Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. A2DP nie działa?
  2. Naprawa skrzyni to jak Ci będzie robił kangurki, szczególnie przy zrzucaniu 2 -> 1 czy sypał błędami. Ostatnio nawet w praktycznie nowym egzemplarzu testówki Q5 S-Tronic sobie potrafił szarpnąć, taki urok. Ale i tak na co dzień w manualu nikt nie jest w stanie płynniej jechać
  3. W B8 nie ma kolana. Za 4ke można niby dostać od lifta: http://allegro.pl/deska-konsola-airbag-pasy-audi-a4-b8-8k-lift-i6469427029.html#thumb/1
  4. Wydech dłubany, na 98 możliwe.
  5. Skrzynia lubi sobie czasem poszarpać, szczególnie przy LC. Tak samo w dwóch egzemplarzach które mam na co dzień pod ręką. Olej kiedy zmieniany? Ewentualnie zawsze warto chociaż zweryfikować jego poziom (w ASO ostatnio mi policzyli tylko 120 PLN za to ).
  6. To nie wiem w końcu jak to liczysz. Nawet jak nie polift to przód z 5.5k, do środka ze 4k. Robota i malowanie to tak lekko 5k chyba, że to w stodole będzie robione. Auto bez quattro, relatywnie stare. Swego czasu to widziałem w miarę podobnie uszkodzony egzemplarz 2.0 TFSI Quattro S-Tronic, młodszy i z lepszym wypasem za jakieś 24k.
  7. komoornik odpowiedział(a) na TmZ temat w 2.0TFSI
    Co do pierwszego - sprawdź czy nie masz wibracji od wentylatorów chłodnicy wł/wył klimę. Ale tak czy siak nie szukaj dziury w całym, bo zaraz się okaże że powymieniasz elementów za kilka tysięcy a efektu specjalnie nie będzie.
  8. Daruj sobie, 28 tysięcy to na pewno za dużo jak za taki egzemplarz. Do wjazdu cały przód - jak już to lifta robić, a to minimum 7k. Deska i poduszki co najmniej 4k. Nie licząc pierdół i robocizny.
  9. Skrzynia będzie ograniczała w takim sensie, że po takim Stage 3 na biegach 1,2,3 będziesz krótko jeździł i co chwilę wachlował.
  10. komoornik odpowiedział(a) na TmZ temat w 2.0TFSI
    Nie wiem jak można cokolwiek oceniać po nagraniu, skoro mikrofon wyłapuje sporo więcej niż ludzkie ucho na żywo. Ja tam słyszę że się załącza ssanie.
  11. komoornik odpowiedział(a) na TmZ temat w 2.0TFSI
    Coś się dzieje w trakcie jazdy? Jakieś błędy w sterownikach? Nie szukałbym dziury w całym.
  12. Nic dodać, nic ująć. Jeszcze jak Stage 3 zrobisz to już w ogóle ten manual będzie ograniczał.
  13. Tam nie ma żarówek, tylko moduły. Nie tak prosto to wymienić.
  14. Czy rodzaj świateł powinien być rzeczywiście zakodowany jako LED?
  15. http://www.audienthusiasts.com/Project_ADS2.html
  16. Zdejmujesz rączkę od maski (do wyciągnięcia blokada), potem jedna śrubka koło rączki i spinki. Podstopnica po zdjęciu tej osłony na wcisk, ten klips na górze to do trzymania osłony pod kierownicą (można ją delikatnie odgiąć).
  17. komoornik odpowiedział(a) na Bristol temat w Audi A4 B8
    Opinie są różne, jak o każdym tunerze.
  18. Zakładasz temat który wskazywałby, że chcesz coś zdiagnozować a tu takie kwiatki. Było założyć temat w dziale "szukam serwisu"
  19. komoornik odpowiedział(a) na Bristol temat w Audi A4 B8
    Możesz się nie doczekać na odpowiedź. Jak się umawiać w R-performance, to chyba najlepiej osobiście.
  20. Wyjmij lampy i podepnij je na odwrót, jak bez efektu to przepnij między nimi moduł od ledów.
  21. komoornik odpowiedział(a) na Bristol temat w Audi A4 B8
    Dobrą, czyli ile? Ja się ceną nie sugerowałem w sumie, ale w R-Performance i tak było swego czasu taniej (1200).
  22. Nie ma znaczenia czy jest składane elektrycznie czy nie - manualnie składają się tak samo, więc jest to zależne od typu lusterka (starsze/nowsze).
  23. komoornik odpowiedział(a) na Bristol temat w Audi A4 B8
    R-performance
  24. Ja miałem ori wiązkę między sterownikiem drzwi a słupkiem, a nie miałem dalej między słupkiem a lusterkiem wewnętrznym.
  25. Chore ceny mają te osłony, biorąc pod uwagę że są z tworzywa sztucznego. Ja też miałem naderwaną pod skrzynią, kupiłem zamiennik p+t za stówkę i daje radę (chociaż dwa otwory musiałem zrobić na nowo).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.