Treść opublikowana przez wojoo
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Sąsiad te słynne metalowe drzwi to kojarzę tylko z "garage" :gwizdanie: ( zgadłem ) tak :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 05:29_________________________________________________zrobiłem prawie 500km już na wydechu i muszę przyznać, że zaczyna się robić coraz głośniej ogólnie bardzo przyjemnie - podoba mi się [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 15:56_________________________________________________tutaj jakieś video z odpalenia rano... nie wiem czy zauważyłeś ale chyba masz przepaloną żarówkę
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
i jeszcze sie tym chwalisz ...
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
ale chyba nie w mieście ?
-
[B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
rozkład masy robi swoje tam jest chyba 50/50
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
z tym dostępem bez kluczykowym to jest ogolnie "wygodny" patent ale tak jak już wspominali wcześniej koledzy, dzięki niemu jeszcze ułatwiamy potencjalnym złodziejom Byłem świadkiem jak znajomek otworzył i odpalił Lagunę II za pomocą iphone'a
-
[ALL B6] Immobiliser i jego działanie
hmm dziwne bo ja mam ponad 190 i nie miałem problemów w b7 a żeby było śmieszniej za miesiac kupuje b7
-
[ALL B6] Immobiliser i jego działanie
majkel to ile ty masz wzrostu ?
-
[B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
tak to już w tej Polsce jest i po co uciekałeś do Norwegii
-
[ALL B6] Zawieszennie KW??
Panowie a co lepiej : b8 + eibach czy jakiś gwint ? bawić się w zmianę wysokości nie będę .. ew tylko twardość
-
LCD w zagłówku - montaż i podłączeniem (DVD w schowku)
Tak, o to właśnie mi chodzi Nie wiem jak twoj ekran ale Alpine sie miesci. Tu A4: a tu Q7: do a4 wsadziłeś 7" ekraniki ?
-
[ALL B6/B7] Deska rozdzielcza od Cabrio do zwykłej wersji
podobno to jest to samo co w cabrio, ale kto wie ...
-
[ALL B6/B7] Deska rozdzielcza od Cabrio do zwykłej wersji
to wielka szkoda bo z wersji cabrio jest duzo ladniejsza deska
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
http://allegro.pl/s4-a4-8k0-s-line-fotele-skora-tapicerka-skorzana-i1557396252.html
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
jak sprzedaz auto to zostaw dla mnie fotele
-
Znaczenie ET Felgi
będzie na styk i może przycierać czyli trzeba poszerzyć nadkola ?
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
wybacz ale nie mogłem sie powstrzymać http://allegro.pl/audi-a4-4f0-lampa-xenon-led-przednia-prawa-i1512460704.html może ktoś sie skusi
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
to może te lepsze http://allegro.pl/kierunkowskazy-boczne-audi-tt-a2-a3-a4-a6-a8-led-i1547754897.html
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
a ledowych nie ma ?[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 21:12_________________________________________________http://allegro.pl/kierunkowskazy-boczne-led-audi-a2-a3-a4-a6-tt-i1543831021.html tylko takie znalazlem, niestety przydymionych niet
-
Znaczenie ET Felgi
czy fele 19" et30 i 8,5j dadza rade w b7 ? czy trzeba bedzie poszerzac nadkola jak to robił patrox ? rozmiar opony 235/35
-
[ALL B6/B7] Deska rozdzielcza od Cabrio do zwykłej wersji
Witam, czy ktoś się orientuje jak wygląda sprawa z zamianą deski rozdzielczej od cabrio do zwykłej b6/b7 ? czy to podejdzie p&p ? wiem ze dekory są inne ale jak z reszta?
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
orientujecie się czy deska rozdzielcza z cabrio pasuje do zwykłej wersji b7 p&p ?
-
[INNE] Ford S-MAX AD 2011
mondeo i focus
-
[INNE] Ford S-MAX AD 2011
ja bym polemizował tutaj odnośnie forda ... mam obecnie 2 modele tej marki (kupione w salonie ) i jestem ich 1 właścicielem ... i uwierzcie ale miałem już kilka aut rożnych marek i z żadnymi nie miałem tyle problemów co z fordem (nie wspomnę o tym ze przy odbiorze auta sprzedawca zademonstrował mi jak działają automatyczne szyby i po otworzeniu ich już się nie dało zamknąć ) Poza tym podejście samego serwisu forda to szkoda słów ... Mam b8 również od nowości i przejechałem nią już 60 tys km, w serwisie (odpukać) bywa tylko na przeglądach gdzie w fordach (przy tym przebiegu) bywały już w naprawie srylion razy i co bym im nie było to odpowiedz była jedna "ten typ tak ma" bądź "nie jesteśmy wstanie znaleźć przyczyny" . W jednym z nich juz mi sie skonczyla gwarancja i nagle serwisantów oświeciło co przez tyle lat dolegało mojemu fordzikowi Jedyny plus jaki mogę dać fordom to taki ze świetnie się prowadza i są coraz ładniejsze
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Taki bayer drogi taki bayer ?
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
zawsze mnie ciekawiło co producent miał na myśli dając w rs4 przycisk do uruchamiania silnika ? przecież to trochę bez sensu bo i tak trzeba wpierw przekręcić kluczykiem