Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojoo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojoo

  1. Sąsiad te słynne metalowe drzwi to kojarzę tylko z "garage" :gwizdanie: ( zgadłem ) tak :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 05:29_________________________________________________zrobiłem prawie 500km już na wydechu i muszę przyznać, że zaczyna się robić coraz głośniej ogólnie bardzo przyjemnie - podoba mi się [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 15:56_________________________________________________tutaj jakieś video z odpalenia rano... nie wiem czy zauważyłeś ale chyba masz przepaloną żarówkę
  2. i jeszcze sie tym chwalisz ...
  3. ale chyba nie w mieście ?
  4. rozkład masy robi swoje tam jest chyba 50/50
  5. z tym dostępem bez kluczykowym to jest ogolnie "wygodny" patent ale tak jak już wspominali wcześniej koledzy, dzięki niemu jeszcze ułatwiamy potencjalnym złodziejom Byłem świadkiem jak znajomek otworzył i odpalił Lagunę II za pomocą iphone'a
  6. hmm dziwne bo ja mam ponad 190 i nie miałem problemów w b7 a żeby było śmieszniej za miesiac kupuje b7
  7. majkel to ile ty masz wzrostu ?
  8. tak to już w tej Polsce jest i po co uciekałeś do Norwegii
  9. Panowie a co lepiej : b8 + eibach czy jakiś gwint ? bawić się w zmianę wysokości nie będę .. ew tylko twardość
  10. Tak, o to właśnie mi chodzi Nie wiem jak twoj ekran ale Alpine sie miesci. Tu A4: a tu Q7: do a4 wsadziłeś 7" ekraniki ?
  11. podobno to jest to samo co w cabrio, ale kto wie ...
  12. to wielka szkoda bo z wersji cabrio jest duzo ladniejsza deska
  13. http://allegro.pl/s4-a4-8k0-s-line-fotele-skora-tapicerka-skorzana-i1557396252.html
  14. jak sprzedaz auto to zostaw dla mnie fotele
  15. będzie na styk i może przycierać czyli trzeba poszerzyć nadkola ?
  16. wybacz ale nie mogłem sie powstrzymać http://allegro.pl/audi-a4-4f0-lampa-xenon-led-przednia-prawa-i1512460704.html może ktoś sie skusi
  17. to może te lepsze http://allegro.pl/kierunkowskazy-boczne-audi-tt-a2-a3-a4-a6-a8-led-i1547754897.html
  18. a ledowych nie ma ?[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 21:12_________________________________________________http://allegro.pl/kierunkowskazy-boczne-led-audi-a2-a3-a4-a6-tt-i1543831021.html tylko takie znalazlem, niestety przydymionych niet
  19. czy fele 19" et30 i 8,5j dadza rade w b7 ? czy trzeba bedzie poszerzac nadkola jak to robił patrox ? rozmiar opony 235/35
  20. Witam, czy ktoś się orientuje jak wygląda sprawa z zamianą deski rozdzielczej od cabrio do zwykłej b6/b7 ? czy to podejdzie p&p ? wiem ze dekory są inne ale jak z reszta?
  21. orientujecie się czy deska rozdzielcza z cabrio pasuje do zwykłej wersji b7 p&p ?
  22. mondeo i focus
  23. ja bym polemizował tutaj odnośnie forda ... mam obecnie 2 modele tej marki (kupione w salonie ) i jestem ich 1 właścicielem ... i uwierzcie ale miałem już kilka aut rożnych marek i z żadnymi nie miałem tyle problemów co z fordem (nie wspomnę o tym ze przy odbiorze auta sprzedawca zademonstrował mi jak działają automatyczne szyby i po otworzeniu ich już się nie dało zamknąć ) Poza tym podejście samego serwisu forda to szkoda słów ... Mam b8 również od nowości i przejechałem nią już 60 tys km, w serwisie (odpukać) bywa tylko na przeglądach gdzie w fordach (przy tym przebiegu) bywały już w naprawie srylion razy i co bym im nie było to odpowiedz była jedna "ten typ tak ma" bądź "nie jesteśmy wstanie znaleźć przyczyny" . W jednym z nich juz mi sie skonczyla gwarancja i nagle serwisantów oświeciło co przez tyle lat dolegało mojemu fordzikowi Jedyny plus jaki mogę dać fordom to taki ze świetnie się prowadza i są coraz ładniejsze
  24. zawsze mnie ciekawiło co producent miał na myśli dając w rs4 przycisk do uruchamiania silnika ? przecież to trochę bez sensu bo i tak trzeba wpierw przekręcić kluczykiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.