Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ino_hizo2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ino_hizo2

  1. No i mam znowu problem. Jak jeżdżę jak prawdziwy emeryt wszystko jest w najlepszym porządku. Ale dzisiaj trochę mi się spieszyło i przydusiłem dziada ze 150 km/h przez kilkanaście kilometrów, to po zgaszeniu silnika i po włączeniu nawiewu po jakich 2 minutach czuć zapach oleju z nawiewu. Po kilku minutach ten objaw już ustępuje i wszystko wraca do normy. Obejrzałem silnik i nie ma nigdzie żadnego wycieku, nawet grama oleju. Ma ktoś może pomysł co to u diabła może być?
  2. Jeszcze nie wiem na co się zdecyduje (Łeba do mnie przemawia), ale YOGI3000 może mieć racje. Może coś znajdę na miejscu, a jak nie to 2 godzinki na parkingu robią swoje
  3. Zastanawiałem się nad tym, tylko czy starczy czasu jeden dzień, aby zobaczyć wydmy i kapkie nad wodą posiedzieć?
  4. Zwracam się do szanownych Forumowiczów(-ek) z zapytaniem. Gdzie udać się nad polskie morze na jeden dzień. Z racji tego, że nie lubię siedzieć w miejscu długo a chciałbym w końcu zobaczyć Bałtyk taka forma "wypoczynku" najbardziej by mi odpowiadała. Wyjazd planowany w nocy z Siedlec tak by być około 9:00 na miejscu. Powiedzmy do godziny 18:00 leżanka na plaży a w tym czasie jakieś jedzonko + ewentualnie ciekawe miejsce do zobaczenia. Po wszystkim powrót do domku. Może ktoś coś ciekawego polecić?
  5. Podpiąć vag-a i sprawdzić prędkość każdego koła na kompie jaką podają czujniki. Powinny być takie same. Jak nie to czujnik przy danym kole do sprawdzenia (oczyścić z brudu i ustawić odpowiednia odległość).
  6. Potrzebuje jakiegoś dobrego speca od strojenia CB w okolicy, najlepiej jakby można było zakupić od razu radio na miejscu. Może ktoś z klubowiczów się zna na tym?
  7. Można bez problemu wymienić, zapewne trochę płynu poleci. Na foto zaznaczyłem Ci gdzie i jak jest wpięty. Średnicy nie powiem bo nie znam.
  8. Zapytać w motoryzacyjnym najprościej czy sprzedawane są osobno a jak nie to proponuje kupić masę uszczelniającą, np silikon victor reinz i nałożyć z obu stron starej uszczelki, bądź całkowicie uszczelkę wywalić i nałożyć bezpośrednio. Trzyma bardzo dobrze - sam stosowałem
  9. Może w ogóle bak by wyjąc co za poroniony pomysł z tą pompką
  10. U mnie połączony jest z układem chłodzenia, do tego metalowego elementu co nad kolektorem ssącym jest przykręcony.
  11. Przed użyciem kleju do szyb proponuje zagruntować powierzchnie styku, wtedy nie odpadnie i przy 300 km/h
  12. Mniej więcej powinien być skierowany o 180 stopni odwrotnie niż na zdjęciu przy ustawieniu kół na znaki
  13. Mam auto, które służy mi tylko wyłącznie do jazdy po bezdrożach (opel vectra a). Ostatnimi czasy miałem małą stłuczkę, która spowodowała wystrzał poduszek, co z kolei przyczyniło się do zniszczenia przedniej szyby Za bardzo małe pieniążki zakupiłem używaną i tu pojawia się pytanie, czy na starą warstwę kleju dawać primer czy nie? Może wystarczy tylko klej? Wklejał będę sam z racji tego, że samochód służy wyłącznie do rekreacyjnej jazdy na grzyby i ryby, żadnych wypadów w dalekie trasy (max 15-30 km od miejsca postoju). Może ma ktoś jakieś doświadczenie i posłuży radą ---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ---------- Każda, najmniejsza sugestia się przyda!
