Treść opublikowana przez komoornik
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
A Chorus, nawet nie Concert. To może być przyczyna.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Nie było ustawione w carbusassignment. Już działa
-
Individual avant vol. IV by jozek726 NA SPRZEDAŻ
Jeśli ktoś choć trochę uznaje się za fana motoryzacji, nie pozwoliłby sobie na to aby jechać czymkolwiek.
-
Individual avant vol. IV by jozek726 NA SPRZEDAŻ
Zawsze mnie to będzie zastanawiać. I tak tyle hajsu do wywalenia idzie na wesele, a niektórzy kilkuletnim kombi jadą do ślubu
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Ma pełne kwadraty, więc powinien.
-
B8 TrOOOOp
Szkoda mi m.in opon, więc takie zabawy to na śniegu. Świetne porównanie, wolnossące 1.6 do turbodiesla 1.9.
-
Kolejny TFSI ...
Serio?
-
Zmiana żarówek H7 na LED
Żadnych nie polecamy, jeśli efekt ma być jak w HIDach czy żarówkach 100W - czyli oślepianie.
-
Jakie koło dwumasowe oraz sprzęgło do A4 B8 2.0TDI CR?
Albo naopowiadał Ci dobrych bajek, skoro była taka możliwość
-
Demontaż listewek
Podobnie można potraktować wymianę listew. To jest rzeźba, nie modyfikacja która można bez problemu wykonać.
-
2.0 TFSI 211 KM
Ja właśnie będę się umawiał na montaż - downpipe RM Motors z katem i intercooler z 3.0 BiTDI. Downpipe to na pewnie nie po prostu plug and play.
-
Individual avant vol. IV by jozek726 NA SPRZEDAŻ
Twój ślub?
-
2.0 143 KM czy nie za słaby
Multitronic bo wersja 143KM nie mogła mieć Quattro z automatem. A punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Wg mnie na przykład każde 2.0 TDI przy masie B8 jest zbyt słabe.
-
Audi A4 B8 S-line 187ps 420 Nm 18''
I koniecznie więcej znaczków S4.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Nie od dziś wiadomo, że amerykanie nie mogą zbyt dużo wiedzieć
-
Individual avant vol. IV by jozek726 NA SPRZEDAŻ
Auto hold nie ma.
-
Dziwna kontrolka. Jestem w trasie
Coś chyba źle patrzysz. Takie ciśnienie to jest dla opon XL.
-
B8 TrOOOOp
Oho, 2.0 TDI w B8 nie ma wad. A świstak siedzi
-
Dziwna kontrolka. Jestem w trasie
Dziwne, że czerwona - może jakiś błąd czujnika ABS. Trzeba przeskanować auto.
-
B8 TrOOOOp
Chętnie bym zrobił ankietę na forum, jakie jest wykorzystanie diesli - przede wszystkim jakie są klepane przebiegi rocznie.
-
A4B8 mmi3g+Sim,B&O,ADS,
Zrozumiałbym, że ktoś reza Quattro w aucie które dostał np. w spadku. Ale jaki to ma sens w takim przypadku?
-
auto nie odpala, błąd wspomagania kierownicy
Ten bezpiecznik zawsze wywala, jak strzelą poduszki. Trochę mylące jest to, że wtedy się coś tam rozrusznik odzywa.
-
szukam powodu małego przyrostu mocy 2.0 TFSI 211KM
Skrzynia nie ma większego znaczenia, a wykresy 2.0 TFSI to wrzucałem dwa.
-
B8 TrOOOOp
Czyli sygnał do zapalenia jest. Połowa sukcesu. Otwieraj ELSĘ i patrz na schemat instalacji
-
B8 TrOOOOp
Co do gasnących neonów, to pewnie trzeba zakodować wyższą jasność w % (chyba 29?).