Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. Nowe są tylko jarzma, nie cały zacisk? 320mm fabrycznie wychodziło z felgami 16"
  2. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A4/A5
  3. Jakieś szczegóły? Nie sądziłem że kitajce będą podrabiać polski soft
  4. komoornik odpowiedział(a) na PMW temat w Audi A8/S8
    Ważne że felgi 20", a opony nówki po 300 zł
  5. Szyba ręcznie na sam dół, przytrzymaj kilka sekund przycisk potem to samo w drugą stronę.
  6. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    300 niewentylowane W sumie tył to pewnie bardziej by się komuś przydał na jakiegoś swapa w innym aucie. Do czego to pasuje p&p?
  7. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zaciskow nie musisz zmieniac na 320 przod a tyl 300 to standard. Wiec koszt to same tarcze+klocki Ja chce wycenić, bo muszę się pozbyć takiego setu
  8. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na ile wycenicie set hamulców przód / tył? 320 / 300 zaciski/jarzma, tarcze, klocki (zimmermann, ferodo - przelot ~ 10k km)
  9. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pytanie do posiadaczy hamulców z S4/S5. Gdzieś czytałem, że przy quattro powinno być plug and play, a mechanik mi mówi że z tyłu musi delikatnie przyciąć osłonę tarczy bo jarzmo/zacisk nie wchodzi? Edit: Przejrzałem ETKĘ i osłona jest niby taka sama u mnie jak i w S4/S5, niezależnie od rocznika
  10. 2 wentylatory to ma chyba każdy egzemplarz 2.0 TFSI w wersji 211+ KM.
  11. Nie ma tu znaczenia rok produkcji. Obie kiery są z polifta, jedna 3-ramienna a druga 4-ramienna. Jest to zależne od tego jak kto sobie skonfigurował auto.
  12. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tarcze nowe?
  13. A co miałem wspominać? Nie moje auto, przy okazji poruszenia tematu katalizatora i turbo można napomknąć. Spoko loko, u mnie nic dziwnego się nie dzieje Diesel niepotrzebny, autobus tym bardziej Edit: podobno jest pęknięcie przy wastegate. Co z tym najlepiej zrobić? Turbo ma być wyjęte i trafi Perun Turbo.
  14. Auto nie po wypadku?
  15. Może żeby doprecyzować, błędem katalizatora sypał już przed programem. Program robiony w Rperformance, na dniach mają się przyjrzeć turbo/kolektorowi.
  16. Cytuję: "W trasie 10l, w mieście 13l, dynamiczna jazda 15l" P.S. Temat nie dotyczy mojego auta
  17. W poliftowym egzemplarzu brata oleju nie bierze praktycznie nic (jeszcze CDNC), ale za to właśnie zaczął sypać błędem katalizatora No i właśnie chyba coś się dzieje z turbo, bo po programie sypie błędem ciśnienia doładowania.
  18. W 3.0 TDI powinien być tylko jeden rozmiar tarcz - 320. I tak, czujnik zużycia jest z automatu.
  19. Rogala to chyba najlepiej osobiście łapać
  20. Średnica jest na pewno większa. Jak coś znajdziesz, wysyłam Ci piwo
  21. Nie pamiętam już, bo mierzyłem kilka miesięcy temu. W każdym razie wybrałem się do sklepu który miał spory wybór i starałem się spasować końcówkę z największą średnicą montażową i nie dało rady.
  22. Jako że masz po rurce na dwie strony, to nie będzie łatwo. Ja nie znalazłem nic sensownego, tylko ori nakładka. Wydech fabrycznie jest tak śmieszne pogrubiony.
  23. komoornik odpowiedział(a) na guliver85 temat w 1.8TFSI
    Obstawiam tłumik końcowy. Takie diagnozy można stawiać na ślepo.
  24. Kierownica wygląda mi na od A4 B7. Zacząłbym od kupna i wymiany manetek (od razu z obsługą FIS).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.