Treść opublikowana przez RafGar
-
Jakie paliwo lejecie do swoich TDI ?
Zwykły ON na BP
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
a jak jest ktoś chętny to posiadacie vaga? bo u mnie jak by ktoś był tak miły trzeba by logi zrobić (oczywiście nie za darmo)
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Witam. Koledzy spotujecie się dziś?
-
Ceny paliwa marzec 2026
Ja nie wiem skąd wy takie cenny macie: BP Trakt Brzeski Warszawa On 4.99 Ultimate 5.19 tylko tam tankuję
-
Ceny paliwa marzec 2026
Dokładnie, na bp jest promocja za 2 paczki paluszków, które kosztują około 5 zł dostajesz 100 pkt a za 30 l paliwa koszt 150 zł dostanę magiczne 45 pkt. nie wiem gdzie tu sens i logika
-
Ceny paliwa marzec 2026
Kolego wszędzie jest podobnie. Ja akurat tankuję na bp i zbieram pkt peyback. Za 2l masz 3 pkt a jeśli chodzi o nagrody to dopiero od 20 tyś pkt zaczynają się w miarę ogarnięte więc nigdzie kokosów nie ma
-
[ALL B5] Automat
Witam. Mam audiole do kupienia, nie pierwszej młodości bo 2000r., 1.9 TDI 110 km ogólnie mi się podoba. Autentyczny przebieg spr bo winie, niedawno sprowadzona z Holandii. Wszystko mi się podoba tylko skrzynia, automat. Troszkę się boję. Nigdy nie miałem automata. Przebieg może nie tragiczny bo 240 ale jednak już swoje przejechała i prosił bym was o pomoc a raczej poradę. Jak wam się sprawują automaty? Dużo jest zabawy jak się coś rozsypie? czy po 240 automat może się sypać? Może i durne pytania zadaje ale jak móewilem nigdy nie miałem automata i się obawiam. Dużo większę są koszty eksploatacji? co ile się mniej więcej tam coś wymienia i jakie to koszty? bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam
-
Jaka wódka na wesele ?
Wszystko oprócz stocka i krupniku, mam nie miłe wspomnienia iiii ten smak muszą być naprawdę zmrożone żeby mi przeszły. Ogólnie polecam niemirofa prostokątnego złotego, goście na pewno pochwala
-
Myjnia w okolicach Warszawy
i jak tam mistrzu byłeś w tej myjni? bo może i ja bym wpadł
-
Ceny paliwa marzec 2026
koledzy a to prawda ze shell v-power jest to jedyne paliwo niebrane z orlenu?
-
Ceny paliwa marzec 2026
hahaha mistrzu mieszkam niedaleko tej stacji i jest ona nieczynna chyba od ćwierczwiecza
-
Ceny paliwa marzec 2026
orientuje się ktoś w jakiej cenie teraz bio jest? Nie chodzi czy tankowaliście tylko jak jeździcie po stacjach to ukratkiem może ktoś lukną.
-
[B6 AWX] bio100 tzw.ekologiczne paliwo
po prostu jak każdy wie ropa nie jest złożem odnawialnym i nie ma co liczyć ze cenny zaczną spadać, nie zdziwił bym się jak by za np 2 lata cena dobiła do 6 zł. Trzeba myśleć nad jakaś alternatywą, a jeśli chodzi o mnie wole jeździć na biodieslu niż śmigać jakaś hybrydą lub co gorsza elektrycznym czymś ( może i tanie, ekologiczne ale jakoś mi nie podchodzi) Dziwi mnie tylko, dlaczego samochody od 2004 roku kompletnie są nieprzystosowane do jeżdżenia na bio, moim zdaniem powinno być odwrotnie. Chciał bym żeby wypowiedziała się osoba jeżdżąca na tym wymyśle o podobnej specyfikacji silnika do mojego i powiedziała mi czy mam się czego bać czy wręcz odwrotnie, oczywiście spostrzeżenia innych użytkowników również mile widziane tylko prosił bym o wypowiadanie się osób, które przynajmniej np. mają sąsiada, który na tym śmiga a nie że słyszeliśmy że koledze kolegi babci dziadka z 4 pokolenia padł pompo wtryskiwacz po wlaniu 10 l biodiesla
