Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dziwnie to znaczy dobrze czy źle ?
-
[B5 AVG] Szybkie zapytanie o wtryski
Nie wiem dokładnie jakie mam ale na bank nie 216. Może były w 110-tkach ala pewnie nie AVG a chcesz zmieniac turbo do tych 216 -tek ? bo jak nie to raczej inwestycja nie opłaci sie pod wzgledem dodatkowych koni
-
[ALL] Software do wyszukiwania numerow seryjnych czesci samochodowych.
+ ETOS
-
[B5 AVG] Szybkie zapytanie o wtryski
nie ma
-
[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)
ja bym kupił od s4, ale jako że coraz wiecej aut ma takie felgi dobrze bedzie jak kupisz te Twoje 17"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja już składałem ale jeszcze raz nie zaszkodzi Najlepszego !! :th: ale nam sie pogoda zrobiła lipowata, weekend ma taki byc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
.. że nie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aaa to dlatego chciałeś drugi zestaw xenonów ZAZDROŚĆ?? :polew: :decayed: :tongue4: oczywiście ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i to mówi ten co sobie kupił A6
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to co Robert, bierzesz? jak go namawia, że Cuber był zadowolony i nie wziął mu spowrotem felg :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak, podobno juz ich nie robi Ty przejezdzasz normalnie na dowód przez granice, a z synem to nie wiem
-
[B5 1Z] Log i kod błedu, odcinka przy 3500 rpm
kolega, uczy sie dopiero :gwizdanie: ale dam mu jeszcze szanse no własnie nie wiem jak z tym powietrzem, bo na takim programi ~ 120 KM też mi pompuje 1.1 bara i nie odcina a na tym wczorajszym teoretycznie mocniejszym doładowanie jest takie samo a odcina paliwo, zapewne program jest zle napisany ale czy i tak cisnienie turba nie powinno byc wyzsze ? logi wrzuce wieczorem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
od rs6 fajne ale to juz muszą być 19" przynajmniej zeby jakos wyglądały
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
moje tez tam za niedługo dołączy :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spoko, nr konta znasz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
rejestracje zapomniałem zamazac, sorki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale mi chodziło o te które dziśiaj kupił :gwizdanie: wiem wiem Powiem Ci że marnują się tak za***iste fele na Twoim aucie... :decayed: life is brutal
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za drobną opłatą dam Wam przymierzyć na spocie :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zdjecia fajne ale i tak drewnienka bym nie chciał miec wracajac do tematu felg to wydaje mi sie ze to by lepiej pasowało
-
[B5 1Z] Log i kod błedu, odcinka przy 3500 rpm
witam, ostatnio testuje sobie rózne programy i dzisiaj założyłem sobie dosc mocnego po czy postanowiłem zrobic logi zacząłem od 011 i przy 3500 rpm odcieło mi dawke po czym wyskoczył taki błąd 01268 - Quantity Adjuster (N146) 17-00 - Control Difference N146 czyli bład nastawnika, znalazłem tez opis do błedu, ale niestety po holendersku" foutcode: 01268 nl De N146 zit in je inspuitpomp en is de afsteller van de inspuithoeveelheid du Mengensteller (N146) en Quantity Adjuster (N146) Extra info bij de foutcodes. Intermittent Mogelijke verschijnselen: * loopt slecht stationair en op constante snelheid; met optrekken geen problemen Mogelijke oorzaken: * N146 staat onjuist ingesteld * Fout in de bedrading * Fout in de brandstofinspuitpomp Mogelijke oplossingen: * Kontroleer bedradingen en aansluitingen * Kontroleer de pomp op gebroken veren, want de veren zorgen voor de teruggaande slag van de plunjer. Als er veren gebroken zijn kan de inspuithoeveelheid gaan variëren * Negen van de tien keer: pomp vervangen czy ktoś z was orientuje sie co konkretnie powoduje ten bład ? log 011 wyglada tak:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja myslałem ze od RS6 ale spoko jest :th:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
nie