Treść opublikowana przez turzol
-
B6 DIVISION
Pany czy do b6 manual coś się zmieniło w temacie dostępności przegubów wewn? W sensie czy oprócz chińczyków pojawiło się coś sensownego w zamiennikach? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Za tyle brałbym cały wagon, Jedna pompka BA kosztuje w ASO dokłądnie tyle 4676.85
-
B6 DIVISION
Lusterka maja taki sam nr , S4 miał Alu obudowy i nr jest w temacie o moim a4. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Szukam pompek zdrowych do AVF. Może ktoś coś ma?
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
zestaw naprawczy wybieraka 8E0 798 151 B osadzenie 8D0 711 279 2x tłumik 8D0 711 901 A czop kulisty 8E0 711 118
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Tak, wg mnie bubla trafiłem.
-
B6 DIVISION
Nr poduszki do AVF/AWX strona lewa elekt. 8E0199379BF Serwis ok 460zł po rabatach.
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
No to lecimy dalej z tematem. Odnowione wszystkie elementy wybierania biegów, zarówno przy samym drążku jak i przy wybieraku. Jako, że skrzynia mi się zaczęła lekko sypać, poszła do remontu, więc przy okazji wał dostał nową podporę i został wyważony. Nowy dwumas SACHS, poprzednie koło LUK-a po 12tys km wyleciało z powodu dużych luzów. Wleciał downpipe od kolegi bartez80 z forum Powoli kończy się też turbo - puszcza oliwe więc rozglądam się za nówką CAHA.
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Czego nie rozumiesz? Te poduchy kupuje się nowe ori, używki to loteria. Zanim trafisz na sprawna używkę to wydasz tyle kasy ile za nową.
-
1.9 TDI AWX Telepie budą jakie logi wykonać
Wykonaj komplet logów wg podwieszonego tematu. Jak telepie silnikiem to w pierwszej kolejności dogina się konektory we wiązce pompowtryskiwaczy - często samo poprawienie styku między konektorem a pompką pomaga, a nic nie kosztuje.
-
Poleć swojego mechanika:)
Widocznie moj nie byl pod kocem trzymany
-
Spoty Katowice i okolice
To pssyt od niepamiętnych czasów
-
Poleć swojego mechanika:)
Łożyska w skrzyni do wymiany, wał do roboty. I takie tam kilka tysi w plecy
-
[B6 AVF] Rezonans wydechu, Dziwne przerwanie...
Już mam więcej info Kompresja na zimnym Cyl1 28,5-Cyl2-28 Cyl3-28 Cyl4-28,5 na ciepłym Cyl1-31,5 Cyl2 -32 Cyl3-32 Cyl4-31,5 wygląda w porządku. Skrzynia dzisiaj została oddana do sprawdzenia, do skasowania luz na flanszach. Dodatkowo wał oddałem do wyważenia i wymiany podpory. Niestety potwierdziło się też, że dwumas który zakładałem nowy LUK ok roku temu ma spory luz, a poza tym nie wraca płynnie do swojej pozycji pierwotnej i I na koniec pompki - bo tutaj jest najwięcej podejrzeń- tutaj sprawa w toku i bede prawdopodobnie wkładał seryjne BA.
-
Poleć swojego mechanika:)
Obdzwoniłem chyba z 15 warsztatów w okolicy i ten, którego poleciłeś jako jedyny wiedział co to jest w ogóle i jak działa TORSEN. Na jutro jestem umówiony, dzięki
-
Poleć swojego mechanika:)
Gdzie oddać skrzynie manual do naprawy? Ma ktoś sprawdzonych fachowców?
-
A4 B6 1.9 AVF
fajne kreski, pompki masz BA seryjne ?
-
[B6 AVF] Rezonans wydechu, Dziwne przerwanie...
U mnie na 99% wibracje podczas jazdy są jednak od skrzyni - na flanszach, które wychodza na półosie są bardzo duże luzy - można spokojnie ręką sobie góra/dół nimi ruszać bez użycia siły W efekcie tych luzów prawdopodobnie dostały również przeguby wewnętrzne, które nie tak dawno wymieniałem... Jutro skrzynia wędruje na porządny remont bo definitywnie jej się przyda, dodatkowo chce skasować luzy na wybieraku i drążku zmiany biegów. Ponadto sprawdzona została dzisiaj w końcu kompresja na zimnym i ciepłym - wszystko mieści się w normie, bez odchyłek. Mechanik sugeruje, że drgania jednostki są od pompek mimo że korekty i BIPy są naprawdę ładne to ja zaczynam w to wierzyć, ale tym razem pompki wioze na stół probierczy i wyjdzie prawda.
-
Wymiana kierownicy a4 b6 na łamana z A3 TT
8J0 880 201 N
-
A4B6 US Special Edition
Fakt, też to wygooglałem teraz. Wychodzi na to, że na tamtym rynku była taka wersja dla ostatnich wypustów B6-ki, ale widać że to tylko pakiet wyposażenia (memory, fotochrom, homelink) i felgi 17''
-
A4B6 US Special Edition
Nie ma czegoś takiego jak special edition w B6 Zderzak usa przód jest taki sam jak w europejczyku, w US przychodzi tylko ramka pod rejestracje kwadratową.
-
Spoty Katowice i okolice
Soprano gratulejszyn ! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Mechanik S4 BBK
Kupiłeś S4 bez wcześniejszych oględzin w warsztacie lub ASO?
-
Spoty Katowice i okolice
- Łokietnik oryginalny czy nieoryginalny do A4B6?
Odżałuj troche więcej grosza i kup ory. - Łokietnik oryginalny czy nieoryginalny do A4B6?