Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turzol

Pasjonat

Treść opublikowana przez turzol

  1. Możesz podać nr części dla potomnych? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. 870€ po kursie z wczoraj daje ponad 4100pln Nadal jest to sroga cena. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie będę rozklejał bo potem zacznie parować a w ogóle każde lampy po klejenie wyglądają potem jak kupa. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. No to zdrowie za tych którzy jutro idą do roboty Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Łap, z takim nr kupowałem swoją
  6. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany czyścił ktoś Was Bixy od środka bez rozklejania klosza ? Mam luzem lampe i w środku pełno paprochow. Myślałem wykręcić soczewkę i przedmuchac kompresorem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Własnie je kupiłem do żony auta. Na drogowych mam H7 Nightbreaker Unlimited, a teraz wkładam do mijania H7 Laser. Dam znać jak się sprawują.
  8. turzol odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Czyli mając soczewki z B8 lift i adaptery nie muszę nic wycinać? Wystarczy wyjac stara soczewke z bixenona, wkrecic adapter i nowa soczewke, i tyle? Trzeba lekko wycinać w otworze gdzie wchodzi soczewka. Jak przyłożysz soczewke z adapterem to będziesz widział gdzie trzeba ciąć. Są na forum zdjęcia, chyba nawet w tym temacie.
  9. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    4F0 nie zagada, natomiast 4E0 z A8 D3 podobno gada, ale to tylko wynika z informacji jakie wyczytałem na forum a4freunde i tak naprawdę nikt nie potwiedził w 100% czy zatrybi.
  10. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Taśma zostaje, do wymiany moduł i manetka + kodowanie.
  11. Dziękuje. Na wtorek umówiłem się u fachowca i stwierdził, że w 90% za błąd czujnika płomienia odpowiada uwalony sterownik....Natomiast sprawdzi wiązke pod kątem elektrycznym gdyż gdzieś może być zwarcie.
  12. Dzięki za potwierdzenie, kupuje zatem i montuje. Czy aby na pewno trzeba zrzucac cały piec w TDI żeby wymienić tą wiązke?
  13. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Gliptone wg mnie ma mega ujowy cleaner. Jest gęsty i ciężko się nim pracuje. Zapach odżywki to garbarnia - nie każdemu to odpowiada. BTW w studiach detailingowych głównie wybiera się colourlocka.
  14. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Colourlock taki zestawik http://sklep.colourlock.pl/zestaw-soft-do-czyszczenia-skorzanej-tapicerki-samochodowej.html?gclid=CjwKEAiA6YDBBRDwtpTQnYzx5lASJAC57ObMWPy9PI-KzDsOS7YZAZL91BCF5iLh4Dn254j7GXncAhoCGcbw_wcB +1 dla zestawu colourlock
  15. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    APC w stężeniu 1:10 i plastiki jak nowe.
  16. Miszkowóz porzucony kajś na Czułowskim parkplacu
  17. Wszystko masz opisane szczegółowo w instrukcji pojazdu.
  18. Dziękuje. Jestem na kupnie kompletnej wiązki stąd moje pytanie. Martwi mnie fakt, że do wymiany tej wiązki jest konieczne wyciąganie całego zespołu - czyt. pieca. Nie tak dawno robiłem remont webasto i mam wsadzony piecyk z B7. Podziałało wszystko 2 tygodnie i teraz sypie mi błędem właśnei tego czujnika płomienia. Czy mógłbym prosic o potwierdzenie kogoś czy we wiązce z poniższego zdjęcia jest omawiany czujnik płomienia?
  19. Rafi a gdybym się podpial do Ciebie z zamówieniem ? Może uda się wtedy wynegocjować jeszcze lepszy rabat przy zakupie 2szt. L Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Panowie czy kupując wiązke pieca ten czujnik płomienia jest częścią składową wiązki? Czy ktoś ma moze real photo czujnika płomienia?
  21. Na forum w dziale warsztat masz zarówno temat o instalacji kompletnego systemu samopoziomowana jak i instalacji spryskiwaczy.
  22. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    6XD kod podgrzewanych lusterek.
  23. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zobacz w temacie o moim A4, dałem zdjęcia co trzeba przypiłować żeby wlazły. Z resztą jak zdejmiesz swoje spody i obudowy to po przyłożeniu blend z a6 będziesz sam widział co i jak;)
  24. A ja standardowo przed każdym sezonem zimowym zapytam,chociaż i tak już zwątpiłem że znajdę Czy ktoś wie lub ma namiar gdzie taką szybę kupię w używce? Może ktoś kupił i nie zamontował a już mu nie potrzebna? Ja powiem szczerze, że byłem bliski jechania po grzaną szybę 600km w jedną stronę bo pojawiła się swego czasu na popularnym portalu aukcyjnym, ale jak już byłem zdecydowany to poszła... Obdzwoniłem chyba wszystkie większe serwisy szybiarskie i w 90% z nich nie mają w ogóle pojęcia, że taka opcja była w A4 a jak już trafie na kumate osoby to niestety zostaje przekierowany do ASO po nową Także daje sobie do końca tego miesiąca ostatni raz szanse na znalezienie bo i tak mam szybę do wymiany, potem odpuszczam i montuje niepodgrzewaną.
  25. Ja ich nie polecam. Malowałem u nich zimówki 1,5roku temu. Na dwóch widzę że zrobiły się spękania lakieru - takie pajączki. Zawiozłem do reklamacji ale stwierdzili że na powłokę lakieru jest 12miesiecy gwarancji.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.