Treść opublikowana przez komoornik
-
VCDS 15.7.0 nie łączy się z autem
A podłączałeś się do innego auta? Kiedykolwiek był podłączany interfejs diagnostyczny do Twojego auta?
-
Jaki wydajniejszy Intercooler do 2.0 TDI CR
Dziwię się że ASO się podejmuje takiej roboty
-
B8 TrOOOOp
Z wkładem fotochrom? Nowszy typ składany pod skosem? Obudowa w stanie takim, że nie trzeba lakierować?
-
AFS sterownik moduł świateł
Dlatego, że w ramach liftu ograniczyli ilość sterowników. Nic nie obcięli. Tak samo zniknął oddzielny moduł od czujników parkowania.
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Chiński set przy automacie zakładałem w 5 minut, bez dodatkowych bajerów jak ciepła woda czy suszarka
-
Audi A4 B8 3.2fsi quattro sedan by Jago
Ile to auto kosztowało, że zdecydowałeś się na 3.2?
-
1.8 TFSI DSG ? Czy to prawda ?
Multi albo manual. Bo przy FWD w B8 zawsze Multi.
-
Skrzynia biegów S-tronic w Audi A4 B8 cyklicznie lekko zasprzęgla w D na postoju/hamulcu
0B5398048C 0B5398009D
-
Przy redukcji dusi silnik
Prawdopodobnie nic nie będzie. Chyba że skrzynia przechodziła w tryb awaryjny (byłby komunikat na FIS).
-
1.8 TFSI DSG ? Czy to prawda ?
Nie ma takiej wersji jak 1.8 TFSI + Quattro + Automat A S Tronic jest tylko z Quattro w B8.
-
B8 TrOOOOp
Ja mam w dobrej cenie lusterka od A5.
-
1.8 TFSI DSG ? Czy to prawda ?
Nie DSG, a jeśli już to S Tronic. Nie ma 1.8 TFSI Quattro z automatem, więc nie ma wersji z S Tronic.
-
mechatronika skrzyni biegów-gdzie naprawić?
A co się dokładnie dzieje?
-
B8 TrOOOOp
W 2.0 TDI jest zawsze ten sam zestaw, czyli 312/300. A pod felgę 16" na pewno wejdzie 320.
-
A4 B8 2.0tdi CJCB stage 3 czyli 220/445
Jaki jest komfort jazdy w takim setupie.
-
A4 B8 2.0tdi CJCB stage 3 czyli 220/445
Wrzuć jakiś filmik jak startujesz z 1go biegu.
-
Demontaż katalizatora 2.0 TFSI
http://www.audizine.com/forum/showthread.php/501979-B8-A4-DIY-Catalytic-Converter-Removal-amp-HFC-or-Test-Pipe-Install
-
B8 TrOOOOp
Ronal 1524 to inaczej 8e0 071 495.Tapniete z SGS7 jeżeli mają rzeczywiście otwór 66.6 to nie moga być 8E xxx xxx bo byłby wtedy od B7 a B7 ma 57 otwór. Albo gość coś sciemnia albo wyszedł ten model z otworem 66.6. a może macie jakies fajne fele do B8 18" z dobrą gumą zimową? Janusze biznesu przetaczają otwory centrujące.
-
Klocki hamulcowe tyl jak wymienic
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/171813-wymiana-tylnych-tarcz-klockow-300-mm-330-mm-procedura/
-
Klocki hamulcowe tyl jak wymienic
Wcale nie jest opisane w tym dziale.
-
opcje niby są a ich nie ma
Tam się schodzi dopiero niżej i trzeba potwierdzić?
-
Przy redukcji dusi silnik
Zestaw naprawczy mechatroniki powinien chyba rozwiązać ten problem (~ 1500 zł). Szykuj się, że większość serwisów skrzyń będzie Cię chciało liczyć jak za zboże, do tego sporo z nich nie ma pojęcia o S Tronicu.
-
Jaki olej w skrzyni DSG
Olej to G052529A2. http://allegro.pl/olej-atf-s-tronic-g052529a2-i6491240572.html
-
Jaki olej w skrzyni DSG
Sam olej w ASO ma chorą cenę. Chyba 125 zł / litr. A taki sam na allegro można dostać po 35 zł / litr.
-
Czujnik deszczu/zmierzchu
Jak jest mocowany czujnik w polifcie? Czy element mocujący jak i ramka która trzyma wtyczkę jest rzeczywiście nie do kupienia w ASO?