turzol
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: Nowicjusz - wątek powitalny – Część 2
Treść opublikowana przez turzol
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Możesz podać nr części dla potomnych? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
870€ po kursie z wczoraj daje ponad 4100pln Nadal jest to sroga cena. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Nie będę rozklejał bo potem zacznie parować a w ogóle każde lampy po klejenie wyglądają potem jak kupa. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spoty Katowice i okolice
No to zdrowie za tych którzy jutro idą do roboty Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Łap, z takim nr kupowałem swoją
-
B6 DIVISION
Pany czyścił ktoś Was Bixy od środka bez rozklejania klosza ? Mam luzem lampe i w środku pełno paprochow. Myślałem wykręcić soczewkę i przedmuchac kompresorem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Własnie je kupiłem do żony auta. Na drogowych mam H7 Nightbreaker Unlimited, a teraz wkładam do mijania H7 Laser. Dam znać jak się sprawują.
-
Bixenon Xenon od A do Z
Czyli mając soczewki z B8 lift i adaptery nie muszę nic wycinać? Wystarczy wyjac stara soczewke z bixenona, wkrecic adapter i nowa soczewke, i tyle? Trzeba lekko wycinać w otworze gdzie wchodzi soczewka. Jak przyłożysz soczewke z adapterem to będziesz widział gdzie trzeba ciąć. Są na forum zdjęcia, chyba nawet w tym temacie.
-
B6 DIVISION
4F0 nie zagada, natomiast 4E0 z A8 D3 podobno gada, ale to tylko wynika z informacji jakie wyczytałem na forum a4freunde i tak naprawdę nikt nie potwiedził w 100% czy zatrybi.
-
B6 DIVISION
Taśma zostaje, do wymiany moduł i manetka + kodowanie.
-
Wykaz usterek ogrzewania postojowego - Fabrycznego Webasto
Dziękuje. Na wtorek umówiłem się u fachowca i stwierdził, że w 90% za błąd czujnika płomienia odpowiada uwalony sterownik....Natomiast sprawdzi wiązke pod kątem elektrycznym gdyż gdzieś może być zwarcie.
-
Wykaz usterek ogrzewania postojowego - Fabrycznego Webasto
Dzięki za potwierdzenie, kupuje zatem i montuje. Czy aby na pewno trzeba zrzucac cały piec w TDI żeby wymienić tą wiązke?
-
B6 DIVISION
Gliptone wg mnie ma mega ujowy cleaner. Jest gęsty i ciężko się nim pracuje. Zapach odżywki to garbarnia - nie każdemu to odpowiada. BTW w studiach detailingowych głównie wybiera się colourlocka.
-
B6 DIVISION
Colourlock taki zestawik http://sklep.colourlock.pl/zestaw-soft-do-czyszczenia-skorzanej-tapicerki-samochodowej.html?gclid=CjwKEAiA6YDBBRDwtpTQnYzx5lASJAC57ObMWPy9PI-KzDsOS7YZAZL91BCF5iLh4Dn254j7GXncAhoCGcbw_wcB +1 dla zestawu colourlock
-
B6 DIVISION
APC w stężeniu 1:10 i plastiki jak nowe.
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Miszkowóz porzucony kajś na Czułowskim parkplacu
-
Co to za przyciski w kopertówce kierowcy
Wszystko masz opisane szczegółowo w instrukcji pojazdu.
-
Wykaz usterek ogrzewania postojowego - Fabrycznego Webasto
Dziękuje. Jestem na kupnie kompletnej wiązki stąd moje pytanie. Martwi mnie fakt, że do wymiany tej wiązki jest konieczne wyciąganie całego zespołu - czyt. pieca. Nie tak dawno robiłem remont webasto i mam wsadzony piecyk z B7. Podziałało wszystko 2 tygodnie i teraz sypie mi błędem właśnei tego czujnika płomienia. Czy mógłbym prosic o potwierdzenie kogoś czy we wiązce z poniższego zdjęcia jest omawiany czujnik płomienia?
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
Rafi a gdybym się podpial do Ciebie z zamówieniem ? Może uda się wtedy wynegocjować jeszcze lepszy rabat przy zakupie 2szt. L Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wykaz usterek ogrzewania postojowego - Fabrycznego Webasto
Panowie czy kupując wiązke pieca ten czujnik płomienia jest częścią składową wiązki? Czy ktoś ma moze real photo czujnika płomienia?
-
Audi A4 B6 Xenon i instalacja. Potrzebne części.
Na forum w dziale warsztat masz zarówno temat o instalacji kompletnego systemu samopoziomowana jak i instalacji spryskiwaczy.
-
B6 DIVISION
6XD kod podgrzewanych lusterek.
-
B6 DIVISION
Zobacz w temacie o moim A4, dałem zdjęcia co trzeba przypiłować żeby wlazły. Z resztą jak zdejmiesz swoje spody i obudowy to po przyłożeniu blend z a6 będziesz sam widział co i jak;)
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
A ja standardowo przed każdym sezonem zimowym zapytam,chociaż i tak już zwątpiłem że znajdę Czy ktoś wie lub ma namiar gdzie taką szybę kupię w używce? Może ktoś kupił i nie zamontował a już mu nie potrzebna? Ja powiem szczerze, że byłem bliski jechania po grzaną szybę 600km w jedną stronę bo pojawiła się swego czasu na popularnym portalu aukcyjnym, ale jak już byłem zdecydowany to poszła... Obdzwoniłem chyba wszystkie większe serwisy szybiarskie i w 90% z nich nie mają w ogóle pojęcia, że taka opcja była w A4 a jak już trafie na kumate osoby to niestety zostaje przekierowany do ASO po nową Także daje sobie do końca tego miesiąca ostatni raz szanse na znalezienie bo i tak mam szybę do wymiany, potem odpuszczam i montuje niepodgrzewaną.
-
Poleć swojego mechanika:)
Ja ich nie polecam. Malowałem u nich zimówki 1,5roku temu. Na dwóch widzę że zrobiły się spękania lakieru - takie pajączki. Zawiozłem do reklamacji ale stwierdzili że na powłokę lakieru jest 12miesiecy gwarancji.