Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. pozniej, dopiero wrociłem do domu, musze posprzatac i na spota tam wam pokaze [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 17:33_________________________________________________ale jest
  2. no faktycznie są takie, ale 400 tys przebiegu to jednak ciut za duzo
  3. zacznijmy od początku wtryski 0,205 tak zwane od 110 -tki -> AFN/AHF/AVG i ASV, róznią sie ciśnieniem, te pierwsze mają 190/300, drugie 220/300 0,216 od silnika 2,5 TDi R5 to AHY i AXG mają takie same ciśnienie 220 mbar 0,230 i 0.260 to już wtryski z przeznaczeniem do wiekszych mocy wszystko zalezy od tego jakie moce chcesz uzyskać: zakładając 0,205 lub 0,216 moc Ci podskoczy na ok 130 KM bez chipa, z chipem ~ 150 KM dalej seryjne turbo nie puści i wtryskom 0,205 bedą sie już konczyć mozliwosci, po zmianie turba np. od AWXa, na 0.216-tkach mozna jeszcze podciagnac moc pewnie w okolicach 170 KM wtryski 0,230 + turbo BRD to juz moc rzędu 190 KM osobiscie radze Ci 0,216 + chip + fmic + ewentualnie turbo AWX pozdro
  4. qwa, czemu te b6 to taki rarytas z Q a jesli juz są to cena jest spora[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 00:42_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item590092648_a4_1_9_tdi_130_km_2002_rok_xenony_klima.html :kox: no ale bez Q
  5. http://moto.allegro.pl/item589651396_okazja_audi_rs6_5_0_v10_570ps_2008r_uszkodzona.html :gwizdanie:
  6. http://www.joemonster.org/filmy/15295/Wywiad_z_mistrzem_swiata_w_20_pytan :polew:
  7. jak bedzie taka pogoda to moze zdjecia w niedziele po 14, co ?
  8. dzięki propozycja zmian, jesli jednak zdecyduje sie jej nie sprzedawać:
  9. też uważam, że poprzednie felgi były ładniejsze
  10. jakby sie komus nudziło, niektore zdjecia masakra http://www.sadistic.pl/nasza-klasa-i-fotkapl-foteczki-uzytkownikow-vt4506.htm qr.wa powinienem sie uczyc dalej, ale sie jakos nie moge zmusic
  11. http://www.joemonster.org/filmy/15270/Pomocny_(niepornograficzny)_bus :gwizdanie:
  12. dzisiaj spotkałem sie z kumplem co ma leona cupre i ma taką własnie dokładke, i powiem że naprawde fajnie to wyglada taki agresor
  13. joł http://www.joemonster.org/art/11235/I_jak_ci_sie_podobam hmmm, cos uważam że to fake themon cos dla Ciebie
  14. z kim Kamil z kim :gwizdanie: zastanów się osz kur.. , ostro no chyba że ktoś lubi ze zwierzętami no to jest Siemian http://www.dziennik.pl/swiat/article272987/Geje_pingwiny_kradly_dzieci.html
  15. <unknown> jak bedzie po angielsku 'Jezus Chrystus na smierc skazany'? <kitty> 'Jesus Christ Prison Break'?
  16. no faktycznie Grzesiu masz racje
  17. trzeba było spróbować jak to jest
  18. no blisko, rezania a co porezaliscie ?
  19. http://www.joemonster.org/filmy/15195/Dowcip_studencki jutro 1 kwietnia
  20. co nie zmienia faktu ze sa ładne
  21. u nas sie nie wpada no ale czesc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.