Treść opublikowana przez komoornik
-
Prośba o pomoc w usunięciu błędów
Kodowałeś wentylację? Z tym błędem trzeba żyć, chyba że sobie dorzucisz webasto. Problem z głośnikiem masz, a MMI prawdopodobnie ma zakodowane coś czego nie ma.
-
Kamera od zmiany świateł - mało precyzyjna?
Normalne. Nawet w nówce Q7 II działa to tak samo. HBA jest fajne jak się ma Matrix LED, a nie gdy działa to zero-jedynkowo
-
brak oswietlenia pokretel w kratkach nawiewu
QQ1 dosyć często nie ma, tak samo jak np. pakietu schowek.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Sam zacisk jest taki sam, to co właściwie jedynie powinno się zmienić to większa odporność cieplna.
-
A4 B8 1.8TFSI by chrbk CABB OEMS IFG10 20" air ride
A lift z tyłu jest?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Tak, można zmienić samo jarzmo. Zimmermann/Ferodo.
-
brak oswietlenia pokretel w kratkach nawiewu
Można dołożyć. Masz oświetlenie schowka? Oświetlenie pod osłonami przeciwsłonecznymi? Oświetlenie na nogi? Oświetlenie w drzwiach?
-
B8 TrOOOOp
Z tego co widzę JKS to oznaczenie tylnego mostu. A NHN wskazuje na S-Tronic.
-
B8 TrOOOOp
9G2 = Alternator 100-150 A 9Q8 = Multi-function display/on-board computer D43 = 6-cyl. turbo dies. eng. 3.0 L/180 kW 24VV6 TDI, common rail Base engine is TF1/TH1 0G7 to tylko kod wyposażenia wskazujący na automat. Obok kodu silnika powinien być kod skrzyni biegów.
-
brak oswietlenia pokretel w kratkach nawiewu
A QQ1 jest?
-
Fotele s line pólskóry el. regulacja
Nie raz zastanawiam się nad sensem istnienia forum, no może nie forum a członków forum po idiotycznych docinkach czy odpowiedziach. Weź stoperan, bo takim postem co najwyżej wskazujesz że nie ma sensu Twoja obecność na tym forum
-
Brak ciepłego nawiewu z klimy 1.8 TFSI
Jak by klapy nie działały to na 90% sypałoby błędem. Jeśli już to rzeczywiście bym obstawiał czujniki temperatury.
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Na pewno można po kodach wyposażenia.
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Nie, chyba że ktoś dołożył i nie wymienił plastiku nad pokrętłem
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Będzie ciężko jak nie działa zapłon? Zapewne jakieś zwarcie, odłącz to co podłączyłeś do instalacji a potem sprawdź bezpieczniki.
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
No proszę, w dziale o A4 B8 chce o Passacie gadać
-
Lusterka nie grzeją
Jak to co? Zdjąć boczek drzwi, wziąć schemat i sprawdzić połączenie.
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
Zmiany konstrukcyjne zawieszenia były już przed samym liftem.
-
problem z hamulcem ręcznym
I wszystkie usterki wystąpiły jednocześnie? Trochę dziwne, jeśli już to wygląda na jakieś problemy z instalacją elektryczną. Auto nie po zalaniu?
-
Poziomowanie Bixy skrętne
02071 - Local Databus 004 - No Signal/Communication - MIL ON
-
Zaślepka Kanapy - Jaka prawidłowa nazwa ?
To jest praktycznie część nie do odzyskania przy demontażu, udaj się do ASO - mocowanie kosztuje grosze.
-
Poziomowanie Bixy skrętne
Xenonami w polifcie steruje MCE, ale ja miałem ori bixenony skrętne i ten błąd pojawił się po samym wpięciu poliftowych reflektorów.
-
Światła drogowe
Na pewno nie. Manetka tak działa i jest tak już od kilku lat w każdym aucie grupy VAG. Ona daje tylko sygnał do sterownika.
-
Poziomowanie Bixy skrętne
Generalnie raczej problem z komunikacją z samymi modułami w lampach (też mam taki błąd po zrobieniu lifta, a ori miałem skrętne reflektory).
-
Fotele s line pólskóry el. regulacja
Jak widać grzech, skoro coś jest a nie działa.