-
[B6 AWX] bio100 tzw.ekologiczne paliwo
Witam. Drodzy koledzy sami widzicie co się dzieje na stacjach paliwowych, cenny paliw szaleją. Wpadłem na pomysł (nie wiem czy genialny) zaczęcia tankowania biopaliwa. Jeszcze nie zatankowałem ale w niedziele jadę do dziewczyny do wawy i tam na pewno są jakieś stacje z tym wynalazkiem. Oczywiście chodzi o stacje bardziej markowe a nie tzw made in Kazik kowalski. Proszę was o poradę czy warto? w internecie jest dużo głosów typu "więcej tego świństwa nie zatankuje" ale i jest sporo osób, którzy oprócz charakterystycznego zapachu i gorszego odpalania auta rano przez wyższą temp spalania tego paliwa nie zauważyli więcej skutków ubocznych. Bardzo zależny mi na opiniach ludzi, którzy tankowali już takie paliwo do audioli mniej więcej podobnej charakterystyce silnikowej jak moja (aut bez filtra cząsteczek stałych lecz już na pompo wtryskach bo jak wiadomo stare 1z wszystko przepalą oczywiście bez obrazy dla użytkowników bo silniczki genialne)
-
[B6 AWX] 0.5 l oleju na 5 tyś km
No ja jeżdżę właśnie na Motulu
-
[B6 AWX] 0.5 l oleju na 5 tyś km
Wiem że jak nalałem po wymianie na max w sensie na full na bagnecie to po odpaleniu zeszło mi do połowy bagnetu. Już zostawiłem bo mowie w sam raz miedzy minimum a max. Sprawdzałem po około tyś km i wszystko było ok więc nie dolewałem i jakoś tak zwlekałem z następnym spr stanu bo a to zimno a to to. Jeszcze sobie myślałem spr. i było oki to musi być oki a tu dziś zonk. Na komputerku żółta kontrolka
-
[B6 AWX] 0.5 l oleju na 5 tyś km
Witam. Chciałem spytać czy w normie jest taka dolewka oleju jak w temacie. Dziś troszkę się przestraszyłem a więc podchodzę do samochodu, siadam przekręcam raz kluczyk i na żółto dostaję kontrolkę od oleju (nawet nie zapaliłem silnika) Otwieram maskę, patrzę na bagnet a tam takie już słabe minimum. Dolałem około 0.5l oleju i wszystko jest ok tylko mam pewien niepokój czy od wymiany mam przejechane 5 tyś km i mój silniczek wypił tyle oleju? To normalne? Gdy miałem starą b5 z silnikiem 90 km nie musiałem dolewać ani kropli.
-
[B6 AWX] Zaślepka w zderzaku
Witam was koledzy. A więc tak gdzieś mi wyleciała (chyba) tak jak by prostokątna (kwadratowa) mała zaślepeczka z prawej strony przedniego zderzaka i mam dziurę Gdzie można takie coś dostać? A jęśli w aso to prosił bym o jakiś numer katalogowy tej części jeśli byli byście tak mili bo nie będę jeździł z taka dziura... Pozdrawiam
-
[ALL] Ciśnienie?
Na razie są letnie ale upuszczę na 2.5 bo chyba troszku przesadziłem
-
[ALL] Ciśnienie?
to ja chyba troszke dziś przesadziłem bo nabiłem 3 w 235/45/R17. Mam nadzieje że do rana wytrzymają
-
Muzyka w naszych autkach
http://www.youtube.com/watch?v=7Ql5VkYiYig Stare, ale do fajnej audioli
-
Garwolin i okolice spot........
Ja bym w czwartek przyjechał. Tylko jakoś popołudniu ponieważ w środę wieczorem może być mały
-
Garwolin i okolice spot........
Ja bym wpadł, ale nie w ta niedziele. Zróbcie spota w czwartek np jest święto
-
[B6 AVF] Zaślepienie i wyłączenie programowe EGR
Mogli byście zapodać focie w jaki sposób to zaślepiacie?
-
[B6 AVF] Zaślepienie i wyłączenie programowe EGR
Przepraszam że tak się wtrącę. Nie poci wam się zawór egr? Bo mój jest cały spocony. Co to może być? Czyżby zawór do wymiany?