Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. Zrobi ktoś ładny tutorial? Same klamki podłącza się pod sterownik drzwi? Jak z okablowaniem do klamek i anten?
  2. B7 czy B8? W B8 można wyłączyć diagnozę.
  3. Sam katalizator praktycznie.
  4. Jeśli chcesz szanować to auto, to po 15k km olej powinien być zmieniony.
  5. Uff, świat uratowany. Dzisiaj widziałem A5 na tamtych felgach i musiałem głowę odwrócić
  6. Wtyczkę zastosować.
  7. Czemu cieszy Cię, że to nie S Tronic?
  8. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ktoś? coś? Nie kupuj zamiennika kratki, bo albo się nie będzie trzymał albo połamiesz zaczepy.
  9. http://www.audienthusiasts.com/Project_ADS2.html
  10. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A jak ją podniesiesz ręcznie na maksa i przytrzymasz na kilka sekund przycisk klapy?
  11. Jak masz Concert to tam chyba też trzeba zakodować.
  12. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Słabo ktoś chyba kolor dobrał.
  13. Nie kocham 2.0 TFSI, bo nie ma tu nic do kochania. Są lepsze silniki, np. 4.0 TFSI. A "zakochanie" to w aucie widzę może prowadzić do pomysłów swapa na 3.0 TDI i Quattro - co jest totalnie irracjonalne. Zrozumiałbym jeszcze, że ktoś robi swap na jakąś "grubą" jednostkę. A forum nie traktuje jak kółka różańcowego, gdzie większość tylko bezpłciowo wyraża ohy i ahy.
  14. Zawsze mnie będzie zastanawiać jak można pakować tyle kasy w auto z mizernym setupem - np. FWD + Multitronic
  15. komoornik odpowiedział(a) na guliver85 temat w 1.8TFSI
    Tak jest w każdym aucie grupy VAG.
  16. Perun twierdzi że ten BorgWarner słaby.
  17. Ciężko dorwać nowe turbo IHI poza ASO (nie zamiennik, który podobno nie jest idealny). Brat w końcu zdecydował się na egzemplarz używany, z gwarancją.
  18. Jeśli chcesz mieć coś sensownego to tylko VCDS albo VAG CAN PRO.
  19. Auto bardzo fajne, ale po prostu pod wieloma względami nie czuje się mocno wyższości nad B8 Ciekaw jestem jaki to auto ma potencjał - np. ile można wycisnąć samym programem. Jest u Ciebie ten bajer ze zmianą biegów przed zakrętami na podstawie danych z nawigacji? Z ciekawości - ile pali przy 140 km/h na tempomacie? Bo niby miały być jakieś oszczędności, a wg testu Autocentrum bierze trochę ponad 9L - czyli tyle ile moje B8.
  20. Jeździłem testówką w takim setupie, bez dźwiękoszczelnych szyb. Pod kątem samych wrażeń z jazdy, powiem szczerze bez szału. Spodziewałem się, że będzie lepiej - szczególnie pod kątem wyciszenia. Ale wnętrze poezja. Masz te opcjonalne szyby?
  21. Na pewno nie ma opcji aby to wyłączyć softowo. Tnij.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.