Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hej Kamil, letnie mi siedza w garazu u rodzicow, wiec pewnie w przyszlym tygodniu zmienie, moze do tego czasu zalepia z 10% dziur.. na drogach :gwizdanie: wiec sesja po swietach??? :> może byc po świetach, bede czekac :gwizdanie: hej Kamil, letnie mi siedza w garazu u rodzicow, wiec pewnie w przyszlym tygodniu zmienie, moze do tego czasu zalepia z 10% dziur.. na drogach :gwizdanie: wiec sesja po swietach??? :> tak długo na zimowej gumie też mogłoby być ciekawie ja tam wole letnie, lepiej sie na nich jezdzi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dibo widać ze nie czytasz spocików krakowskich, 2 strony wczesniej jest rozmowa o tym [br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 10:25_________________________________________________czesc Kinia, letnie założone ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
joł :polew:
-
[ALL B5] Homemade FMIC + orurowanie Projekt niskobudzetowy
zakładac fmic jest zawsze sens, on nie daje jakis mega przyrostów mocy, ale sprawia że tą moc masz cały czas dostepną zakładając czysto hipotetycznie ze w zimne dni bedziesz miał 135 koni, to w ciepłe 120 na smic na fmic nie ma takiego efektu
-
[B5 AGB] S4 B5 by aw69 :)
aw69, masz jeszcze jakies graty z tego golfa ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ktos chyba sobie kupił deloreana
-
[B5 AFN] Avancik z zapasem mocy ;)
no ile ? porównajmy 200 KM diesel przy butowaniu po miescie spali 8-9 l 200 KM benzyna już z 14-15 9 x 3,52 ON = 31,68 / 100 km zakładając że w miesiacu zrobisz 1000 km = 317 zł 15 x 3,99 PB = 59,85 / 100 km czyli na miesiac = 598 zł 317 zł x 12 msc= 3804 zł rocznie 598 zł x 12 msc= 7176 zł rocznie róznica = 3372 zł w kwestii dzwięku sie zgodze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
podsi wez takiego jednego i bedziemy testować
-
[B5 AFN] Avancik z zapasem mocy ;)
koszty swapa sa ogromne, a 1.8 T nie bedzie palic tyle co 1.9 tdi przy takiej samej mocy
-
[B5 AFN] Avancik z zapasem mocy ;)
no za 1500 zł mozna było kupic brd, dołozyc 500 zł i kupic 230 tki i miec na tej pompie ok 190 km ale to juz jest masakra, ja przy 160 km mam problem z trakcją
-
[B5 AFN] Avancik z zapasem mocy ;)
stawiam na ~ 170 koni wieksze moce to juz wtryski 230 i turbo brd czekamy na efekty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
obczajcie to http://www.joemonster.org/filmy/15097/Gangsterzy_w_Klanie :kox: chyba zaczne ogladac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
lambo jak lambo ale filmik za***isty To możemy razem Wy juz macie fotke razem joł- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pewnie spią- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kup sobie opornik za 10 gr, efekt taki sam- [B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
dzieki- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
naprzeciwko selgrosa nie ma sprawy, sesje mozemy zrobic, tylko załoz letnie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z dzisiejszej sesji- [B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
na zywo jest- [B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
dodałem nowe fotki na 18" :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
joł szkoda ze taka pogoda bo bym fotki porobił na letnich gdzies, no ale moze sie jeszcze gdzies wybiore dzisiaj[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 14:31_________________________________________________dla przypomnienia http://www.joemonster.org/filmy/15121/Zadziwiajaca_praca_umyslu- [B5 AHH] Źle działający obrotomierz
witam, mam taki problem z obrotomierzem, że odmawia mi posłuszenstwa. Odpalam auto, nie podnosi sie i tak sobie jezdze i jezdze az wkoncu zacznie pokazywac, ok. Zgasze auto, zapalam, a on działa, mysle sobie bosko, a tu znowu opada wkazówka i juz sie nie podnosi zimne luty do poprawy z zegarach ? czy moze jakis inny problem ?- [ALL B7] Poszukiwana Hamownia z napędem na 2 osie w okolicach Krakowa
www.dynosoft.pl katowice- Ulubiona Muzyka - linki :)
kozacka nuta http://www.youtube.com/watch?v=Q3xstFvHdg8&feature=related - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!