Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. nie chce sie wrzucic na serwera fajans, a wcale duzo nie zajmuje poczekaj jeszcze troche, jak nie to jutro dam
  2. a ja chce cos wczucic na youtuba dla was, ale albo sie przywiesił albo tak długo to trwa
  3. czy mi sie wydaje że masz ringi w lampach ?
  4. http://bash.org.pl/latest/?page=77 chodzi o to że złamał prawo
  5. Art. 126. 1.Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej jest najwyższym przedstawicielem Rzeczpospolitej Polskiej (...)
  6. ja wlasnie sie przesiadam na rowerek mimo że i tak korków nie mam do pracy
  7. Cilit Gang Bang :evil: http://www.joemonster.org/filmy/9105/Clit-Gang-Bang
  8. najlepiej użyj szukaczki, bo było juz o tym sporo razy, tzw. notlauf zrób logi http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_13_x_2007-t18478.0.html przepływka jest przykręcona do obudowy filtra powietrza: n75 jest jak staniesz przed samochodem, najlepiej przed turbiną i spojrzysz w dól (kwadrat z kostką i trzema węzykami) egr to taki "bączek" z prawej strony nad turbiną
  9. jedziecie całą rodziną? widze że nic sie nie ukryje Kamil wiskoze tez chcesz kupic ?
  10. jedziecie całą rodziną? widze że nic sie nie ukryje
  11. w niedziele dopiero jade odebrac
  12. nie no spoko, mozesz sie smiało przyznac, nie bedziemy sie smiac
  13. zapomnij o czesciach ... Możesz mu sprzedać, ale.. nóż ale się gumowe wywłoki pieklą nie pieklą, spokojnie zresztą wole juz dostac nozem w brzuch w Hucie niż jakbym miał na ruczaju zostac napastowany wazeliną, bo podobnie tam strasznie dojeżdzają wiślaki
  14. zapomnij o czesciach ...
  15. dokładnie, zrób logi mozliwe że turbo jest dobre a trzeba tylko wyregulowac sztange turbiny, co jest dosc częsta przypadłością w 1z/ahu http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_doprowadzenia_cisnienia_doladowania_do_normy-t30627.0.html
  16. i jeszcze jedno pytanie, jezeli wskazuje on cały czas temp 90 to chyba z nim cos nie tak, prawda ? nie ma żadnego błedu
  17. to gdzie on jest bo ja nie wiem, a kolega w pracy jest świecie przekonany, że jest on w przepływce, mi sie wydaje że własnie nie, ale jak on mnie pyta " gdzie jest ? " to niestety nie wiem co odpowiedziec [br]Dopisany: 29 Maj 2008, 13:17 _________________________________________________ ok, dzieki wielkie :th:
  18. witam, czy w silnikach 1.9 TDi przepływomierz pełni również funkcje czujnika temperatury zasysanego powietrza ?
  19. felgi jesli chodzi o wzór są kozak, ale jakoś nie leża najlepiej na Twoim aucie, moze lepsze by były jakies z wiekszą ilościa ramion jak ma TrueOgre czy Tukan
  20. Wąski nie o to taki zderzak mi do końca chodziło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.