Treść opublikowana przez !rafi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Środa/czwartek.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
spoko jak wroce to zrobimy zajebistego 2 osobowego spocika no chyba ze patryk dołaczy to bedzie siła Ekhe.... Wysłano z HTC Desire z użyciem Tapatalk
-
Zgasł podczas jazdy i nie odpala
Zostaw to immo. Zajmij sie pompa.
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Vario a jak sprawa z naprawa uszkodzen powloki? Mozna kawalki czy trzeba caly element malowac?
-
[B5 ADR] Czerwona :D Łysy
A co ma piernik do wiatraka ? W tym konkretnym przypadku czy kolega by jeździł na gazie, czy ropie, czy może nawet na gnojówce z własnej produkcji, jak mu je*ła pompa to choćby pchał samochód na włączonym motorze i tak by uszczelka poszła(ciśnienie robi swoje). A co ty chcesz szlifować przy wymianie UPG ? Bo szlifuje się wał, blok honuje, a głowice planuje. Tylko papudrak nie planuje głowicy przy wymianie UPG.
-
[B5 ADR] Czerwona :D Łysy
taaaaaaaaaaaaaaaaaa, uszczelka padła przez gaz, a pompa wody nic do tego nie miała
-
Jaki router do neostrady?
Jezeli nic sie nie zmienilo w tepsie, to dzwonisz iprosisz o login i haslo do neostrady i tyle. Reszte samemu powinienes dac rade ustawic.
-
Jaki router do neostrady?
Ten linksys co ja podałem to zamiast livebox'a trza skonfigurować. Bo jeśli chcesz coś co podłączysz do livebox'a to np: Linksys E900-EE xDSL Wi-Fi-N 4xLAN 300Mbps (2968742566) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale wg mnie to się mija z celem posiadanie dwóch urządzeń sieciowych.
-
Jaki router do neostrady?
Prosze: LINKSYS WAG120N ROUTER WIFI ADSL Neostrada 150Mbps (2905171334) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Jak zrobić "dobrze" mojemu audi.
Lotus? Chybo lotos hahaha a ceramizer zalej sobie do kosiarki.
-
dobre wryski bo valdki umieraja
Z tego co czytalem okolo 20-25k km, ja kalibrowalem swoje ponad 20k km temu i jeszcze na nie narzekam. A przed kalibracja chodzily kazdy jak chcial
-
dobre wryski bo valdki umieraja
A czemu nie chcesz kalibrowac valtec'ow? Wyjdzie taniej niz nowa listwa.
-
dobre wryski bo valdki umieraja
No Hana pasuje idealnie do wymagan
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Pod concert 1 ktora podejdzie?
-
Sprzet AGD do zabudowy opinie, spostrzeżenia.
Moj Samsung tez jest glosny, szczegolnie w nocy draznia jego odglosy.
-
Gotuje Płyn, brak ogrzewania 1.8 125KM
Okolo 2,5k zl, ale w tym nowy rozrzad, plyny, planowanie glowicy, wymiana uszczelniaczy zaworowych.
-
Gotuje Płyn, brak ogrzewania 1.8 125KM
UPG nie pada samo z siebie, najpierw padla pompa, a potem po przegrzaniu autka UPG puscilo. Ja mialem identyczny przypadek.
-
Nieopłacone OC a kolizja za granicą.
Polac mu dobrze gada, powiedziales ze zaplcisz to zaplac, 50 ojro to nie majatek. Po pierwsze to interpunkcja, bo sie czytac tego nie da. A po drugie, to troche Cie ponioslo z tym badaniem lakieru.
-
Sprzet AGD do zabudowy opinie, spostrzeżenia.
Dodatkowo ogarnij sklep oleole.pl to nic innego jak euro rtv agd tylko taniej, wlasciciel ten sam. Wysyłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk 2
-
Wasze przebiegi benzynowców
A4 B5, 1.6 ADP 96 rok, 224 kkm(pewnie ze 100 zdjete). Z awarii to rozsypala sie pompa wody na autostradzie, co doprowadzilo do uwalenia UPG. Wysyłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk 2
-
Sprzet AGD do zabudowy opinie, spostrzeżenia.
Ja tylko dodam, ze jesli uznajesz Boscha, to takze Siemensa. bo jedno i to samo, wychodzi z jednej fabryki. Wysyłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk 2
-
Ile pali Wam gazu?
Wychodzi na to ze nic tylko 4.2 kupywac, bo nic nie pala. Wysyłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk 2
-
Spociki Łódzkie
A to nie jego miotalo jak szatan?
-
kratki nawiewu
A swieca ? Bo jak tak, to sa podswietlane