Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. A Chorus, nawet nie Concert. To może być przyczyna.
  2. Nie było ustawione w carbusassignment. Już działa
  3. Jeśli ktoś choć trochę uznaje się za fana motoryzacji, nie pozwoliłby sobie na to aby jechać czymkolwiek.
  4. Zawsze mnie to będzie zastanawiać. I tak tyle hajsu do wywalenia idzie na wesele, a niektórzy kilkuletnim kombi jadą do ślubu
  5. Ma pełne kwadraty, więc powinien.
  6. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Szkoda mi m.in opon, więc takie zabawy to na śniegu. Świetne porównanie, wolnossące 1.6 do turbodiesla 1.9.
  7. Żadnych nie polecamy, jeśli efekt ma być jak w HIDach czy żarówkach 100W - czyli oślepianie.
  8. Albo naopowiadał Ci dobrych bajek, skoro była taka możliwość
  9. komoornik odpowiedział(a) na pawelekrab temat w Audi A4 B8
    Podobnie można potraktować wymianę listew. To jest rzeźba, nie modyfikacja która można bez problemu wykonać.
  10. komoornik odpowiedział(a) na daniel12345 temat w Audi A4 B8
    Ja właśnie będę się umawiał na montaż - downpipe RM Motors z katem i intercooler z 3.0 BiTDI. Downpipe to na pewnie nie po prostu plug and play.
  11. Multitronic bo wersja 143KM nie mogła mieć Quattro z automatem. A punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Wg mnie na przykład każde 2.0 TDI przy masie B8 jest zbyt słabe.
  12. I koniecznie więcej znaczków S4.
  13. Nie od dziś wiadomo, że amerykanie nie mogą zbyt dużo wiedzieć
  14. Coś chyba źle patrzysz. Takie ciśnienie to jest dla opon XL.
  15. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Oho, 2.0 TDI w B8 nie ma wad. A świstak siedzi
  16. Dziwne, że czerwona - może jakiś błąd czujnika ABS. Trzeba przeskanować auto.
  17. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chętnie bym zrobił ankietę na forum, jakie jest wykorzystanie diesli - przede wszystkim jakie są klepane przebiegi rocznie.
  18. Zrozumiałbym, że ktoś reza Quattro w aucie które dostał np. w spadku. Ale jaki to ma sens w takim przypadku?
  19. Ten bezpiecznik zawsze wywala, jak strzelą poduszki. Trochę mylące jest to, że wtedy się coś tam rozrusznik odzywa.
  20. Skrzynia nie ma większego znaczenia, a wykresy 2.0 TFSI to wrzucałem dwa.
  21. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli sygnał do zapalenia jest. Połowa sukcesu. Otwieraj ELSĘ i patrz na schemat instalacji
  22. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Co do gasnących neonów, to pewnie trzeba zakodować wyższą jasność w % (chyba 29?).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.