Treść opublikowana przez komoornik
-
[B8 CAGC ] 2.0 TDI Srebrny avant z czarnym dachem + BIAŁE 19"
Znaczek chrom, bo kierowca przed Tobą musi widzieć w lusterku że to stereotypowe Audi
-
Automatyczny ręczny a silnik
Absolutnie.
-
Audi A4 B8 - brak zamka w drzwiach
Ktoś chyba dobry przeszczep zrobił
-
B8 Sedan TFSI 330ps, 416nm by EcuProject :-)
Reklamuj ten brak Quattro.
-
Zmiana lamp skrętnych na nie skrętne
Jak zmienić sterownik Xenon, skoro go nie ma w polifcie? Gdzie fizycznie jest sterownik Xenon w przedlifcie?
-
Automatyczny ręczny a silnik
Nie wiem co kombinujesz, ale jak Ci się nie chce trzymać hamulca to jest coś takiego jak auto hold.
-
Aktywacja domykania szyb z pilota
Trzeba ustalić jaki bit za to odpowiada i spróbować ręcznie zakodować.
-
Aktywacja domykania szyb z pilota
Co to znaczy nie ma takiej opcji? Możesz mieć słaby klon. Zakoduj zgodnie z instrukcją i sprawdź.
-
Szkoda całkowita AC a stawka OC
Ok, wyjaśniło się. Wypisali coś o płatności na aneksie - po kontakcie telefonicznym okazało się, że chcą jednak zwracać nadpłatę.
-
Szkoda całkowita AC a stawka OC
Znajomy miał kolizję, została stwierdzona szkoda całkowita z AC i ubezpieczyciel wypłacił odszkodowanie. Zgodnie z OWU (Liberty Ubezpieczenia) umowa ubezpieczenia uległa rozwiązaniu - jak rozumiem tylko AC, bo OC jest obowiązkowe. Ubezpieczyciel przysłał aneks umowy (bez AC, na samo OC), jest tam jednak informacja o wysokości składki i terminie płatności. Czy umowa OC nie powinna obowiązywać bez żadnych zmian do końca okresu ubezpieczenia?
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Jedź śmiało do R-Performance.
-
A4 b8 jako auto holujące
To na pewno B7.
-
Avant CAGA, heble S5 345/330, zawias Eibach Bilstein B12, 176KM
Wrzucaj 20". 19" za małe do B8.
-
Zle ustawiony rozrząd błąd szarpanie
Bez jakiejkolwiek informacji o błędach w sterownikach, to możemy pogadać ale o pogodzie.
-
Wymiana kierownicy 4 ramionna na 3 ramienna S LINE
To nie jest kiera od A4?
-
Turbina z CGLC 177km do CAGB CAGA czy pasuje p&p
I co z tą mocą i momentem robić? Przy FWD i manualu, gdzie sprzęgło nie wyrabia?
-
Jaki Filtr oleju polecacie ?
Ja mam MANN'a, bo tylko takie filtry ostatnio kupuje. Filtr jak filtr, nie mam żadnych uwag.
-
B8 TrOOOOp
A ja jestem trochę innego zdania. Jasne, masa ludzi ma to światło zbyt jasne i zbyt bardzo skupione, ale ori jest delikatnie zbyt ciemne. Idealnie to jest u mnie
-
Czy warto tankować Pb98?
Hue hue. Jeździj dalej autobusem w dieslu
-
grubość lakieru
300 szpachla?
-
Czy warto tankować Pb98?
Zalej 98 i jedź wtedy zrobić program silnika. Wtedy będzie to miało duży sens.
-
Zmiana lamp skrętnych na nie skrętne
Ok, czyli potrzeba lampy poliftowe nieskrętne i do tego przedliftowy nieskrętny sterownik 55 xenon? Gdzie fizycznie w aucie jest sterownik xenon? Z tego co widzę po zdjęciach są sterowniki LWR i AFS. Potrzebny LWR?
-
Wytrzymałość S-tronic, Tip-tronic w 3.0TDI 240KM
W USA nie oferowali diesli w A4 2.0 TFSI oczywiście. Ewidentnie Audi musi mieć jakiś "gorszy" soft tej skrzyni. W trybie sport dawała radę, ale non stop tak się jeździć nie da. Patrząc na warunki drogowe w USA, ewidentnie optymalizowali ją do ekonomicznej jazdy po highway'ach.
-
Jakiej firmy szyba przednia?
Nie.
-
Błąd keyless ?
Wtyczka powinna być. Co jak co, ale w B8 to keyless mało kiedy występuje.