  14. Trzeba wykręcić cały aparat, pod spodem jak ręką sięgniesz jest śruba na klucz 13. Ważne - zapamiętać położenie palca Później trzeba wybić trzpień na kole zębatym i je ściągnąć, wtedy wysunąć górną część i bez problemu wymienić czujnik
  15. Z tego co się orientuje woda w niewielkim stopni zawsze dostaje się między uszczelkę i szybę przy mocniejszych opadach czy myciu samochodu, wymiana uszczelki na pewno zmniejszyła by ten proces, ale na pewno nie wyeliminowała go całkowicie. Akwarium w drzwiach nie będzie ponieważ drzwi mają przeznaczone do tego odpływy, które są oczywiście drożne w moim przypadku.
  16. Montuje sobie głośnik 16,5 cm w przednich drzwiach. Panel już spasowałem, tylko niepokoi mnie jedna rzecz. Jak popadał sobie dzisiaj deszcz to zauważyłem, że woda kapie w miejscu gdzie będzie siedział głośnik i boje się, że jak go tam zamontuje to szlak go trafi po jakimś czasie. Czy może ma ktoś jakiś patent jak osłonić głośnik? Fabryczny był przykręcony do boczku i osłonięty tą pianką, ale takie rozwiązanie odpada ze względu na rozmiary.
  17. Też rozbierałem aparat i jako takiego łożyska tam nie ma Z resztą zdjęcie aparatu w adp i sprawdzenie to jakieś 12-20 minut roboty
  18. No z tym motulem to też miałem mieszane uczucia, ale w końcu się zdecydowałem i zalałem. Wcześniej castrol magnatec 10w40 - temperatura silnika (oleju - nie mylić z temp. cieczy) po rozgrzaniu 100-105 C, po zmianie na motula 10w40 więcej jak 95 C nie osiąga
  19. No nie wiem. Miałem tak samo, kupiłem czujnik w ASO, płaciłem koło 70 zeta i nadal miewam podobne objawy.
  20. Tematów o odpalaniu na forum jak mrówek w mrowisku! Może czujnik temperatury, może paliwo się cofa? Podłączyć najpierw kabelek i sprawdzić czy jakieś błędy są. Koszt kabelka nie duży a dużo można zdiagnozować samemu.
  21. Jednostką napędową jest Kenwood KDC-4051UR. W pierwszej kolejności planuje wygłuszenie przednich drzwi i jakiś odseparowany zestaw (powerbass, hertz, ...), ale przydało by się osadzić to na wzmacniaczu. Radio ma tylko jedno wyjście RCA REAR/SW a chciałbym w późniejszym terminie zapodać jakąś skrzynkę do bagażnika. Czy można by było w tym celu zastosować wzmacniacz 4-kanałowy (pod dwa kanały przód, a pod dwa zmostkowane sub na tył). Czy takie rozwiązanie jest sensowne i możliwe? Po zawodach ganiał nie będę, chce jedynie w miarę przyjemnego czystego grania. A może lepiej przód bezpośrednio pod radio a tył pod wzmak? ---------- Post dopisany 07-05-2013 at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany 01-05-2013 at 22:42 ---------- Kolejne pytanie. Zakupiłem dystanse z mdf, a czy panel pod dystans można dociąć z hdf-u ???
  22. Ja szczerze odradzam montaż głośników w tylną półkę, sam zrobiłem kiedyś ten błąd i teraz staram się to jakoś naprawić. Uważałem, że głośniki z tyłu muszą być, aż kiedyś wsiadłem do auta kolegi na dłuższą trasę z dobrze zrobioną sceną dźwiękowa z przodu i do tej pory
  23. Skoro skokowo to raczej licznik do wymiany, ale niech ktoś inny się wypowie, bo ja aż tak biegły w tym temacie nie jestem.
  24. Można zrobić to na przekaźniki np. 541. Trzeba przeciąć kabel (+) idący do zapalniczki i pod 30 go podłączyć. Pod 87 podłączmy + idący do zapalniczki. Pod 85 podpiąć masę a pod 86 podpiąć + pojawiający się po przekręceniu kluczyka, ale to już musisz znaleźć sobie sam bo mam b5 a nie wiem gdzie szukać w b6.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.