Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojoo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojoo

  1. te są podobno lepsze niż R888, więc trochę inna liga twierdzisz ze federal jest duzo lepszy do codziennej jazdy ? ja nie do końca patrzę przez pryzmat codziennej jazdy ale ja pytam poważnie bo nie znam sie na tym
  2. te są podobno lepsze niż R888, więc trochę inna liga twierdzisz ze federal jest duzo lepszy do codziennej jazdy ?
  3. a nie lepiej vredestein ?
  4. na której stacji? Chociazby NESTE
  5. nie wiem gdzie wy tankujecie ... u mnie benzyna jest po 5.07 a ropa 5.02 98 jesli dobrze pamietam to ok 10gr drozsza od 95
  6. a nie lepiej dac b8 i springi eibacha pro kit ?
  7. zwróćcie uwagę na focusa rs500 ... tam producent seryjnie nakłada folie czarny mat
  8. ogolnie to jakos wysoko stoi ci autko ...
  9. a czy przypadkiem w rs4 nie montowali 255/35/19 seryjnie??
  10. z tego co znalazłem w internecie to b8 jest o takiej samej charakterystyce co b6 tylko ma krótszy skok (czyli przystosowany jest do obniżonego zawieszenia) poza tym w zerkopolu można przerobić b6 na b8
  11. Panowie to jak w koncu jest najlepiej ... B6 + Eibach czy b8 ??
  12. trasa na wybrzeżu gdyńskim nie nazywa sie wisłostradą ? chyba ze juz sie konczy przy marymonckiej myslalem, ze wislostrada to juz w warszawie jest oj cicho chodzilo mi o to w jakim kierunku sie udawałem
  13. trasa na wybrzeżu gdyńskim nie nazywa sie wisłostradą ? chyba ze wisłostrada konczy sie przy marymonckiej
  14. e to cos słabo mnie złapali przed grota jak jechałem 210 wisłostradą, w stronę wawki, a tam jest ograniczenie do 80 :gwizdanie:
  15. Hihihi ... od razu wiedziałem ze to ty
  16. nie przejezdzales godzinke temu przez Łomianki ??
  17. zależy jakie masz fordy, bo my w firmie mamy 2 focusy 2004 rok i mondeo 2004 rok i nic się w nich nie dzieje :gwizdanie: Źrebak gratulacje i szerokości!! Mondek mk3 ST, mk4 i focusa St mk3 ... jeśli w twoich fordach nic sie nie dzieje to proponuje zagrać w totka bo masz dużą szanse na wygraną
  18. fajny jest ten s-max, tylko jak możesz to wykup dodatkowa gwarancje na auto bo potem będziesz płakał ... mam 2 fordy i wiem jak to jest
  19. widziałem wczoraj twoje autko u szewczyka przynajmniej wczoraj jeszcze stało
  20. juz takiego kupił Ale po co jak już go sprzedaje ?
  21. z tego co wiem to mozna zakupic taki zestaw w ASO koszt ok 3 tys zl - plug & play
  22. ja tez rozne elementy rozbieralem i nie mialem/mam zadnych problemow. Sufit jest jednak nieco wiekszych rozmiarow. swoja droga pamietam jak wiele lat temu znajomemu odkleila sie podsufitka w vectrze - jechalismy do 3m i napierd... jak w zuku wiem ze nie ma co tego porownywac, ale jakas taka trauma lekka zostala jak zlozysz poprawnie to gwarantuje ze bedzie wszystko ok
  23. ja w swoim wyciagalem kilka razy w celu wygluszenia i oblozenia materialem podsufitki i zadnych skrzypien ani innych dziwnych dzwiekow nie ma
  24. jak myslicie sa dostepne takie adapterki do najnowszych modeli tel typu np n97 ?
  25. tak... parktronik przód i tył dokładałem sam... jest to VALEO i działa bardzo fajnie założyłem bo w a6 c5 miałem ori z przodu i z tyłu i sie mega przyzywczaiłem bo tego wspomagacza zdecydowanie lepsza jest kamerka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.