Treść opublikowana przez Pucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
U mnie 7 dni w tygodniu od 6 do 22. A zresztą Wy będziecie pić piwo a ja o suchym pysku - po moim trupie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na tv posiedziałem dość długo Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chętnie ale nie mogę się ruszać z domu bo mam l4 leżące :/ Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć w ten niedzielny poranek... nie ma to jak pobudka o 8 w dzien wolny, dzieci mają jakiś czujnik w d*pie:/ Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No pewnie! Pisałem Ci w temacie, znowu masz fajne koło
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Będzie dobrze!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiesz jak wygląda gra z ciekawym życia, biegającym i kombinującym dzieckiem? Nawet nie wiesz kiedy wyjeżdża płyta, a najlepiej jest jak przed zapisaniem zostaje naciśnięty przycisk POWER
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie ma to jak wylądować na l4 z grypą- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- B8 TrOOOOp
Panowie, popatrzcie co znalazłem, zmieniał ktoś te gumy? zauważyłem że u mnie ta górna gumka ma 20mm a jak widać dostępne są takie które mają 10mm więc można zyskać 1cm- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema, ja do bt jade sam... Przyszły rok wypad do Austrii jak najbardziej! Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widziałem Cie Mario jak spacerowałeś dzisiaj z Żoną... miłość kwitnie Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- Spoty Katowice i okolice
Siema Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema Nie ma to jak w dzień wolny wstać o 7:00 :/ Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- Spoty Katowice i okolice
Siemka Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Idealna żeby iść do pracy na 12 w południe Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Pójdę o krok dalej, nie ma różnicy między 19'' a 20''- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Jakie wymiary tej bramy? ja za 3.8m hormanna z napędem najszybszym jaki robią dałem 5500zł z montażem, Wiśniowski robi swoje bramy ale napęd montuje hormanna. Odnośnie okien, 3 szybowe, 6 albo 7 komorowe, kupowałem w oknoplaście- B8 TrOOOOp
Pneumatyczny wchodzi więc taki zwykły też wejdzie.- B8 TrOOOOp
Rozbiera się tak samo jak w B6/7 ale jest więcej miejsca.- B8 TrOOOOp
- Spoty Katowice i okolice
Siema Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE