Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turzol

Pasjonat

Treść opublikowana przez turzol

  1. Z ciekawości. rozwiązałeś problem? Moje A4 w miedzyczasie było u kilku speców i nikt nic nie wydumał Co więcej objawy się teraz nasiliły tak że jazda przy obrotach niskich jest praktycznie niemożliwa bo drży tak że aż szyby wpadają w rezonans. Jednym słowem nie mam siły
  2. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ooo, dzięki bardzo i nawet cena rewelacja. Cena chyba normalna jak za czarną , tak myśle Pany może ma ktoś komplet to założenia czujników ciśnienia w oponach na sell? tak mnie naszło na jakieś nowości do padaki
  3. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tu masz z Exeo po przelocie niskim. Ten sam nr co w B6 i B7 bo te same auta. http://allegro.pl/seat-exeo-popielniczka-przednia-przod-8e0857951j-i5946140248.html
  4. Tak są, kupowałem uszczelki nowe i były te spinki.
  5. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wpadaj do Tychów, masz blisko
  6. W Aso nowa taka zaślepka mniej jak 10zl Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Licz 1K za obie w serwisie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ori tylko i wyłącznie.
  9. Dzięki, na tej stronie komplet wychodzi jakieś 190 zł z przesyłką. Masz może doświadczenie z nimi, ile trzeba czekać na przesyłkę i czy faktycznie to oryginalne części? Sent from my GT-I9505 using Tapatalk Oryginały. Czeka się niestety długo bo biorą bezpośrednio z magazynów w Kassel Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Pompka obiegowa wody zdechła. Szukaj używki sprawnej i podmień lub nowa Boscha koszt ok 350-400zł
  11. To w koncu jaki termostat wylądował u Ciebie?
  12. Oryginalny olej jest w butelkach 1litr lub 0,5litra.
  13. Jasne, tylko u mnie jak popuszcze na kroćcu wchodzącym do nagrzewnicy to słychać jak ulatuje powietrze sykiem. Po takim zabiegu w mrozy -15st C z ogrzewaniem na full wskazówka na blacie nawet nie drgnie. Wystarczy pojeździć kilka dni i znowu się powtarza temat.
  14. to ze auto na postoju w mrozy nie trzyma temperatury 90 stopni przy wlaczonym na maksa ogrzewaniu to normalne i na pewno głowica tu nie jest winna U mnie wystarczy 19st na klimatronicu i 2 kreski i nie trzyma.Wystarczy że sie zatrzymam na chwile i temp płynu leci w dół (mowa o wskazaniach z VCDS coolant temperature). Zarówno czujnik temperatury i termostat mam 100% sprawne. Latem gdy nie używamy ogrzewania silnik osiąga temp roboczą dość szybko i temperatura stoi równo.
  15. Mam to samo. Miałem chyba z 5 różnych termostatów w tym 2 ori. Diagnoza dobrego warsztatu - głowica do roboty. Tworzy się coś w rodzaju poduszki powietrza w układzie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Nie wiem co musiałbym dzieciom dać na talerz żeby takie cacko postawić pod blokiem śniadanie - chleb ze smalcem obiad - ziemniaki z kwaśnym mlekiem kolacja chleb ze smalcem już to policzyłem Same rarytasy
  17. Nie wiem co musiałbym dzieciom dać na talerz żeby takie cacko postawić pod blokiem
  18. turzol odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    czyli motor daje radę Dlatego takiego szukam ;]
  19. turzol odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dobry opis http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-3-0tdi-239ps-quattro-bogateokazja-ID6yFoah.html
  20. hue hue hue , welcome in the real world http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-3-0tdi-239ps-quattro-bogateokazja-ID6yFoah.html
  21. Miszka co tak siadł na tylku czy foto takie z d*py?
  22. www.imgur.com i wystarczy przeciągnąć foto na stronę bezposrednio O tak Przy okazji naszmalcowany na zime Gulf żony I jeszcze jeden rodzyn, dzisiaj upolowany u Dudy na geometrii
  23. Za 25 to ty Golfa MK6 nie kupisz To dolna granica kwotowa za zdrowe MK5 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. turzol odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Mam ori bixy ale spotkałem się z opiniami ze lampy USA bix nie maja silniczków do samopoziomu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. turzol odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki, czy zatem łatwo rozróżnić tipa od s-tronic? W sensie czy są wizualne róznice np w lewarku zmiany biegów etc? Pytam bo mam wrażenie, że handlarze sami nie wiedzą co sprzedają

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.