Treść opublikowana przez KYLOMC
-
anb podcisnienia jakies zdjecia, jedzie jak 1.6
pełno schematów na necie posprawdzaj wszystko jak powinno być ,sprawdź błędy ,zrób logi
-
Kopci na niebiesko...
Typowe objawy wskazujące na zużycie uszczelniaczy zaworowych to tez moze byc ! pierwsze co to zlukaj jak tam w dolocie
-
Spoty wrocławskie
Bylo spoko !
-
16519 sonda lambda podgrzewacz (strona 1 czujnik 1) brak osprzetu nie zwiazany ze spr
No mam wypadanie zaplonow a co ?
-
Kopci na niebiesko...
jak kopci na niebiesko to turbo puszcza lub uszczelka pod głowica ewentualnie odma puszcza olej ale wątpię ...
-
1.8T Turbo wyje na zimnym
MOze być tak że turbo jesli chodzi o działanie jest ok tylko jest pękniecie na muszli wydechowej i dlatego tak wyje jam mam tak samo juz od 4lat i w tym 3,5 roku na zwalonym kompie co nie kontrolował ciśnienia doładowania co bo czasami mi pompował ponad bara ;D i dlatego jak by była juz na wymarciu to juz dawno by ja szlak trafił aktualnie zmieniałem ecu i jest 0,6 bara .... co czuje po mocy
-
Spoty wrocławskie
jutro ma własnie być lipa ...
-
Spoty wrocławskie
no trochę przegięli z tą wyceną .. ale kuj autko ładnie pomalowane i jest wszystko ok ... a jak myslita da rady cos od nich wydębić ?
-
Spoty wrocławskie
no własnie ciekawe kiedy mi ten beton będzie pękał heheh zderzak tylny stary a przedni i maska nowa czyli za element wyszło za same malowanie 670zł
-
Spoty wrocławskie
FACT.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
-
Wahanie się obrotów
nie wiem jak u was ale u mnie cos takiego jest
-
Spoty wrocławskie
Licz 1200 za sam lakier. Do tego praca blacharza klepanie, montaż i demontaz elementów oraz pasowanie przed lakierem. Za każda czynnosc liczą osobno. Samo zdjęcie zderzaka to koszt od 50 pln w górę założenie to kolejne 50 a pasowanie elementu na aucie to koszt od 70 pln w górę. Matematyke zostawiam Tobie TAKI JEST KOSZTORYS ....
-
Spoty wrocławskie
autko odebrane wsio ładnie pomalowane tylko lekko tylni zderzak źle spasowali ... chamy ( na fakturze widnieje 2022zł za materiały i prace lakiernicze za 3 elementy ) kurwosci tyle biorą lakiernicy ?
-
1.8T Turbo wyje na zimnym
pada turbo prawdopodobnie ale chyba raczej nie moim zdaniem myślę ze masz pękniecie na muszli wydechowej , bo sama turbina wydala dźwięk tylko jak jest szczelne to nie słychać a jak jest pekniecie to wiesz mam to samo chyba ..... nagraj to zobaczymy jaki to dźwięk
-
Spoty wrocławskie
Dziś odbieram autko już się stęskniłem
-
Zawieszające się obroty na jałowym EDIT: Po wymianie przepustnicy zaczął szarpać
ja tez miałem tak jak zmieniałem kompa bo stary sie wysrał musiałem też wymienić przepustnice bo stara nie przechodziła adaptacji .... u mnie to nieraz sam silnik sobie wchodził na obroty ...
-
Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
Cześć mam pytanko chce kupić lustrzankę i sie zastanawiam nad nikon d7000 to jest dobry wybór ?
-
Spoty wrocławskie
To wpadnij pijemy koło schela od 22.00 no ja pije ale na jana pawła
-
Wahanie się obrotów
mi tez lekko szarpie na jałowym tylko ze w 1.8t albo moduł lub cewki kolega german81 pisał zeby umyc moduł tnz radiator modułu
-
Spoty wrocławskie
Ja tez moze wpadne .... autem zastępczym
-
duze spalanie.podejrzany czujnik temperatury
coś po kombinuj dasz rade najpierw usuń błędy pojeździj trochę i znów zobacz czy dalej bedzie . możliwe ze sam błąd tylko powoduje takie spalanie szczelność podstawa ! ostatnio miałem tak ze jezdziłem na resztkach gazu co spowodowało ze wywaliło mi błąd mieszanki i spalanie wzrosło o 3 litry ....
-
duze spalanie.podejrzany czujnik temperatury
test szczelności
-
duze spalanie.podejrzany czujnik temperatury
bez vaga nie da rady nic , może być mnóstwo przyczyn ....
-
POMOCY !!! Wypadanie zaplonu na pierwszym cylindrze
jak sprawdzałeś ze ci wypadał zapłon ? co do braku podgrzewania to wymień ecu miałem to samo
-
16519 sonda lambda podgrzewacz (strona 1 czujnik 1) brak osprzetu nie zwiazany ze spr
miałem to samo pomogła wymiana ecu niestety , pewnie kiedyś zwarłeś kabelki