Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie, dobrze było
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spoko, wynagrodzisz mi to w Bukowinie
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
Ale do tego koniecznie ostra gleba I nie wiem czy to pasuje do body S4 ostra gleba odpada mysle tez nad tymi: http://moto.allegro.pl/item544122390_wyprzedaz_piekne_felg_audi_wv_orginal.html ale et50 wiec trzeba dystanse no i oponki dokupic http://moto.allegro.pl/item548278161_super_felga_w_dobrej_cenie.html te sa fajne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ma ktos jakies dystanse na sprzedaż ?
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
miałem wczesniej 1z zrobionego własnie na 130 KM, tylko program był srednio zrobiony, bo to znajomy sie uczył na moim aucie , dymił i miał tylko mocny dół co nie jest najlepsze dla sprzegła ale róznica miedzy seria a modem była spora wykres: doładowanie 1,25 bara na seryjnym turbo potencjał silnika przy turbie brd i wtryskach 230 ~ 190 - 200 KM narazie wystarczy to co jest, a pozniej sie zobaczy [br]Dopisany: 06 Luty 2009, 22:54_________________________________________________moze patelnie sobie sprawie ? http://moto.allegro.pl/item551115535_audi_a8l_patelnia_polerka_na_lustro.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no moja skrzynia jest krótka, max 180 - 190 km/h, troche mi to ostatnio zaczeło przeszkadzac no ale cóz ale za to przyspieszenie jest zacne
-
[B5 AHH] Proszę o analizę logów
przeciez było miliony razy pisane, że jak nie ma cisnienia to i przepływka źle pokazuje takze doprowadz cisnienie do ładu na poczatek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakim kopceniem ? :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no nawet mu wyszlo sokol zrobie sprzeglo, to cie na ryby wezme wez wędki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na seryjnym turbie zmienie turbo na brd + wtryski 230 i powinno byc 190 - 200 KM ale narazie pojezdze tak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spoko, naprawde w porządku koles, pogadac z nim mozna no i robi dobre programy taaa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w soboty tez sie gonia? dawniej jezdzilem w piatki popatrzec to bylo jak pod m1 aut nie, w sobote tam raczej nikogo nie ma
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
joł co tam słychac ? ja mam narazie sesje i tak jakos brak ochoty na wszystko chociaz mogłbym sie dzisiaj poscigac na rybkach :gwizdanie:
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
no własnie ja tez mam załozone bez trójnika, ale obawiam sie że teraz go juz nie znajde
- [ALL B5] lift w 15 minut
-
[B5 ADP] Więcej mocy dla 1.6 - warto się bawić ?
j.w
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
koledzy drodzy, powiedzcie mi czy wam te wskaźniki tak świdrują ? ( taki metaliczny dzwiek podczas przyspieszania) denerwuje mi to troche
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
w Katowicach w Twoim przypadku najlepiej bedzie zrobić załozyc inne wtryski i program to tak ~ 120 - 130 KM na wiecej turbo nie pozwoli, wiec jesli nie masz zamiaru go wymieniac to nawet na wtryskach od 110-tki taką moc osiagniesz, 216 mają wiekszy potencjał
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
strasznie duże te felgi sie wydają
-
[B5 1Z] Zbyt duże zużycie paliwa
mi po miescie pali 9 mysle ze dało by rade mniej ale po co jedyne co mi przeszkadza to to ze w trasie potrafi łyknąc 9 :gwizdanie:
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
jak na program na seryjnym turbo to sporo choc to napewno nie ostatnie słowo
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
te co miałem avusy sprzedane są już a tak przy okazji to jestem po chipie w dynosofcie, teraz sie przyjemnie jezdzi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [ALL B5] Szum powietrza
nie przekraczaj 160 km/h- Spoty wrocławskie
witam panowie, mam małe pytanie/prośbe: co we Wrocławiu jest warte zobaczenia, lub jakies fajne miejsce w które mozna pójść ? od razu powiem, że zwiedziłem juz Wrocław wg przewodnika i chciałem zebyscie zaproponowali mi cos nowego dzieki [br]Dopisany: 04 Luty 2009, 00:45_________________________________________________zyje tu ktos ? - [ALL B5] Szum powietrza