Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. Robiłem adaptację w ASO, nic to nie zmieniło. Jest zestaw naprawczy mechatroniki który rozwiązuje niby 85% problemów jakie mogą wystąpić (dwie płytki drukowane, 4 elektrozawory i jakieś pierdoły). W ASO przed rabatem jakieś 1650 zł. A w necie coś mało info o tym, albo zdecydowanie drożej takie zestawy.
  2. Nie jest to jednostkowy przypadek. U mnie występuje jak dłużej stoję na światłach. Generalnie wskazuje to chyba na problem z którymś z elektrozaworów w mechatronice. http://www.a5klub.pl/index.php?topic=11095.15
  3. Nie koduje się wspomagania, tylko co najwyżej wymusza odpowiedni tryb Drive Select. http://www.audienthusiasts.com/Project_ADS.html
  4. 3 tys euro wpakowałeś w 10 letnie auto?
  5. Po rozgrzaniu silnika wyłącz go, a potem włącz zapłon (bez uruchamiania silnika). Bo komunikat wskazuje że tylko wsadziłeś kluczyk.
  6. Serio ktoś kupuje chińskie felgi w takiej cenie, jak ori można mieć taniej?
  7. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sterownik nie jest w stanie przyjąć takiego kodowania. Zmieniaj po 1 bajcie i patrz czego nie chce przyjąć?
  8. Taka listwa w sam raz do takiej pięknej B5tki:
  9. komoornik odpowiedział(a) na komoornik temat w Audi A4 B8
    Czy ktoś wie jak jest z ochroną komponentu przy wymianie skrzyni?
  10. No właśnie u brata taki sam objaw.
  11. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Turbinę wiatrową trzeba zamontować - będzie zasilać kamerkę
  12. komoornik opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Czy ktoś posiada wiedzę jakie numery skrzyń są ze sobą w pełni kompatybilne? 2.0 TFSI Quattro B8
  13. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak, jeździłem, Jak będzie coś nie tak, dam znać. Takie lusterka wpadły, szkoda było nie wykorzystać.
  14. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie testowałem jeszcze. Ale Side Assist notmalnie mryga pulsacyjnie, więc bardziej irytująco. Te ledy nie są zbyt jasne.
  15. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pseudo Side Assist
  16. komoornik odpowiedział(a) na Bartlowej temat w Audi A4 B8
    Ściągaj osłonę pod silnikiem.
  17. komoornik odpowiedział(a) na Bartlowej temat w Audi A4 B8
    Brak nawet tak podstawowej informacji jaka żarówka, w którym miejscu.
  18. gratuluje porówna. wyższymi modeli, również innych koncernów. C7 w okolicy jeszcze nikt tak nie skatował. lepiej zacznij od czegoś normalnego i ładnie ogarnij albo wyduś 250+ z tego co masz, skrzynia u Ciebie ogranie a jakąś się to zacznie turlać.Jak dla mnie 20 to minimum 20 to mimum dla x5m bo mniejszego koła nie wsadzić na hebel i jest to rozmiar "akurat". Rozmiar powinien być optymalny, nie skrajny. tylko że każda strupiała honda marzy o glebie i milimetrowym prześwicie, każdy gimnazjalista mówi WOW, każdy fan starych BMW mówi qrde... Audi przez lata było względnie odporne na tego typu zabiegi.. czasy niestety się zmieniają. Każdy ze swoim autem robi co chce, to jego auto i jemu ma się podobać. Ja tylko napisałem co o tym myślę to że wam gul skoczył to już nie moja wina. Nic dodać, nic ująć. Ehh, są jeszcze jednak jakieś przebłyski mądrości życiowej na tym forum
  19. Bez przesady, Stage 3 dla tego TFSI to nie 400+
  20. komoornik odpowiedział(a) na pablo8412 temat w Audi A4 B8
    A nie lepiej podmienić w ramach testu wkłady które już masz?
  21. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To nie mogłeś być Ty, obstawiam jakiś rocznik 2008-2009 bo z tyłu nawet LEDów nie było
  22. Ahh te mity. Prędzej mu padnie sprzęgło i dwumas, niż się S-Tronic zacznie sypać.
  23. Tak wlasnie jest. Funkcja obnizania sie lusterka po wlaczeniu wstecznego dziala prawidlowo tylko w polaczeniu z opcja pamieci foteli i lusterek ,bez tego nie wraca na swoje pierwotne polozenie. Nie mam foteli z pamięcią, a lusterko wraca na swoją początkową pozycję po przekroczeniu 15km/h lub po zgaszeniu auta. Czasami tylko podniesie się za wysoko i muszę wyregulować je troszkę na dół. Ale ogólnie po wbiciu biegu wstecznego i wykonaniu manewru wraca na swoją pozycję samoczynnie. Właśnie o to się rozchodzi. Bez pamięci działa, ale nie w pełni dobrze.
  24. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przyznać się, ktoś z forum mnie nie mógł dogonić spod świateł na Jagiellońskiej parę minut temu?
  25. To dziwne, bo powinno działać na 3G+. Nakładki to chińczyki?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.