Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. Proponuję zwrócić uwagę na to, aby auto nie miało Multitronica - najlepiej kupić egzemplarz z Quattro.
  2. Pocisnąłeś argumentem
  3. W sensie, że otwierają się tylko drzwi kierowcy?
  4. Diagnostyka komputerowa.
  5. Ani razu nie miałem takiej sytuacji, że zmiany nie zostały wprowadzone po samym kodowaniu (mowa o Concert).
  6. Tak, zmiany są wprowadzane od razu. Nie, nie trzeba nic wciskać.
  7. Na panelu jest duży napis. Różnica pomiędzy nimi to zmieniarka. W przypadku Concert/Symphony nie ma procedury restartu.
  8. Nie masz MMI. Masz radio Concert lub Symphony. Sporo rzeczy można aktywować, ale z założenia omijasz wszystko co jest oznaczone jako MMI.
  9. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale 30 USD?
  10. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Też mam 2K1. Obstawiam, że tylko takie są.
  11. komoornik odpowiedział(a) na Bampu temat w Audi A4 B8
    Może to być jeden z objawów końca życia. Zamień je stronami i obserwuj.
  12. Na samym zdjęciu widać ewidentnie różnicę w barwie. Wynika to przede wszystkim z faktu zastosowania różnych LEDów w jednej żarówce.
  13. Jak dzieci w piaskownicy. Czytania ze zrozumieniem to w podstawówce uczą W którym miejscu pisałem o jakimś wstydzie? Nawet Wam się nie chce wysilić, żeby prowadzić dyskusje na poziomie - tylko już jakieś dziwne wycieczki personalne. Zero merytoryki.
  14. Wrzuć zdjęcia szyby i okolic lusterka z wewnątrz i zewnątrz.
  15. Czyli jednak kółko jest Można niby wprowadzić w regulaminie zapis: w tematach o autach to tylko zachwalamy i wchodzimy sobię w pupę, swojego krytycznego zdania nie można przekazać Nie ma to jak przyjąć na klatę konstruktywną krytykę. Ciężko widzę z niektórymi wymieniać poglądy, a wynika to pewnie z faktu że więcej niż 2-3km nie jeździliście czymś innym niż FWD w manualu. Jak miał być taki a nie inny projekt, to czemu nie 2.0 TDI 120KM? CAHA (a jeszcze lepiej chipowane) z FWD to pomyłka. Jedna osoba już się do tego na forum przyznała, ale widać była to w stanie zrobić dopiero jak sprzedała auto Pozdro dla kolegi griga-st, który jak widać do kółka adoracji raczej nie należy Kilka razy sobie dopusciłem Twój sarkazm... Nikt nikomu nie mówi co ma się komu podobać czy zabrania wyrażać swoje zdanie. No ale wybacz, jak czytam Twoje posty to nic Ci się nie podoba prócz Twojego Q z Multi. w Pb A to że jak można na 19,20" jeździć... To sprężyny bez sensu ; to na tych kołach na lawecie... ; a że ktoś na światłach pomyśli... itd. No ale rozpierdaczyłeś mnie postem w moim temacie " że nie rozumiesz jak można się tak męczyć bez przełącznika AUTO świateł "... To jak według Ciebie jest to takie uciażliwe, chyba męczysz się oddychaniem... Więc faktycznie może jest to koło wzajemnej adoracji... Ale wychodzi na to że Ty jesteś w tym drugim. Pozdrawiam Jakie mamy drogi? Piękne i wspaniałe? Czy takie, że jak z felgą 19" czy 20" wjedziesz w większą dziurę i felga do prostowania? O sprężynach i ich dopasowaniu do amortyzatorów to można długo dyskutować - głównie o takich kwestiach jak homologoacja. A co do świateł auto - zbyt dużo widziałem na mieście wieczorem aut widmo (szczególnie francuzów). Hejt na hejtera diesli - takie czasy mamy widzę (chociaż ostatnie miesiące wskazują na bardziej pozytywną tendencję). Poopowiadajcie mi o tej wyższości diesli nad benzynami, oprócz kwestii ekonomii. Jakby się benzyna lała z nieba to nikt normalny by diesla nie kupował.
  16. komoornik odpowiedział(a) na sasna temat w Audi A4 B8
    Że silnik jest wykastrowany, bo jest "eko".
  17. Dzięki, o takie info chodziło.
  18. Zwykle nie lubią Ci, którzy nie mieli okazji zrobić więcej niż 2km autem z dobrym automatem. Manual jest dobry, do jakiejś monstrualnej zabawki na weekendowe zabawy.
  19. W sumie fakt, powinno być kółko wzajemnej adoracji
  20. Nie chodzi tu o baty. A4 B8 bez quattro to przeciętny samochód.
  21. MMI wyciągną i komisyjnie spalą
  22. A ja mówię, że nie wolno? Osobiście nie widzę zupełnie sensu wykonywać modyfikacje za takie pieniądze w aucie z takim zestawieniem silnika i napędu.
  23. A to wszystko w TDI z FWD
  24. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak to można najprościej rozpoznać po wyglądzie? Bo mam z tym mały problem.
  25. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://allegro.pl/a4-b8-lusterko-prawe-foto-asys-skla-10-2kabli-lz9y-i6015824843.html Czy to są lusterka nowego typu (mniejsze, składane pod kątem)?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.