Treść opublikowana przez Pucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Numeru dużej nie mam
-
B8 TrOOOOp
Tej dużej żeńskiej ze zdjęcia powyżej? tam nie ma takiej wtyczki i nie znam jej numeru, mogę Ci podać numery tej małej która wchodzi do lampki z polifta
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzieje się tu co? Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
https://a4-klub.pl/profile/57937-marcin_o23/ Napisz do Marcina, może ma takie lampki, ale te z aukcji są w OK cenie Ja nic nie lutowałem, otwierałem te ori wtyczki i wpinałem same kabelki do wtyczki, zawsze można wrócić do starych a nic nie było lutowane czy cięte.
-
B8 TrOOOOp
Błędu nie wywala, ja kupiłem takie lampki z wtyczkami od Marcina z Dąbrowy który jest na tym forum, pewnie znasz Wtyczki są inne, ludzie kupują albo używki z kawałkami wiązki albo same wtyczki z pinami z ASO
-
B8 TrOOOOp
Dokladnie tak Pamietaj że wtyczki też są inne. Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Jeżeli chodzi o podświetlenie rejestracji to tylko ori lampki z polifta.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Do 9 śpię po robocie, potem muszę przewieźć 2tony piasku, potem skusić trawe i potem dokończyć pokój Zuzi, nastepnie wybieram sie do roboty na 18:00 A co?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Już mi pasuje Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Polko, ja w zeszłym roku brałem stary rower od brata czyli taki 10 letni i od strzała robiłem po 25-35km, jedynie co mnie bolało to d*pa, nic więcej, nogi jak najbardziej ok, zero zakwasów czy coś podobnego, za to Ania miała zakwasy + boląca d*pa, więc nasza robota bardzo nam pomaga, tym bardziej że polega ona na ciągłym poruszaniu się w przeróżnych warunkach.
-
Spoty Katowice i okolice
Do Miszki napiszcie Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
20 dystansu i będzie cacy Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://allegro.pl/audi-a3-a4-a5-a6-a8-vw-5x112-18-8j-et47-j-nowe-i6985522344.html#thumb/9 Fajne koła na zimę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kolarze...
-
A4 3.0 TDI by egon47 trzeci ciemny sedan. Na fajnym wypasie
Od razu lepiej, kiedy Sline?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Przestań, pierwsze 3 dni bez życia, a jak już się człowiek ogarnie to wpada weekend i od poniedziałku inna zmiana
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Też mi pomagał chrzestny i co? Wywalić na zbity pysk i brać firme, wszystko na papier i za każde niedociągnięcie płacić mniej, tego mnie nauczyła budowa, trzeba być bezwzględny i nie patrzeć na drugiego człowieka! Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To Ci pisze, jest w aso zestaw za 300 pln ktory montujesz i jeździsz kiedy chcesz z dzieckiem na przodzie, pamietaj że dla Ciebie to około 70 EURO Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bo nie chcesz dać zniżki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
VAGiem albo dołożyć przycisk dezaktywujący poduszkę, 300zł komplet w ASO.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Taa, nie jestem gotowy na taki trip Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja mam 1 zmiane ale nie dam rady bo zostałem opiekunką. Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pewnie srebrnego parcha z którego leciał olej Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W niedziele do Wisły... ale przynajmniej miałeś dużo czasu na przemyślenia Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka