Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turzol

Pasjonat

Treść opublikowana przez turzol

  1. @Miszka - co do filmu to twórca dostosował się do targetu idealnie, przy okazji hajs się będzie zgadzał - sala pełniutka, ledwo się wbiliśmy. O c**j, koniec internetow na dzisiaj, ide spać http://www.dzienniknarodowy.pl/2886/mezczyzna-urodzil-dziecko-ktore-poczal-z-kobieta-t/
  2. Własnie wróciłem z kina Moja reakcja to Pitbull się skończył na Despero....
  3. byś przyjechał a nie się czaisz Miszka już pewnie wyczekuje strzalika w CR w CR 7 strzalik... zaś do odcinki... i nic nowego zwracasz uwagę na Passaty ? Gdyby nie wlepa i zaparowane szyby do pewnie bym go olał sikiem prostym No to myk ruda na lodzie. Żona mnie wyciągnęła dziś na Pitbulla i musze zapić żeby zapomnieć co właśnie się odyebało w kinie
  4. turzol odpowiedział(a) na karol8308 temat w Audi A4 B6/B7
    Kupiłeś wkłady używane/nowe ? Zamiennik/ori? Warunki grzania spełnione? Tj temp zewn <5st C? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Pajda ledwo cię dziś rozpoznałem zza tych zaparkowanych szyb Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. turzol odpowiedział(a) na karol8308 temat w Audi A4 B6/B7
    Każde b6/b7 ma wyprowadzona instalacje grzanych lusterek. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Siemanko. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zakodujesz. Przede wszystkim spisz sobie kodowanie pompy ABS bo przy kodowaniu na nowo trzeba sie posiłkować kodami PR hamulców zastosowanych w aucie, a nie każdy ma książke serwisową, o wlepce z kodami nie wspominając
  9. Ja pogadam dzisiaj w ASO czy będę mógł zamienić na tą wersje z chromem. Pewnie nie bo juz ramka zamontowana, ale jak ją zdejmę i nie zostanie ślad to może łykną
  10. 3.0TDI Q, tylko kwestia jeszcze wyboru budy i rocznika Raczej od 2010r w gore.
  11. A pytałem na forum i nawet w działach sprzedaży i 0 odezwu. Ehhh
  12. Raczej tak, chyba że w ostatniej chwili się kolega rozmyśli, wtedy przetrzymam jeszcze z rok czasu bo aż takiego parcia na sell nie ma. Z resztą ja sie mocno z autami związuje i raczej na długie lata
  13. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Do Exeo na 99% szedł tylko ZF czyli szara obudowa/masywna. Koyo ma obudowę czarną i te magle padają znacznie częściej. Ostatnio był magiel z Exeo 2012r, przelot 37tys km za 3 stówki ale poszła migiem
  14. Kolega z pracy chce ode mnie kupić co mi bardzo odpowiada bo będę miał ją na oku cały czas
  15. Miałem kratkę dolna z chrom ramka i w planach malowanie ramki Plastidipem. Tam żeberka były w graficie. No ale sprzedałem i kupiłem ori czarna i żeberka sa takie wiec co na to poradzę. Nie będę już świrować z kolorami tym bardziej ze to ostatnie miesiące jak jeżdżę B6 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bierz magiel ZF z Exeo to jest szansa ze trafisz na świeży 2011/2013r z niskim przelotem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Faktycznie na zdjęciu niby kratki są grafitowe, teraz mi klina wbiłeś Innych nr nie ma w ETCE dla czarnej kratki więc może teraz takie jak kupiłem produkują?
  18. Kupowałeś nową w ASO? Bo z pakietu czerń nr tej kratki to 8E0807647F5PV I tak wygląda w oryginale https://www.ecstuning.com/b-genuine-european-volkswagen-audi-parts/blackout-grille-kit/8eo807647f5pv~kt/
  19. turzol odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    U mnie w aucie siedział 4B0 919 145B i taki też kupiłem używany. Etka też tak pokazuje 8K0 919 145A jest chyba do B8 To masz starą ETKE bo czujnik z nr 4B0 zamienia się właśnie na 8K0 w najnowszej rewizji.
  20. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Procedurę przyuczenia robisz na załączonych światłach mijania?
  21. turzol odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Pany na znanym portalu czujnik zegara 8K0 919 145A nowka za 50pln. Zabierać
  22. Inny kolor kratek jest przy wersji z chromowa ramka Przy czarnej ramce te kratki ciemne. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Jest inny tez się zdziwiłem ale tak jest ori. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Ostatni element układanki odebrany wczoraj No i front skończony Jeszcze takie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Wiem brakuje przednich listw s4 ale mimo poszukiwań nie udało mi się kupić nic sensownego a na nowe brak € Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.