Treść opublikowana przez sokolnh
-
[B5 1Z] SWAP AFN`a - pytania i wątpliwości
ja mam do 1Z wsadzone wtryski od AHFa i pompe wtryskową od AFNa, narazie bez programu ale fajnie sie jezdzi chociaż kopci jak szalony :> mysle ze w przyszłym tyg zrobie program i zobaczymy co z tego wyjdzie pozdro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za 4-5 też znajdziesz http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4607059 http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4398261 http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4646669 tylko musisz sobie poszukac avanta[br]Dopisany: 17 Marzec 2008, 10:34 _________________________________________________tu jest no ale 8k http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4512064
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mega, kup sobie anglika jakiegos
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
robisz chipowanie na śniadanie
-
Pomocy - jakie imię dla suczki ( konkurs) ::ANKIETA::
Trzmielka, ewentualnie Wiskozunia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pablo dawaj filmiki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a jest róznica ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
założe sie że nie zdążysz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam wszystkich my bylismy już dorośli
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak urośnie będzie taki :> http://www.internationalkennel.com/images/yorkshire-terrier.jpg agressor ja wole troszke wieksze psy, owczarki szkockie, niemieckie albo husky
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no rottweiler jak nic
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z kwiatków bedzie wysysał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kupiłes dużo ścierek i szmatek ? czy masz od tego ludzi ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co za rasa? doberman mówiłes że chcesz małego psa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystko oprócz ładnych dziewczyn niestety ale to rekompensuje mi moja obecna uczelnia [br]Dopisany: 14 Marzec 2008, 19:22 _________________________________________________ qwa to teraz nie ma żartów, już nawet Kuber nie bedzie mozna powiedziec :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na ktore akademiki ? agh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
masakra jest z tą pocztą polską wczoraj przyszły mi zaciski hamulcowe z klockami, powinny też tarcze drugą paczką ale spoko myslałem ze dzisiaj przyjdą, ale też nie, a chłop wysłał dwie paczki do mnie w tym samym czasie fajki z nich są straszne jedzie ktos ze mna na akademiki ? napić sie czy cuś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
KRK hehe, aka Ban ma wszędzie oczy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
WWA
-
Czarnobyl 1986-2006
zdjecia rewelacyjne :th: sam urodziłem sie dzien po wybuchy, warto by tam pojechac i zobaczyć pozostałości, bo chyba tego inaczej nazwac nie mozna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
razem z pablem pablo też chciał podłaczyc bo ma inspekcje serwisową do skasowania a Ty też w kolejce czekasz ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ja też załapie sie na vagowanko ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kto był na śląsku z Pablem w poniadziałek to był :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dla przypomnienia http://j-klimek.ovh.org/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w 10 osób ?