Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Szarpnąć z wyczuciem Jak ori to się nic nie połamie tak łatwo.
  2. A widziałeś u siebie linkę?
  3. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli jaka?
  4. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tanio ma być, chodzi o skromny upgrade z podstawowych stołków
  5. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Rezacze, nie ma ktoś materiałowych "kubłów" bez elektryki na handel?
  6. komoornik odpowiedział(a) na lukill temat w Audi A4 B8
    Pedał gazu jest elektroniczny, więc nie w nim bym szukał przyczyny. Diagnostyka komputerowa przede wszystkim.
  7. Nawet 320mm nie dają rady przy dynamicznej jeździe po autostradzie.
  8. Nie wiem skąd pomysł, że mogą być temu winne przetwornice.
  9. Wszystko już jest jasne. W USA tylko S4 miało S-Tronica. A4 na początku 6cio a potem 8mio biegowy Tiptronic.
  10. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie, nic się nie zmieniło. Ale zaciekawiło mnie wskazanie 1.8.
  11. Podaj kod skrzyni z wlepy - znajdziesz ją w książce serwisowej.
  12. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tylko 1.8?
  13. W B8 jest halogen albo bixenon (skrętny lub nieskrętny). Nie ma innych opcji.
  14. Podawałeś im VIN? Może nie masz S-Tronica? Olej na pewno wymienia się co 60k km.
  15. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak jest Keyless, auto "samo" się nie otwiera - tylko po włożeniu ręki w klamkę. To czy jedne drzwi czy wszystkie jest do ustawienia w menu CAR. Kluczyk możesz mieć cały czas w kieszeni.
  16. Czyli pewnie jednak minimum Concert. Jak Ty żyjesz z tym wyświetlaczem nie z tej epoki?
  17. Zmień sobie w Binary ręcznie bit.
  18. komoornik odpowiedział(a) na FALL temat w Audi A4 B8
    W niczym nie szkodzi, jest to zbyt "inteligentne". Prawie w każdym nowym aucie grupy VAG jest Hill Hold Assist, który ma podobną zasadę działania - jak wykryje odpowiedni moment obrotowy, to zwalnia hamulec.
  19. Uruchamiałeś ponownie VCDS'a? Klony czasem tak mają, że nie zapisuje kodowania.
  20. No właśnie, na płaskim. Mając Auto hold stajesz i Cię nie interesuje czy jest spadek w jedną czy drugą stronę.
  21. Poczytaj o Audi exclusive.
  22. Do tego, żeby auto stało bez męczenia nogi. Nie raz widzę właścicieli aut z automatami, których auta pełzają na światłach.
  23. Auto hold w automacie to zbędny gadżet?
  24. Sprawdź ile masz wiatraków.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.