Treść opublikowana przez wojoo
-
[ALL] Montaż wskaźnika Oil Pressure + Test
spokojnie panowie ... caly czas to robilem podbierzaca woda hehe, ale powiem szczerze ze nie wiem jak teraz wyjsc z tej sytuacji ... co bym nie zrobil to ten syf jest w tej feldze
-
[ALL] Montaż wskaźnika Oil Pressure + Test
hmmm nie wiem ... byc moze to byl blad - choc chcialem troche sobie ulatwic prace a widze ze nie tylo mam teraz 2 razy wiecej to jeszcze pewnie felga bedzie do odnowienia :/
-
[ALL] Montaż wskaźnika Oil Pressure + Test
sugerujesz ze sa za wysokie obroty ? ustawione mialem na 3 bieg z 6 mozliwych
-
[ALL] Montaż wskaźnika Oil Pressure + Test
jestem pełen podziwu dla was Panowie ze wam to wyszlo ... ja niestety albo mam pecha albo cos spierdolilem za przeproszeniem ... robilem wszystko tak jak na poczatku watku - srodek do usuwania lakieru potem na mokro papier 350 i tu zaczynaly sie juz schody - mianowicie po wypolerowaniu felga byla czarna! potworny brud ktory nie wiem skad sie wzial no ale myslalem ze moze tak ma byc wiec dokonczylem robote i potem dokladnie oplukalem co i tak niewiele pomoglo bo dalej byla czarna, nastepnie wzialem papier 1500 i efekt fokladnie ten sam tylko duzo wiekszy - felgi zrobily sie jak smola. Nastepnie oplukalem i dokladnie wytarlem (niewiele to pomoglo) i wzialem paste do polerowania i zabralem sie za polerowanie - po chwili zobaczylem znow to samo czyli felga sie coraz mocniej robila czarna a do tego zeby bylo jeszcze malo caly filc byl tak potwornie brudny ze nie dalo sie juz polerowac. Podejrzewam ze felga jest albo do wyrzucenia albo do malowania bo ten syf juz tam mocno osiadl ze nie jestem w stanie tego doczyscic :/ na fotkach nie bardzo to widac niestety
-
DVD adapter av a4 b8 bez mmi
o prosze ... moze sie sam skusze na taki bajer tylko ta gwarancja ...
-
[B7 BKD] Turbo & Soft by TUNE-UP - czyli "BESTIA" by Piero...
kolega nakrecil by filmik jak przyspiesza teraz do 100
-
[B6 AVF] Wieczny poligon car audio
no no ... widze ze kolega byl na MP EASCA w jakiej kategorii startowales? nie bede sie chwalil ale tez startowalem ogolnie to fajna zabudowa - nie myslales o tym zeby dac suba/suby w podloge ?
-
Nie otwiera się klapa bagażnika z pilota
troche odgrzeje temat i zapytam czy w b6/b7 avant wystepowal w opcji silownik ktory otwierał i zamykał automatycznie klape bagaznika jak to jest w b8 ?
-
Światła LED od Audi S6
ciekaw jestem czy te ledy od S6 pasuja do zderzaka Hofele w b7
-
[ALL] Numer Vin jakie informacje zawiera
- [ALL] Numer Vin jakie informacje zawiera
z tego co podaje ETKA kolego to ty masz tiptronic a nie multi ...- [ALL B5] Zestaw Car-Audio do oceny Alpine / Hertz
nie kupuj hertza - one maja bardzo ostrą góre a nie kazdemu to sie podoba poza tym czesto psuja sie tweetery ... jesli chodzi o radyjko alpine gra nie najgorzej , co do instalacji to zalezy jakie sa w b5 kable - jesli bardzo cienkie warto bylo by zmienic. A po co chcesz montowac glosniki na tył strzelam ze raczej nikt z tyłu nie siedzi u ciebie wiec lepiej zainwestuj w cos lepszego na przod a tył sobie odpusc- [ALL B7] Nowy Nabytek ! A4 2.0 TDI Golas
nie dziwcie sie ze w wieku 19 lat kolega ma audi zerknijcie co stoi obok i wszystko jasne skad ta a4 poza tym pozazdroscic autka- [B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
no to juz wszystko wiem nie wiem dlaczego ale wydawalo mi sie ze w a4 byly pompowtryski montowane do jednostek 3.0 tdi ... ale jesli sa CR to super- [B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
sorry ze robie mały ot ale nigdzie nie moge znalezc info na ten temat :> czy w tych silnikach 3.0 tdi sa pompowtryski czy juz jest szyna CR jak w audi a6 ?- [ALL B8] Ksenony w B8
wydaje mi sie ze to moze byc wina przetwornic ale niech ktos sie moze wypowie kto rowniez mial taki problem ... u mnie ani razu nie mailem takiego problemu- Czy opony 245/40/18 to dobry pomysł ;/ ?
piszecie ze 225/40 jest optymalnie ... to dlaczego w takim razie producent przewidzial 235/40 ?- [B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
ja jezdze na 18" po warszawie niby nie audi ale czuje kazdy maly kamien juz nie wspominajac jak traci sie na komforcie ... moze audi ma duzo bardziej komfortowe zawieszenie- [B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
a jaka szerokosc opony ? bo chyba na b7 255 to troche za szerokie - poza tym w koleinach to auto jest nie do opanowania- [B7 BGB] Projekt ciemność - NA SPRZEDAŻ
dobra znalazlem :] "600-700 EUR, albo nawet 800."- [B7 BGB] Projekt ciemność - NA SPRZEDAŻ
fajny ten zderzaczek hofele :gwizdanie: duzo taka przyjemnosc ?- [B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
kolega nie boi sie w 19" smigac po polskich drogach ? .. profil 35 to nie trocke za malo >?- [ALL B7]Przeróbka lamp w audi b7 i ledy z R8
odgrzeje kotlecika ... czy ma ktos jeszcze fotki tych lamp przerobionych na sty ala r8 ??- [ALL B7] Czy montował ktoś radio nie seryjne, 2 din ?>
tak jak w temacie ... czy ktos na forum montowal radyjko pod 2 din ? niestety sluchalem seryjnego radia z navigacja plus system bose i gra to ... kiepsko- [B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
fajny bajer ten przycisk START ciezko jest cos takiego zaadaptowac do wersji ktora tego nie miala ? rozumiem ze wpierw trzeba raz przekrecic kluczyk a potem dopiero wciskamy start ? - [ALL] Numer Vin jakie informacje zawiera