Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. Nakrętki na wentyle z napisem A4?
  2. Jak leży śnieg, to wykorzystasz może z 10% możliwości mocnego FWD. A z Quattro spokojnie z 50%. Więc tego typu stwierdzenie, że jak jest śnieg to Quattro za dużo nie da jest bezsensu.
  3. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Masz jakiekolwiek statystyki? Czy jakieś dane wyssane z palca? Poliftowe TFSI ma na pewno dużo mniejszą szansę na kosztowną awarię niż TDI. Nie ma problemów z DPF czy EGR. Jeśli z takiego powodu wybrałeś TDI to gratuluję
  4. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kupiłeś polfta. Podaj jeden argument, w czym polftowe TDI jest lepsze od TFSI poza kwestią spalania.
  5. A u nas w gminie za przekroczenie o 50 km/h zabierają prawko. Więc sens ma przede wszystkim 0-100, niezależnie od pogody czy nawierzchni.
  6. Gdy są zapalone przeciwmgielne, nie zapalają się światła stop w klapie. Tak jest fabrycznie. Zarówno po lifcie jak i w przedlifcie. d*pę zawracacie, aż specjalnie to dzisiaj potwierdzałem
  7. No właśnie, kolejny dowód na to że taka moc nie ma sensu przy FWD.
  8. Ale jeśli cały czas mowa o tych przeciwmgielnych, to serio się nie powinny zapalać stopy w klapie. 203 - 133 204 - 165
  9. Czyli jednak drążysz temat Jako ciekawostkę, fabrycznie w polifcie 8K0 907 064 GE: 200 - 44 201 - 12
  10. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    https://aliexpress.com/item/1pcs-High-power-Car-Canbus-Error-Cree-Emitter-LED-T15-921-912-W16W-Cree-30w-LED/32620905873.html Mam coś takiego. Błędem sypało, wyłączona diagnoza samych świateł cofania.
  11. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A to zależy gdzie, bo ledy wrzucałem w różne miejsca - kierunki przód, światła cofania, oświetlenie rejestracji i wszystko w środku.
  12. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ledy gdzie się da to podstawa Jak się wsadzi porządne żarówki to świecą na pewno lepiej.
  13. Ja też sobie kiedyś zamówiłem lusterka niby od A4. Przyszły, trochę poleżały, potem przy okazji były malowane i po paru miesiącach przy montażu okazało się że to od A5.
  14. Drzwi od A5 będziesz wstawiał?
  15. Jedyna sensowna opcja to zakup kanapy.
  16. Tak, VCDs ma podpowiedzi.
  17. komoornik odpowiedział(a) na Patrykjagoda temat w Audi A4 B8
    Instrukcja jest na forum.
  18. Ktoś, coś? Czy można zamontować tylko dwa czujniki w przednich drzwiach? Przydała by się instrukcja
  19. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W S line sufit zawsze czarny. Ale bez S line można było sobie też czarny zamówić. Ale nie ma opcji fabrycznie na S line z jasnym sufitem.
  20. Brak poprawnego linku.
  21. No właśnie, to sobie przekoduj bo masz typ świateł jako LED.
  22. Ja tak właśnie zrobiłem, wrzuciłem u siebie max jaki wchodzi czyli 345
  23. Ale zrobił porównanie do modyfikacji mocy. A tam nie jest tak jak w przypadku hamulców.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.