Treść opublikowana przez wojoo
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
te są podobno lepsze niż R888, więc trochę inna liga twierdzisz ze federal jest duzo lepszy do codziennej jazdy ? ja nie do końca patrzę przez pryzmat codziennej jazdy ale ja pytam poważnie bo nie znam sie na tym
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
te są podobno lepsze niż R888, więc trochę inna liga twierdzisz ze federal jest duzo lepszy do codziennej jazdy ?
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
a nie lepiej vredestein ?
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
na której stacji? Chociazby NESTE
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
nie wiem gdzie wy tankujecie ... u mnie benzyna jest po 5.07 a ropa 5.02 98 jesli dobrze pamietam to ok 10gr drozsza od 95
-
[B6 AWX] Eibach Pro-System czy Sport System?
a nie lepiej dac b8 i springi eibacha pro kit ?
-
[ALL] Zmiana koloru karoserii stosując folie .
zwróćcie uwagę na focusa rs500 ... tam producent seryjnie nakłada folie czarny mat
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
ogolnie to jakos wysoko stoi ci autko ...
-
[ALL B7] Zmiana na 19" Pomocy.
a czy przypadkiem w rs4 nie montowali 255/35/19 seryjnie??
-
[ALL B6] Jakie amortyzatory do sprężyny Eibach Pro-Kit -30mm.
z tego co znalazłem w internecie to b8 jest o takiej samej charakterystyce co b6 tylko ma krótszy skok (czyli przystosowany jest do obniżonego zawieszenia) poza tym w zerkopolu można przerobić b6 na b8
-
[ALL B6] Jakie amortyzatory do sprężyny Eibach Pro-Kit -30mm.
Panowie to jak w koncu jest najlepiej ... B6 + Eibach czy b8 ??
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
trasa na wybrzeżu gdyńskim nie nazywa sie wisłostradą ? chyba ze juz sie konczy przy marymonckiej myslalem, ze wislostrada to juz w warszawie jest oj cicho chodzilo mi o to w jakim kierunku sie udawałem
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
trasa na wybrzeżu gdyńskim nie nazywa sie wisłostradą ? chyba ze wisłostrada konczy sie przy marymonckiej
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
e to cos słabo mnie złapali przed grota jak jechałem 210 wisłostradą, w stronę wawki, a tam jest ograniczenie do 80 :gwizdanie:
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Hihihi ... od razu wiedziałem ze to ty
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
nie przejezdzales godzinke temu przez Łomianki ??
-
[INNE] Ford S-MAX AD 2011
zależy jakie masz fordy, bo my w firmie mamy 2 focusy 2004 rok i mondeo 2004 rok i nic się w nich nie dzieje :gwizdanie: Źrebak gratulacje i szerokości!! Mondek mk3 ST, mk4 i focusa St mk3 ... jeśli w twoich fordach nic sie nie dzieje to proponuje zagrać w totka bo masz dużą szanse na wygraną
-
[INNE] Ford S-MAX AD 2011
fajny jest ten s-max, tylko jak możesz to wykup dodatkowa gwarancje na auto bo potem będziesz płakał ... mam 2 fordy i wiem jak to jest
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
widziałem wczoraj twoje autko u szewczyka przynajmniej wczoraj jeszcze stało
-
[ALL B7] AUDI A4 2.0 TDI WNETRZE RS4
juz takiego kupił Ale po co jak już go sprzedaje ?
-
Tylne ledy z S4 do zwyklej A4
z tego co wiem to mozna zakupic taki zestaw w ASO koszt ok 3 tys zl - plug & play
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
ja tez rozne elementy rozbieralem i nie mialem/mam zadnych problemow. Sufit jest jednak nieco wiekszych rozmiarow. swoja droga pamietam jak wiele lat temu znajomemu odkleila sie podsufitka w vectrze - jechalismy do 3m i napierd... jak w zuku wiem ze nie ma co tego porownywac, ale jakas taka trauma lekka zostala jak zlozysz poprawnie to gwarantuje ze bedzie wszystko ok
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
ja w swoim wyciagalem kilka razy w celu wygluszenia i oblozenia materialem podsufitki i zadnych skrzypien ani innych dziwnych dzwiekow nie ma
-
[ALL B7] Aparat telefoniczny do Audi
jak myslicie sa dostepne takie adapterki do najnowszych modeli tel typu np n97 ?
-
[B7 BGB] 2.0 TFSI Quattro Avant by Posti
tak... parktronik przód i tył dokładałem sam... jest to VALEO i działa bardzo fajnie założyłem bo w a6 c5 miałem ori z przodu i z tyłu i sie mega przyzywczaiłem bo tego wspomagacza zdecydowanie lepsza jest kamerka