Treść opublikowana przez 450yamaha
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Ale nawet nie było nikogo kto by jakoś realnie mógł startować. Najmocniejsze chyba co widzieliśmy to było A6 3.0 TDI
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Ja nie wiem, turdzi.. Właśnie jesteśmy po 600 km dzisiaj zrobionych i nikogo. Kompletnie NIKOGO kto by nawet miał ochotę się ścigać..
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
I tak wygląda dyskretnie. Dużo dyskretniejszy jest od SL500 czy 370Z a zjada obydwa
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Jest tych samochodów tak niewiele, że nawet nie było okazji do takiego wyścigu Generalnie mam wrażenie, że widok 4 rur z tyłu odstrasza wszelkiej maści ścigantów
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Już jestem, przepraszam panowie i panie, wakacje, odpoczynek od internetu, telefonu, maili, to i forum się nie odwiedzało Lusterka to już ciężko powiedzieć, czy to nasze czy nie nasze, ale podejrzana sprawa. Tylko co teraz zrobić.. Już nowe dawno są, auto w garażu ZAWSZE chowane, problemów nie ma.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
toż panie.. w 3.0 T można osiągnąć nawet jednocyfrowy wynik spalania.. Autostrada, zacinający deszcz, szósteczka, 80 km/h bo więcej się nie da i.. 8 litrów!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
"a co Ty, gazet nie czytasz...?"
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
już teraz mam ochotę to czasem zrobić, ale auta trochę szkoda. A tak, te kilkaset złotych raz na jakiś czas bym przebolał, mając w świadomości ile dobrego zrobiłem dla innych kierowców
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
czasem mam ochote kupić np 50 polonezów na giełdzie, wsiadać w kasku i stroju odpowiednim.. i jeździć po mieście i eliminować baranów, którzy przejeżdzają na czerwonym.. wymuszają pierwszeństwo, zapominają o kierunkowskazach na rondzie.. :gwizdanie:
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Jasne, że zdaje sobie z tego sprawę. Tylko ja mam normalny samochód do codziennej jazdy, a nie sportowóz, którego 80% wartości to tuning [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 20:51_________________________________________________No i napinki się robią, jak ktoś pisze, żeby ludzie wrócili 'do swoich mało litrażowych aut'.. No na Boga, proszę..
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Na pewno nie Ty będziesz o mojej 'rurze' decydował, i o tym co się z nią stanie. Do tych ludzi się już na PW odezwałem. Ale napisałem też w temacie, bo w taki właśnie sposób tamci się znaleźli.
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
O niewiedzy? Cofnij się 10, 20 stron do tyłu w tym temacie i zobacz ilu tu chętnych było, a ilu do mnie pisało na gg czy pm? A widzisz, o tym nie wiesz. Chcesz dane ludzi wraz z telefonami? Z czterema się nawet udało umówić, ale za każdym razem coś wypadało. I było to S600, był ktoś z podrasowaną Imprezą czy jakimś pożyczonym Caymanem S. I nie pisałbym na Twoim miejscu takich buńczucznych postów, nie wiedząc kto się do mnie zgłaszał poza tym tematem.
-
RS4 Cantona
Sorry, ale to już zakrawa trochę o buractwo... Po pierwsze sam fakt napisania tego, po drugie z błędem. "małolitrażowy", a nie "mało litrażowy"..
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Dla zainteresowanych wątkiem: Wszystko już załatwione, samochód 'w komplecie', tak jak powinno być. Tylko dziwi mnie, że lusterka które teraz mi założyli.. świecą się prawie jak psu jajca. Tamte pierwsze były chyba bardziej matowe.. Ale źle nie wyglądają. A ja chętnie bym powrócił do tematów tych 'ustawek'. Chciałbym przejechać się tak po autostradzie jak chociażby z tym BMW 335.. Zimą parę osób tu było. 3 razy coś gdzieś zawsze ludzi zatrzymywało w ostatniej chwili. Nie pamiętam już niestety kto to był. Czy jest ktoś chętny powrotem do tematu? [br]Dopisany: 26 Maj 2010, 14:31_________________________________________________Ktoś, ktokolwiek ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja jeżdzę codziennie dwa razy. Korek rano potrafi być DO poznania od McDonalda, ale do VW idzie maks 10 minut. Drożne drożne w obie strony, od poznania do swarzędza praktycznie jedziesz bez zmian.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panie i Panowie ja raz jeszcze apropo tego przyciemniania szyb Ma ktoś gdzieś jakieś namiary na coś takiego? Tylko, żeby mi się za rok nie zepsuło )
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie i Panie.. jakieś przyciemnianie szyb w Poznaniu albo okolicach godne polecenia się znajdzie?
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Przed domem.. Trzeba było schować do garażu Jasne, od tego jest ubezpieczenie
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
No tak właśnie sobie życzą, 4000 zł. Wraz z lusterkami zniknął znaczek "S4" z przedniego grilla + 4 zaślepki od śrub od felg..
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Tyle z nowości. Dziś w nocy.
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
Kółka ładne. Jakieś takie... znajome? )
-
[ALL B8] Jakie felgi godne polecenia do S4 18"
Mogą być i 19". Bardziej się zastanawiam, czy macie jakieś fajne czarne/białe felgi, dostępny w tym rozmiarze. No i jakie są porządne firmy, w ofercie których można by szukać czegoś fajnego
-
[ALL B8] Jakie felgi godne polecenia do S4 18"
Takie pytanko. Czy macie jakieś fajne felgi które nadawałyby się do S4? Jakieś osiemnastki, białe albo czarne najlepiej No i w jakich firmach się najlepiej rozglądać?
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
A auto jeszcze w drodze między Warszawką a Poznaniem Cieszę się bajk, że udało się spotkać
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
bajk, w poniedizałek się możemy spotkać u Ciebie w Wawce? Odezwij się na priv jak to przeczytasz, proszę