turzol
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: Nowicjusz - wątek powitalny – Część 2
Treść opublikowana przez turzol
-
[B6 AVF] Rezonans wydechu, Dziwne przerwanie...
Z ciekawości. rozwiązałeś problem? Moje A4 w miedzyczasie było u kilku speców i nikt nic nie wydumał Co więcej objawy się teraz nasiliły tak że jazda przy obrotach niskich jest praktycznie niemożliwa bo drży tak że aż szyby wpadają w rezonans. Jednym słowem nie mam siły
-
B6 DIVISION
Ooo, dzięki bardzo i nawet cena rewelacja. Cena chyba normalna jak za czarną , tak myśle Pany może ma ktoś komplet to założenia czujników ciśnienia w oponach na sell? tak mnie naszło na jakieś nowości do padaki
-
B6 DIVISION
tu masz z Exeo po przelocie niskim. Ten sam nr co w B6 i B7 bo te same auta. http://allegro.pl/seat-exeo-popielniczka-przednia-przod-8e0857951j-i5946140248.html
-
Uszczelka ramy drzwi kierowcy
Tak są, kupowałem uszczelki nowe i były te spinki.
-
B6 DIVISION
Wpadaj do Tychów, masz blisko
-
Zaslepka tunelu pod recznym b7 soul
W Aso nowa taka zaślepka mniej jak 10zl Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Licz 1K za obie w serwisie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Ori tylko i wyłącznie.
-
Wymiana tylniej wycieraczki z A4 B8 Q5
Dzięki, na tej stronie komplet wychodzi jakieś 190 zł z przesyłką. Masz może doświadczenie z nimi, ile trzeba czekać na przesyłkę i czy faktycznie to oryginalne części? Sent from my GT-I9505 using Tapatalk Oryginały. Czeka się niestety długo bo biorą bezpośrednio z magazynów w Kassel Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wykaz usterek ogrzewania postojowego - Fabrycznego Webasto
Pompka obiegowa wody zdechła. Szukaj używki sprawnej i podmień lub nowa Boscha koszt ok 350-400zł
-
Ori termostat nie trzyma temperatury
To w koncu jaki termostat wylądował u Ciebie?
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
Oryginalny olej jest w butelkach 1litr lub 0,5litra.
-
Ori termostat nie trzyma temperatury
Jasne, tylko u mnie jak popuszcze na kroćcu wchodzącym do nagrzewnicy to słychać jak ulatuje powietrze sykiem. Po takim zabiegu w mrozy -15st C z ogrzewaniem na full wskazówka na blacie nawet nie drgnie. Wystarczy pojeździć kilka dni i znowu się powtarza temat.
-
Ori termostat nie trzyma temperatury
to ze auto na postoju w mrozy nie trzyma temperatury 90 stopni przy wlaczonym na maksa ogrzewaniu to normalne i na pewno głowica tu nie jest winna U mnie wystarczy 19st na klimatronicu i 2 kreski i nie trzyma.Wystarczy że sie zatrzymam na chwile i temp płynu leci w dół (mowa o wskazaniach z VCDS coolant temperature). Zarówno czujnik temperatury i termostat mam 100% sprawne. Latem gdy nie używamy ogrzewania silnik osiąga temp roboczą dość szybko i temperatura stoi równo.
-
Ori termostat nie trzyma temperatury
Mam to samo. Miałem chyba z 5 różnych termostatów w tym 2 ori. Diagnoza dobrego warsztatu - głowica do roboty. Tworzy się coś w rodzaju poduszki powietrza w układzie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spoty Katowice i okolice
Nie wiem co musiałbym dzieciom dać na talerz żeby takie cacko postawić pod blokiem śniadanie - chleb ze smalcem obiad - ziemniaki z kwaśnym mlekiem kolacja chleb ze smalcem już to policzyłem Same rarytasy
-
Spoty Katowice i okolice
Nie wiem co musiałbym dzieciom dać na talerz żeby takie cacko postawić pod blokiem
-
B8 TrOOOOp
czyli motor daje radę Dlatego takiego szukam ;]
-
B8 TrOOOOp
Dobry opis http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-3-0tdi-239ps-quattro-bogateokazja-ID6yFoah.html
-
Spoty Katowice i okolice
hue hue hue , welcome in the real world http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-3-0tdi-239ps-quattro-bogateokazja-ID6yFoah.html
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka co tak siadł na tylku czy foto takie z d*py?
-
Spoty Katowice i okolice
www.imgur.com i wystarczy przeciągnąć foto na stronę bezposrednio O tak Przy okazji naszmalcowany na zime Gulf żony I jeszcze jeden rodzyn, dzisiaj upolowany u Dudy na geometrii
-
Spoty Katowice i okolice
Za 25 to ty Golfa MK6 nie kupisz To dolna granica kwotowa za zdrowe MK5 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Bixenon Xenon od A do Z
Mam ori bixy ale spotkałem się z opiniami ze lampy USA bix nie maja silniczków do samopoziomu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
Dzięki, czy zatem łatwo rozróżnić tipa od s-tronic? W sensie czy są wizualne róznice np w lewarku zmiany biegów etc? Pytam bo mam wrażenie, że handlarze sami nie wiedzą co sprzedają