Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. spoko, w pon. mozesz nie byc gramy we wtorek :th:
  2. czemu masz zaślepki a własciwie jednego spryskiwaczy na reflektory, cos tam sie kryje pod nimi ?
  3. ekran, też wziołes 6000k ? no nie są sikowate postojówki tylko hella blue no ledy bede kupował, Max ma działac w tym temacie
  4. 2. propozycja - felgi do kupienia na allegro bez polerowane ranciku ale to bym sobie zrobił
  5. witam, mam takie błedy na klimatroniku 15.7 Klapa powietrza, czasem blokowana 11.5 Klapa centralna, ciągła blokada; 11.5 Silnik jest zapętlony, próbować programowo usunąć blokadę objawy są takie, że działa mi nawiew na twarz i jak przełaczam na szybe, wyłanczając nawiew na twarz, nadal mi wieje na twarz albo w drugą strone, mam właczony nawiew na szybe, wylaczam go i wlaczam na twarz, a on dalej wieje na szybe co z tym moge zrobic ?
  6. jutro zrobie wszystko bedzie lepsze a tak serio to spoko, bedzie dobrze wygladało
  7. u mnie tak świeci 6000k
  8. nie mam założonych teraz ferodo, narazie jezdze na tych które przyjechały ze mną z niemcowni , jak sie skonczą to dobiero bede zmieniał, z tym ze od razu zaciski założe większe w coupecie miałem miałem brembo + ferodo na przodzie i byłem zadowolony, ale ją sprzedałem takze nie wiem ile dokładnie by wytrzymały powiem tak, mój tata wsadza te klocki klientom i są bardzo zadowoleni textary wg mnie są na porównywalnym poziomie ori czyli ATE, bo wiem, że kiedys tak było nie wiem jak teraz ? zresztą choć bym miał założone je u siebie to i tak jakbys sie chciał przejechac to mój by napewno gorzej hamował bo układ juz nie trzyma takiego cisnienia jak powinno być, także nie ma co w ten sposób tak tego porównywac
  9. ja uwazam że to dobre klocki, ewentualnie textary
  10. trueogre już nie narzekaj tak, jak chcesz też dostac wiecej to na pw a nie na forum publicznym
  11. no tylko nie mów że Cuberos :gwizdanie: no napewno nie ja chyba że sam przylazł
  12. a4 klub przegrał wczoraj także jest chwilowa żałoba :rant: jaka tam załoba..... mieliśmy jednego z drewnianą noga wiec jak mielismy wygrac?? a Ty sie jeszcze śmiejesz z kolegi w niebieskim trykocie hehe, jak pogrubił pogrubił bo koleś zamiatał tą nogą tak że masakra, Trzeniu pękał ze śmiechu, ja też, wię jak mieliśmy wygrać, to jawne osłabienie przeciwnika a kto go przywiózł ?
  13. a4 klub przegrał wczoraj także jest chwilowa żałoba :rant: jaka tam załoba..... mieliśmy jednego z drewnianą noga wiec jak mielismy wygrac?? a Ty sie jeszcze śmiejesz z kolegi w niebieskim trykocie hehe, jak pogrubił
  14. sam nie wiem, zastanawiałem sie nad tym ale chyba w rozmiarze 17" do czerwonego koloru by to średnio wygladało[br]Dopisany: 23 Styczeń 2008, 11:25 _________________________________________________porobie sobie dzisiaj vt, róznych wersji, moze sie coś nakreśli
  15. witajcie chciałem was zapytac o zdanie, co myślicie o czarnych felgach ze srebrną obwódką załozone do czerwonej b5-ki ? mi sie podoba własnie taka kolorystyka felg i zastanawiam sie nad założeniem takich na wiosne, co sądzicie ? oczywiście 17"
  16. a4 klub przegrał wczoraj także jest chwilowa żałoba
  17. dużo lepiej sie jezdzi, czuc róznice, szybciej przyśpiesza i ma lepszą elastyczność, dawke paliwa musze sobie jeszcze ustawic na wiekszą bo narazie jest za mała i powinno byc jeszcze lepiej Sam sobie zmieniłem pompe, wtryski mam całe, nie same końcówki bo musiałem i tak sterującego miec nowego
  18. wszystko sie da jak masz wystarczajaco dlugie kable i nie boisz sie ze cie prad porazi :> no 12v moze kopnąc chodzi mi raczej o to czy jak tam wpadne z zapalniczką i podgrzeje procesor to czy jakis wyłącznik termiczny nie wyłączy radia
  19. witam, mam pytanie, czy da sie tą operacje przeprowadzic nie odłaczając kostek zasilających ? bo mój ojciec też ma problem własnie z regulacja głośności w swojej audicy z tym że on nie ma ksiażki z kodem do radia pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.