Treść opublikowana przez komoornik
-
B8 TrOOOOp
Szarpnąć z wyczuciem Jak ori to się nic nie połamie tak łatwo.
-
Dziwna praca sprzęgła w Audi A4 B8 2.0 TDI
A widziałeś u siebie linkę?
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Tanio ma być, chodzi o skromny upgrade z podstawowych stołków
-
B8 TrOOOOp
Rezacze, nie ma ktoś materiałowych "kubłów" bez elektryki na handel?
-
Pedał gazu - problem!
Pedał gazu jest elektroniczny, więc nie w nim bym szukał przyczyny. Diagnostyka komputerowa przede wszystkim.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Nawet 320mm nie dają rady przy dynamicznej jeździe po autostradzie.
-
Gdzie jest gniazdo diagnostyczne ;)
Z jakiego auta to zdjęcie?
-
słabe światła, xenon czy bi-xenon?
Nie wiem skąd pomysł, że mogą być temu winne przetwornice.
-
S-tronic czy olej się wymienia?
Wszystko już jest jasne. W USA tylko S4 miało S-Tronica. A4 na początku 6cio a potem 8mio biegowy Tiptronic.
-
B8 TrOOOOp
Nie, nic się nie zmieniło. Ale zaciekawiło mnie wskazanie 1.8.
-
S-tronic czy olej się wymienia?
Podaj kod skrzyni z wlepy - znajdziesz ją w książce serwisowej.
- B8 TrOOOOp
-
słabe światła, xenon czy bi-xenon?
W B8 jest halogen albo bixenon (skrętny lub nieskrętny). Nie ma innych opcji.
-
S-tronic czy olej się wymienia?
Podawałeś im VIN? Może nie masz S-Tronica? Olej na pewno wymienia się co 60k km.
-
B8 TrOOOOp
Jak jest Keyless, auto "samo" się nie otwiera - tylko po włożeniu ręki w klamkę. To czy jedne drzwi czy wszystkie jest do ustawienia w menu CAR. Kluczyk możesz mieć cały czas w kieszeni.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Czyli pewnie jednak minimum Concert. Jak Ty żyjesz z tym wyświetlaczem nie z tej epoki?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Zmień sobie w Binary ręcznie bit.
-
Reczny przy ruszaniu
W niczym nie szkodzi, jest to zbyt "inteligentne". Prawie w każdym nowym aucie grupy VAG jest Hill Hold Assist, który ma podobną zasadę działania - jak wykryje odpowiedni moment obrotowy, to zwalnia hamulec.
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Uruchamiałeś ponownie VCDS'a? Klony czasem tak mają, że nie zapisuje kodowania.
-
Automatyczny ręczny a silnik
No właśnie, na płaskim. Mając Auto hold stajesz i Cię nie interesuje czy jest spadek w jedną czy drugą stronę.
-
A4 B8 CAGA S-line emblematy
Poczytaj o Audi exclusive.
-
Automatyczny ręczny a silnik
Do tego, żeby auto stało bez męczenia nogi. Nie raz widzę właścicieli aut z automatami, których auta pełzają na światłach.
-
Automatyczny ręczny a silnik
Auto hold w automacie to zbędny gadżet?
-
Zmiany w układzie chłodzenia przy montażu haka holowniczego w A4 B8
Sprawdź ile masz wiatraków.