Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spoko mój kufel też swieci, wiedziałem że Marek nie da mi bubla
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Audi A4 98r 1.9 TDI ;)
jeszcze błotniki przednie są ze znaczkiem audi, które usunieto po I lifcie także w dowodzie moze miec te 98r. bo szczególnie niemcy wpisują do dowodów czy ksiazek serwisowych date zarestrowania a nie produkcji, a samo auto napewno jest wyprodukowane do 97r. sprawdz sobie po vinie pozdro
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
prosze mnie dopisac do listy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Audi A4 98r 1.9 TDI ;)
raczej napewno góra 96
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
http://cgi.ebay.de/NEW-AUDI-A3-A4-1-8T-GTI-FMIC-FRONT-INTERCOOLER-KIT_W0QQitemZ320258225721QQihZ011QQcategoryZ72205QQrdZ1QQssPageNameZWD2VQQcmdZViewItem tu jest z londynu
-
[B6 AVF] Dylemat S-line czy inna 18
15" - 195/65 16" - 205/55 17" - 225/45 18" - 235/40
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
w etce g... widac trzeba łopatologicznie poogladac
-
[B5 ADR] Amortyzatory + sprężyny od B4 do A4
http://allegro.pl/item349797020_amortyzatory_audi_80_b4_91_96_tyl_gazowe_rewelac.html zobacz sobie i zastanów sie jakbys przykrecił do niego wielowahacz P.S. nie pasuje do zwrotnicy
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
ciekawe jaki byłby koszt wysyłki w przydatku wiekszej ilosci sztuk, bo pojedynczo to 150 - 200 $
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
& A4 B5 2000r. AHH+
-
W sobotę mój ślub i wielkie wesele,a ja nie umiem tańczyć - co radzicie ??
http://youtube.com/watch?v=kJecNSNrckY masz i ucz sie [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2008, 09:21 _________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/5869/Pierwszy-taki-taniec-weselny
-
[B5 ABC] Zwiększenie mocy w 2.6 V6
a tak serio to swap, albo sprzedac i kupic cos innego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no ja nie wiem czy Hugo preferuje kości do jedzenia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a mechanik ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pewnie, ale to juz raczej w przyszłym tygodniu a co fmica jarko to zastanów sie czy naprawde go potrzebujesz ( jakie mody chcesz robić ) bo z dopasowaniem i załozeniem go jest troche zabawy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak go ładnie poprosisz to moze nawet na spocie Ci zrobi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
rtocki