Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spoko, w pon. mozesz nie byc gramy we wtorek :th:
-
[B5 ABC] audi a 4 1995 rok
czemu masz zaślepki a własciwie jednego spryskiwaczy na reflektory, cos tam sie kryje pod nimi ?
-
czarne felgi do czerwonej b5
nr 3.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ekran, też wziołes 6000k ? no nie są sikowate postojówki tylko hella blue no ledy bede kupował, Max ma działac w tym temacie
-
czarne felgi do czerwonej b5
2. propozycja - felgi do kupienia na allegro bez polerowane ranciku ale to bym sobie zrobił
-
czarne felgi do czerwonej b5
1. propozycja
-
[B5 1Z] Błąd 15.7 i 11.5
witam, mam takie błedy na klimatroniku 15.7 Klapa powietrza, czasem blokowana 11.5 Klapa centralna, ciągła blokada; 11.5 Silnik jest zapętlony, próbować programowo usunąć blokadę objawy są takie, że działa mi nawiew na twarz i jak przełaczam na szybe, wyłanczając nawiew na twarz, nadal mi wieje na twarz albo w drugą strone, mam właczony nawiew na szybe, wylaczam go i wlaczam na twarz, a on dalej wieje na szybe co z tym moge zrobic ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jutro zrobie wszystko bedzie lepsze a tak serio to spoko, bedzie dobrze wygladało
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
u mnie tak świeci 6000k
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
TFXa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie mam założonych teraz ferodo, narazie jezdze na tych które przyjechały ze mną z niemcowni , jak sie skonczą to dobiero bede zmieniał, z tym ze od razu zaciski założe większe w coupecie miałem miałem brembo + ferodo na przodzie i byłem zadowolony, ale ją sprzedałem takze nie wiem ile dokładnie by wytrzymały powiem tak, mój tata wsadza te klocki klientom i są bardzo zadowoleni textary wg mnie są na porównywalnym poziomie ori czyli ATE, bo wiem, że kiedys tak było nie wiem jak teraz ? zresztą choć bym miał założone je u siebie to i tak jakbys sie chciał przejechac to mój by napewno gorzej hamował bo układ juz nie trzyma takiego cisnienia jak powinno być, także nie ma co w ten sposób tak tego porównywac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja uwazam że to dobre klocki, ewentualnie textary
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ferodo :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
trueogre już nie narzekaj tak, jak chcesz też dostac wiecej to na pw a nie na forum publicznym
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no tylko nie mów że Cuberos :gwizdanie: no napewno nie ja chyba że sam przylazł
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a4 klub przegrał wczoraj także jest chwilowa żałoba :rant: jaka tam załoba..... mieliśmy jednego z drewnianą noga wiec jak mielismy wygrac?? a Ty sie jeszcze śmiejesz z kolegi w niebieskim trykocie hehe, jak pogrubił pogrubił bo koleś zamiatał tą nogą tak że masakra, Trzeniu pękał ze śmiechu, ja też, wię jak mieliśmy wygrać, to jawne osłabienie przeciwnika a kto go przywiózł ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a4 klub przegrał wczoraj także jest chwilowa żałoba :rant: jaka tam załoba..... mieliśmy jednego z drewnianą noga wiec jak mielismy wygrac?? a Ty sie jeszcze śmiejesz z kolegi w niebieskim trykocie hehe, jak pogrubił
-
czarne felgi do czerwonej b5
sam nie wiem, zastanawiałem sie nad tym ale chyba w rozmiarze 17" do czerwonego koloru by to średnio wygladało[br]Dopisany: 23 Styczeń 2008, 11:25 _________________________________________________porobie sobie dzisiaj vt, róznych wersji, moze sie coś nakreśli
-
czarne felgi do czerwonej b5
coś w taki stylu
-
czarne felgi do czerwonej b5
witajcie chciałem was zapytac o zdanie, co myślicie o czarnych felgach ze srebrną obwódką załozone do czerwonej b5-ki ? mi sie podoba własnie taka kolorystyka felg i zastanawiam sie nad założeniem takich na wiosne, co sądzicie ? oczywiście 17"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a4 klub przegrał wczoraj także jest chwilowa żałoba
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
dużo lepiej sie jezdzi, czuc róznice, szybciej przyśpiesza i ma lepszą elastyczność, dawke paliwa musze sobie jeszcze ustawic na wiekszą bo narazie jest za mała i powinno byc jeszcze lepiej Sam sobie zmieniłem pompe, wtryski mam całe, nie same końcówki bo musiałem i tak sterującego miec nowego
-
[ALL B5] Problem z głośnością radia Chorus - podgrzewanie "procka"
wszystko sie da jak masz wystarczajaco dlugie kable i nie boisz sie ze cie prad porazi :> no 12v moze kopnąc chodzi mi raczej o to czy jak tam wpadne z zapalniczką i podgrzeje procesor to czy jakis wyłącznik termiczny nie wyłączy radia
-
[ALL B5] Problem z głośnością radia Chorus - podgrzewanie "procka"
witam, mam pytanie, czy da sie tą operacje przeprowadzic nie odłaczając kostek zasilających ? bo mój ojciec też ma problem własnie z regulacja głośności w swojej audicy z tym że on nie ma ksiażki z kodem do radia pozdrawiam
-
[B5 1Z] Zmiana pompy i wtrysków od AFNa, konieczne przeróbki
licznikowo 189 tys