Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie chce sie wrzucic na serwera fajans, a wcale duzo nie zajmuje poczekaj jeszcze troche, jak nie to jutro dam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ja chce cos wczucic na youtuba dla was, ale albo sie przywiesił albo tak długo to trwa
-
[B5 AGB] Swiss Made czyli moje S4
czy mi sie wydaje że masz ringi w lampach ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://bash.org.pl/latest/?page=77 chodzi o to że złamał prawo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Art. 126. 1.Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej jest najwyższym przedstawicielem Rzeczpospolitej Polskiej (...)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cena ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
yo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja wlasnie sie przesiadam na rowerek mimo że i tak korków nie mam do pracy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cilit Gang Bang :evil: http://www.joemonster.org/filmy/9105/Clit-Gang-Bang
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
[B5 AHU] Problem z turbosprężarką - "wyłącza się"
najlepiej użyj szukaczki, bo było juz o tym sporo razy, tzw. notlauf zrób logi http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_13_x_2007-t18478.0.html przepływka jest przykręcona do obudowy filtra powietrza: n75 jest jak staniesz przed samochodem, najlepiej przed turbiną i spojrzysz w dól (kwadrat z kostką i trzema węzykami) egr to taki "bączek" z prawej strony nad turbiną
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jedziecie całą rodziną? widze że nic sie nie ukryje Kamil wiskoze tez chcesz kupic ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jedziecie całą rodziną? widze że nic sie nie ukryje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w niedziele dopiero jade odebrac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na czacie pewnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie no spoko, mozesz sie smiało przyznac, nie bedziemy sie smiac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zapomnij o czesciach ... Możesz mu sprzedać, ale.. nóż ale się gumowe wywłoki pieklą nie pieklą, spokojnie zresztą wole juz dostac nozem w brzuch w Hucie niż jakbym miał na ruczaju zostac napastowany wazeliną, bo podobnie tam strasznie dojeżdzają wiślaki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zapomnij o czesciach ...
-
[B5 1Z] Gdzie zregenerować turbosprężarkę ?
dokładnie, zrób logi mozliwe że turbo jest dobre a trzeba tylko wyregulowac sztange turbiny, co jest dosc częsta przypadłością w 1z/ahu http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_doprowadzenia_cisnienia_doladowania_do_normy-t30627.0.html
-
[ALL] Czujnik temperatury zasysanego powietrza w 1.9 TDI
i jeszcze jedno pytanie, jezeli wskazuje on cały czas temp 90 to chyba z nim cos nie tak, prawda ? nie ma żadnego błedu
-
[ALL] Czujnik temperatury zasysanego powietrza w 1.9 TDI
to gdzie on jest bo ja nie wiem, a kolega w pracy jest świecie przekonany, że jest on w przepływce, mi sie wydaje że własnie nie, ale jak on mnie pyta " gdzie jest ? " to niestety nie wiem co odpowiedziec [br]Dopisany: 29 Maj 2008, 13:17 _________________________________________________ ok, dzieki wielkie :th:
-
[ALL] Czujnik temperatury zasysanego powietrza w 1.9 TDI
witam, czy w silnikach 1.9 TDi przepływomierz pełni również funkcje czujnika temperatury zasysanego powietrza ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
felgi jesli chodzi o wzór są kozak, ale jakoś nie leża najlepiej na Twoim aucie, moze lepsze by były jakies z wiekszą ilościa ramion jak ma TrueOgre czy Tukan
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wąski nie o to taki zderzak mi do końca chodziło