Treść opublikowana przez komoornik
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Kody wyposażenia - wlepa w książce serwisowej lub w bagażniku.
-
Problem z obrotami
Uroki multitronika?
-
Downpipe, intercooler
Czy ktoś może polecić serwis Warszawa (okolice), który zamontuje downpipe i intercooler z 3.0 BiTDI?
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
98? Jak tam trakcja? Mały ten świat, to już drugie klubowe A4 spotkane na Mineralnej.
-
Kod wyposażenia 0g7
Multitronik. A poznać to można po 10 sekundach jazdy
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
A to kodowanie to jakiś wysiłek? Robić.
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Tak. Akurat brat był na miejscu, dostałem tylko info że stoi ciemne B8 z klubowymi ramkami na holenderskim gazie holenderskich blachach.
-
Kod wyposażenia 0g7
Trzeba sprawdzić kod skrzyni, który jest na wlepie obok kodu silnika.
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Auto stoi u Rogala!
-
Sygnał wstecznego biegu
Gdzie w okolicy konsoli środkowej najłatwiej zlokalizować sygnał wstecznego biegu (+12V)?
-
B8 TrOOOOp
Patrzę teraz w ETKA i chyba jednak są przykręcone?
-
B8 TrOOOOp
Jak są mocowane te listwy? Klej? Da radę je bezinwazyjnie zdemontować? Po stronie pasażera przy nacisku strasznie mi skrzypią, w trakcie jazdy po nierównościach słyszę to w środku
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
Wentylację można uruchomić bez webasto. Koduje się tylko część: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/200983-vcds-vag-com-kodowania-a4-b8/
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
W MCE zaznaczone 3 ptaszki, w 5F coś jeszcze jest? Bo aktywowane zgodnie z instrukcją w zielonym menu. Mowa o 3G+
-
B8 TrOOOOp
Inna kwestia jak to będzie potem spasowane
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Filtr po jakim przebiegu?
-
Kolizja - naprawa bezgotówkowa - odszkodowanie za l4
Naprawa tylko 3 tysiące?
-
Zaniżenie kwoty za OC
Co chcesz osiągnąć? Jeśli auto z profilu i chcesz je po prostu naprawić, to wstawiaj do ASO i naprawiaj bezgotówkowo. Załatwią wszystko i nawet się nie spocisz. Koszty wyjdą pewnie nawet wyższe, ale o ile nie przekroczą wartości pojazdu to ubezpieczyciel im będzie musiał zapłacić. I bierz auto zastępcze z OC sprawcy, bo Ci się należy.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Ja w takim razie powracam do tematu masy. Obie lampki pewnie mają wspólną masę i były gdzieś słabo podłączone. Edit: Czy komunikat o chwilowej niedostępności ustawień jasności w MMI może być spowodowany tym, że do instalacji jest podłączona tylko jedna lampka?
-
PMW A8 D3 4,0 TDI
Jałowa dyskusja, dobre Podrzuć jakieś konkretne przykłady wykazujące wyższość diesla nad benzyną, jak mówiłem pomijamy ekonomię. Ze 200 Nm więcej:
-
PMW A8 D3 4,0 TDI
Normalnie magia, świetne opony. Jeszcze pewnie wszystkie testy wygrywają, w ogóle zaraz się okaże że marki premium upadną? Gratuluje, że opony udało się wyważyć. Życzę Ci żeby opona nie pękła w najmniej spodziewanym momencie. A co do podpisu - prywatne auto to dla mnie coś więcej niż środek transportu. Robię nim takie przebiegi, że mogę sobie pozwolić na "luksus" posiadania benzyny. Bo nikt mi nie wmówi, że posiadanie diesla ma jakikolwiek inny sens niż ekonomia
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Jeśli dobrze rozumiem, problem jest tylko z lampkami z tyłu.
-
[A4 B8 2.0 TDI Avant Quattro] 210HP + Eibach + B&O - matriw edition
To tak jak można wyczytać, że felga 17" się nie nadaje do 345mm. Patrząc na logikę, zarówno przy 345mm / felga 17" jak i 320mm / felga 16" jest praktycznie tak samo mało miejsca między zaciskiem a felgą. A tysiące aut wyjechało z fabryki na feldze 16" przy hamulcach 320mm i jakoś żyją Tylne zaciski do pomalowania kiedy idą?
-
Wygluszenie
Ale raczej nie da się tego w prosty sposób wymienić.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Słaba masa?