Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak, podjedziemy ja jade jutro po uczelni
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
no zdrada, zdrada nie napisałem, że audica dostała bonusa w postaci wtrysków 0.216, takze jeszcze bigT i korekta
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
kilka nowych zdjec ... do ogłoszenia http://allegro.pl/show_item.php?item=640433798[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 17:14_________________________________________________z racji tego, że dwumas ostatnio cos marudził, został wymieniony na nowy jednomas + nowe sprzegło + filtry, oleje itp do tego musze kupić oponki, a jak juz sciagne stare to chyba dam fele do malowania :gwizdanie: tak wiec koszta mi sie zrobiły i raczej juz nie bedzie mi sie palic ze sprzedażą a z racji tego ze bedzie jednomas moge przy okazji zaczać dłubac dalej w kwestii PS - ów, tak zeby juz było miło minus tego wszystkiego jest taki, że upragnione e46 330d musi poczekac ;( no ale cóz, życie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wybrałem wkoncu imie dla psa -> Dizel
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
całkiem miło
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
juz wiem, koło trzyciąża mają tam jakąś hodowlę :?: ile dałeś jeżeli można zapytać no mieli 9 psiaków na sprzedaż, 5 suk i 4 psy ja stargowałem na 400 zł
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za zielonkami
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie pod Krakowem, w Jangrot-ie od miłego małżeństwa, które miało 9 szt tych psiaków
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
alaskan malamute
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
joł pochwale sie, że zakupiłem sobie dzisiaj psa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
joł koledzy potrzebuje 2 oponki 225/40/18 bo jedna wczoraj sie rozleciała, akurat jak do klienta jechałem najlepiej używki bo nie chce dokładac do auta, tak sie prezentuje
- Nikon vs. Olympus
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zgodnie z radami poprawiłem http://allegro.pl/show_item.php?item=640433798
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/filmy/16244/Nie_zadzieraj_ze_spokojna_Supra ale to musi miec spręzare joł [br]Dopisany: 19 Maj 2009, 10:15_________________________________________________http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Single-Turbo_W0QQitemZ170328837144QQ na sprzedaż jest
-
Auto Świat - dodatek eksploatacyjny o Audi
z tego artykułu wynika ze model B7 to nic innego jak B6 FL
-
[Małopolska] Widziany, widziana
mogło tak być
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://sokolfotos.cba.pl z mojego dzisiejszego wypadu na rowery z kumplem podoba sie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja w tygodniu czesto pracuje do 22- 23 wiec nie bardzo, ale mna sie i tak nie przejmujcie bo przeciez kupuje baware
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Podsi po 14, mogilska
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i tak dobrze, że nie dostalismy euro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pierburg to przeciez tez oryginał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.youtube.com/watch?v=q4HTAQ-kBPI
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie wiem, mi krzyknął 1200zł program, ale wpierw mam jechac na diagnostyke i dopiero sie umówimy. 22 wymieniam rozrząd i robie turbine i zaraz po tym uderzam do Daniela. ja, zresztą nie tylko ja, uważam że to niesłowny pajac jest- [AFN+] Keżorowóz
za duzo tych zdjec ale auto spoko, tylko schowaj tego fmica bo troche wiocha - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!