE spokojnie znajdziesz fajnie wyposażone auto od prywatnej osoby w kwocie 10-12tys ojro tak na szybko. Fajna opcja, privatanbieter, bezwypadkowy z historią http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=234297881&scopeId=C&isSearchRequest=true&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&adLimitation=ONLY_FSBO_ADS&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2009-01-01&maxFirstRegistrationDate=2010-12-31&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&pageNumber=4- a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Współczuje. Przechodziłem to samo bo tez po LEDa przyszli... Nawet ta sama strona co u Ciebie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Spoty Katowice i okolice
no to pssyt po meczyku- B8 TrOOOOp
B9 http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=233759301&damageUnrepaired=ONLY_DAMAGE_UNREPAIRED&scopeId=C&isSearchRequest=true&minFirstRegistrationDate=2009-01-01&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&pageNumber=2 - Spoty Katowice i okolice