Treść opublikowana przez komoornik
-
Elektryczne fotele S line - brak regulacji elektrycznej
Więcej informacji. Nie działa od momentu kiedy masz auto? W obu fotelach?
-
Wymiana oświetlenia wnętrza w A4 B8 na LED-owe
Jakie?
-
B8 TrOOOOp
- Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
Poważnie? W ostatnich kilku postach jest odpowiedź- B8 TrOOOOp
przerobiłem ten temat, co chcesz wiedzieć Wiem, że są potrzebne nowe wtyczki i przeróbka instalacji. Pytanie co i jak od A do Z. I co z kodowaniem Hmm, może coś faktycznie pomieszałem. Na pewno gdzieś widziałem auto ze zdjętym logo, ale pod spodem było jakby wzmocnienie na grillu. Ale może to nie w B8?- B8 TrOOOOp
Emblemat da się zdjąć, ale sam grill i tak jest inny pod Quattro i zostaje mocowanie. Grill musiał być zmieniony.- Zestaw tylnych lamp LED
Z tego co widzę, potrzebne kodowanie.- Co się wymienia poza olejem w S-tronic ?
W ramach obsługi eksploatacyjnej wraz z olejem wymienia się filtr i oring.- B8 2.0 TFSI Quattro S-Tronic
polift, ale 2gen- B8 TrOOOOp
Pytanie czy przy przejściu z ledów trzeba faktycznie coś kodować?- B8 TrOOOOp
jak dobrze widzę masz zwykłe lampy to oprócz kodowania trzeba jeszcze pociągnąć kabelki, co moduł to inne kodowanie,Mam Led przedlift. Chodzi mi usługę montażu, bądź zakup lamp z montażem. Na jaką kwotę trzeba się przygotować? płacić 400-600zł za jedną usługę to lepiej zainwestować w kabelek troszkę pracy-zabawy i ewentualnie browarek i lampy zmienione, gdybyś był troszkę bliżej mógłbym pomóc tu masz lampy http://a4-klub.pl/index.php?/topic/363294-lampy-avant-tyl-neon-polift-2014-rok/ Tyle, że montaż lamp neon to na forum praktycznie temat tabu. Też mam fabryczne lampy led to chyba powinno być prościej? Jak by się ktoś wiedzą podzielił, to pewnie bym montował sam.- Brak sygnału zapłonu w złączu diagnostycznym - dziwny problem.
Przecież po takiej naprawie musieli się podłączać Odisem, dziwne.- B8 TrOOOOp
Ja będę niedługo temat ogarniał. Naviservice chce ~ 600. Znalazłem innego magika co chce niby 400.- Autopoziomowanie
A oba żarniki się świecą? W sterowniku powinna być raczej zapisana dokładniejsza informacja nt. usterki.- Kontrolka klocków - BRAKE PADS !
Czujnik jest tylko jeden, z przodu.- Antena "rekin" na dachu.
Przy awarii anteny gps NAVISERVICE stwierdziło, że trochę z tym zabawy jest i w końcu wrzucili u brata antenę w deskę.- Antena "rekin" na dachu.
A co się dzieje?- Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Nie pamiętam już, ale sam napis Auto zmienia kolor? A na pewno można też spojrzeć na diody w lampce podsufitki.- Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
A po co taka informacja? Każde B8 ma DRL.- ledy wstecznego
Ale jakie masz tam ledy? Zdjęcie jakieś? Chyba wsadzone przez poprzedniego właściciela. Avant poliftowy z lampami neon ma fabrycznie żarówki halogenowe.- Skrzynia S-tronic czy Multitronic w A4 B8?
Nie ma szans. Na wlepie jest zawsze kod skrzyni, podobnie jak i silnika.- ledy wstecznego
Siedzi tam żarówka W16W.- Montaż przełącznika dezaktywacji poduszki powietrznej pasażera AIR BAG ON/OFF w A4 B8
Problem w tym, że mam informację z pierwszej ręki o egzemplarzu B8 z rynku europejskiego w którym wystrzeliła poduszka pasażera mimo że w aucie był tylko kierowca.- Problem z oświetleniem nóg QQ1 z tyłu.
Oba jednocześnie? Spróbuj przełożyć jedną z przednich lampek.- B8 TrOOOOp
Optymalna temp na klimie to wg. instrukcji to 22 stopnie. Wtedy z tyłu będzie różnica między min a max ze 4 stopnie? Nie powiedziałbym, że jest to mało odczuwalna różnica. - Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012